 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
III Międzynarodowy Zlot Motocyklowy - Łeba 2013 |
| Autor |
Wiadomość |
motozloty.com
Motocykl: Harley
Imię: Moto
Dołączył: 28 Lut 2012 Posty: 4 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2013-08-03, 12:47 III Międzynarodowy Zlot Motocyklowy - Łeba 2013
|
|
|
III Zlot Motocyklowy w Łebie - największa motocyklowa impreza nad morzem!
Gorące sierpniowe słońce, chłodne bałtyckie fale i ryczące maszyny. Impreza odbywa się na dużym zielonym placu w samym centrum miasta – blisko głównego Deptaka, morza i Słowińskiego Parku Narodowego.
Podczas imprezy odbędą się konkurencje z nagrodami, koncerty rockowe, wypuszczanie kolorowych lampionów, parady motocyklowe (dzienna i nocna z pochodniami), pokazy fajerwerków, stunt show i inne atrakcje. Czeka na Was aleja handlowa ze stoiskami z gadżetami motocyklowymi. Każdy zlotowicz otrzyma w cenie wjazdówki pamiątkowy znaczek, naklejkę, naszywkę, informator zlotowy oraz miejsce na polu namiotowym w centrum Łeby. Gwarantujemy catering, bardzo dobre zaplecze sanitarne (prysznice, toalety, umywalki).
http://motozloty.com/zloty/9-leba-2013 |
_________________ www.motozloty.com |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |