 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
7-9.06 III Jurajski Rajd Motocyklowy JURARALLY 2013 |
| Autor |
Wiadomość |
Jura Rally

Motocykl: HD Road King
Imię: Dredd
Dołączył: 24 Maj 2011 Posty: 3 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2013-05-29, 15:37 7-9.06 III Jurajski Rajd Motocyklowy JURARALLY 2013
|
|
|
Jak co roku zapraszamy na Jura Rally
To nie jest typowy zlot to jest rajd i tu się jeździ
Tak na poważnie, propagujemy ruch motocyklowy troszkę w odmienny sposób od typowych zlotów przyjedź i przekonaj się sam
Więcej informacji na www.jurarally.pl oraz https://www.facebook...901517/?fref=ts
dodam tylko, że jak zawsze zapewniamy dobrą zabawę
i oczywiście
jak zwykle atrakcyjna nagroda za zajęcie pierwszego miejsca!!!
nawigacja GPS NavRoad Auro 2S wraz z AutoMapą Polski
oraz
motocyklowy wodoodporny pokrowiec na nawigację 5,0” |
|
|
|
 |
Guitarka

Motocykl: plecakuję ;) na Yamaszce XJ 600
Imię: Mirka
Wiek: 45 Dołączyła: 28 Kwi 2011 Posty: 4 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2013-06-04, 19:41
|
|
|
Fajnie było w zeszłym roku, więc teraz też się wybieramy razem z chłopakiem
Kto jeszcze jedzie pozdrooo |
|
|
|
 |
DIESEL
jazda musi być :)

Motocykl: xtz 660 tenere & RN19 chwilowo
Imię: Darek
Wiek: 49 Dołączył: 29 Lip 2011 Posty: 59 Skąd: Siemianowice/Poręba
|
Wysłany: 2013-06-05, 07:28
|
|
|
nigdy nie byłem ale chce w tym roku pojechac po raz pierwszy
ruszam z Siemianowic może ktos chętny z okolic |
_________________ Daro |
|
|
|
 |
Guitarka

Motocykl: plecakuję ;) na Yamaszce XJ 600
Imię: Mirka
Wiek: 45 Dołączyła: 28 Kwi 2011 Posty: 4 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2013-06-07, 16:43
|
|
|
| DIESEL napisał/a: | nigdy nie byłem ale chce w tym roku pojechac po raz pierwszy
ruszam z Siemianowic może ktos chętny z okolic |
My dziś ruszamy z Gliwic na jurę wiśniową Yamahą XJ 600 około godz 19stej, taką traską:
http://maps.google.pl/map...mra=ls&t=m&z=10
Można by się po drodze spotkać i razem zajechać na miejsce |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |