Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziękowanie
Autor Wiadomość
mati 

Motocykl: Yamaha
Imię: Mariusz
Wiek: 46
Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-10-15, 15:38   Podziękowanie

Pragne serdecznie "podziękować" motocykliscie jadącemu wczoraj tj 14.10 około 8,15 ulicą Konopnickiej w Krakowie. Jestem mu "wdzieczny" za to, że po upier...u mi lusterka nie marnował swojego czasu tylko spier...ł w siną dal. Panie jadący motorkiem o nr SL 1089 - honor ważniejszy niż pieniądze.

Kierowca czerwonego picasso.
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2013-10-15, 16:25   

A jaki był powód urwania Ci lusterka? Bo wiesz...... może sobie zasłużyłeś choć ja nie jestem za takim rozwiązaniem spraw spornych ;)
Ostatnio zmieniony przez soprano 2013-10-15, 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2013-10-15, 16:26   

Aha i jeszcze skąd wiesz, że gość był z tego forum?
 
 
 
mati 

Motocykl: Yamaha
Imię: Mariusz
Wiek: 46
Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-10-15, 16:34   

Powód był taki, ze był za.ebisty korek i mistrz się przeciskał pomiedzy samochodami - tego akurat nie ganie bo sam tak robie, w końcu po to jest moto. Niestety na pasie obok mnie stał TIR wiec nie bardzo było zbyt wiele miejsca miedzy nami. Gość podjechał na wysokośc przednich drzwi i zatrzymał się. W koncu stwierdził ze sie zmiesci, ruszył i po 1,5 m zatrzymał się bo zauwazył ze coś trzasło. Zerknął na lusterko, na mnie i spier oddalił się pospiesznie.

Nie wiem czy "był z tego forum" ale jako że był na śląskich blachach to mam nadzieje, że czasami zagląda na to forum.
Ostatnio zmieniony przez mati 2013-10-15, 16:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2013-10-15, 16:38   

No to gosciu pierwsza klasa......jak masz świadków i jak widzę numer rejestracyjny to się dochodź swoich praw. Może to i dla wielu sranie w swoje gniazdo ale ja gdybym na takiego supermena trafiła tak bym właśnie zrobiła. Mogę zrozumiec jakies utarczki w momencie zajechania, wymuszenia czy próby zepchnięcia a potem jeszcze jakichś niecenzuralnych znaków ale takie coś? To faktycznie brak honoru.
 
 
 
mati 

Motocykl: Yamaha
Imię: Mariusz
Wiek: 46
Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-10-15, 16:43   

Wiesz, ze świadków to jedynie kierowca cieżarówki zauważył co jest grane i pokiwał znacząco głową. Ja jechałem sam. A co do dochodzenia... myslisz, że policja zajmie się sprawą szkody wartosci 100-200 zł ? Już widze jak blokują pół miasta i wysyłają helikopter ;)
 
 
ArturS 


Motocykl: XT600 Téréféré
Imię: Artur
Wiek: 46
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 879
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-10-15, 17:16   

Znasz miejsce i czas zdarzenia, to zgłosić nie zaszkodzi. A nóż trafi się tam jakiś monitoring, albo gościu się zwyczajne przyzna, jak go policja odwiedzi. Ja przez takich debili nauczyłem się załączać w telefonie rejestrację trasy - leci sobie w tle, jak jest zdarzenie, to jest i dowód. Raz się przydało.
_________________
|
 
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-10-15, 18:01   

Od tego jest policja. Jak będziemy olewać szkody za 100-200 złotych to za niedługo 1500-2000 będzie za mało. (niedawno rząd chciał taką uchwałę wprowadzić, ale się nie udało)
Profil Facebook
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-15, 20:54   

mati napisał/a:
Wiesz, ze świadków to jedynie kierowca cieżarówki zauważył co jest grane i pokiwał znacząco głową. Ja jechałem sam. A co do dochodzenia... myslisz, że policja zajmie się sprawą szkody wartosci 100-200 zł ? Już widze jak blokują pół miasta i wysyłają helikopter ;)

Jest to zwykła kolizja drogowa, za którą gość może przytulić mandat 500-600 zł i punkty karne- chyba 6, do tego dochodzą koszty dojazdu do komendy do Krk, więc chyba warto.
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2013-10-15, 21:33   

heheh mi zakorbili antene CB o wartości cos kolo 150zl i jak powiedziałem policjantowi ze może to smieszne ze przychodzę z taką sprawą to mnie zjebał.... i powiedział żeby przychodzić z każdą sprawą nast. razem :)
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2013-10-15, 22:01   

Po czym zapytał czy nie masz ochty sam się do czegoś przyznać.

Myślałem żeś mądrzejszy a Ty policjantów się słuchasz.
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2013-10-16, 08:58   

mati napisał/a:
Wiesz, ze świadków to jedynie kierowca cieżarówki zauważył co jest grane i pokiwał znacząco głową. Ja jechałem sam. A co do dochodzenia... myslisz, że policja zajmie się sprawą szkody wartosci 100-200 zł ? Już widze jak blokują pół miasta i wysyłają helikopter ;)



Przecież spisałes numer rejestracyjny więc chyba nie będzie trzeba blokować połowy miasta..........ale skoro sam do tego tak podchodzisz to po kiego grzyba zakładaleś ten temat? Czyżbyś chciał abyśmy tylko Cię pożałowali a temu gościowi pokiwali palcem i powiedzieli, brzydki motocyklista, brzydki....... bo jak sądzę, sam szkodnik się napewno nie poczuje do winy skoro uciekł..........aaaaaa przepraszam, Ty mu podziękowałes, że Ci urwał lusterko nooo to przepraszam bardzo ;) :D
Ostatnio zmieniony przez soprano 2013-10-16, 09:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2013-10-16, 09:10   

tez nie rozumiem... Jest numer wiec po co ten caly cyrk... Ide podaje numer Na policje albo nie ide i tyle a nie roztrząsac sprawę przez kolejnych kilka dni Na forum :D
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
mati 

Motocykl: Yamaha
Imię: Mariusz
Wiek: 46
Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-10-16, 09:18   

Wiesz, zakładałem temat z nadzieją, że kiedyś gość to przeczyta i choć głupio mu będzie. Co do działania policji to podejrzewam, że zgłoszenie skończyłoby się odebraniem mi dow.rej. za owe lustro i jeszcze by doszedł koszt przeglądu. Pisał ktoś, że gość dostałby mandat - na mandat musiałby się zgodzić - jeśli się nie zgodzi czekałoby nas chodzenie po sądach a to już żadna frajda i szkoda czasu.

Ps. Kilka kolejnych dni powiadasz ? Przepraszam, to się więcej nie powtórzy :)
 
 
Largo 
Laluś - Czaruś


Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2081
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2013-10-16, 09:29   

mati, masz bardzo zły tok rozumowania
_________________
"Speeding. No one thinks big of you"

"Si vis pacem para bellum"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/