 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
YAMAHA FZR 600 |
| Autor |
Wiadomość |
krzemyk135

Motocykl: YAMAHA FZR 600
Imię: Mateusz
Wiek: 33 Dołączył: 07 Kwi 2013 Posty: 92 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-04, 23:47 YAMAHA FZR 600
|
|
|
Yamaszke kupiłem jakiś czas temu ale za każdym razem jak szedłem polatać zapominałem o aparacie i zrobieniu zdjęcia żeby się pochwalić nowym nabytkiem. Rok starsza ode mnie ( 1992r ) ale spisuje się dobrze i na razie nie ma żadnych z nią problemów. W sumie to mam jeden z nią problem ; / Kończy się benzyna i nie chce dalej jechać ;s Wszystko jest okey i teraz trzeba odłożyć pieniądze na ubiór bo to podstawa
LEWA !
[img] [/img] |
_________________ Czasem myślę jak tak mogę ale mam jedną prośbę
Kiedy mijam krzyż na prostej, kiedy wchodzę w zakręt ostrzej
Żebym to nie był ja, że przesadzam czasem fakt
Ja z życiem czasem gram, lecz szanuje że je mam |
| Ostatnio zmieniony przez krzemyk135 2013-05-04, 23:53, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-05-04, 23:52
|
|
|
Większość moto tak ma, że jak się waha kończy to jechać nie chcą
Foty- podobnie jak szmaty na moto- obowiązkowo
... no i gratki |
|
|
|
 |
rabbit1989
Motocykl: gsxr 600
Imię: Damian
Wiek: 36 Dołączył: 14 Sty 2014 Posty: 8 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-01-25, 16:55
|
|
|
| piekna Fzrka , widzialem Cie pare razy na Niwce . ladnie to jedzie i jeszcze lepiej wyglaDA. ja w Niej tylko bym przerobil .zwezil zadupek .powodzenia i szerokosci., na wiosne napewno polatamy. |
_________________ damian |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |