Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
30.09.2012r. III Zlot Starych Samochodów i Motocykli
Autor Wiadomość
dreed 


Motocykl: DR 650SE SM
Imię: konrad
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 158
Skąd: Kce
Wysłany: 2012-09-30, 20:42   

Oddzial terenowo-wyprawowy rowniez melduje sie w domu :-) Zmarznieci ale szczesliwi :D Zmarzlismy czekajac 3 godziny na wodzionke Ediego (Ten to ma zamowienia), a jak juz sie doczekal Chlopaczyna to reszta juz była głodna i musieliśmy jechać sto hektarów na zapiekanki :D Ale myślę, że wszyscy obecni poprą moje oraz Pani z Agatki słowa: "EXTRA" !
Ostatnio zmieniony przez dreed 2012-09-30, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fala. 


Motocykl: XX
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 178
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-09-30, 20:46   

Dzięki za kolejną fajną imprezkę.
Było miło ;) czekam na fotki
_________________

 
 
 
darqs 

Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 31
Skąd: SO
Wysłany: 2012-10-01, 08:17   

z II cz. "extra" fotki wysyłam do Ediego :)
 
 
Edisiewicz 


Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 648
Skąd: Chelsea(Czeladź)
Wysłany: 2012-10-01, 10:19   

dreed napisał/a:
3 godziny na wodzionke Ediego
EXTRA!
 
 
Thorgal1 
Moderator


Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 363
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2012-10-01, 11:21   

tą knajpę powinni spalić, kelnerki wystrzelać ... 2,5h czekać na zamówienie ... nonsens
dzięki za wycieczkę ... powrót przy +10 dziś wychodzi mi bokiem
ciekawe jak córa to wytrzyma :)
_________________

Profil Facebook
 
 
 
uzi68
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-01, 12:03   

Wy to umiecie się bawić. :D :D :D :D
 
 
armor 


Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 685
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-10-01, 12:38   

To kiedy jedziemy na zapiekanki ? :)
Dzięki za wesołe towarszystwo i czekam na fotki :)
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-10-01, 15:54   

Monia, specjalnie dla Ciebie, żebys mogła udowodnić co nie co :)


http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
armor 


Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 685
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-10-01, 16:01   

hahaha dzieki Karolka :)
Teraz to serio wygląda jak bym sama jeżdziła na moto...... :> hahaha :)
Ostatnio zmieniony przez armor 2012-10-01, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Thorgal1 
Moderator


Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 363
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2012-10-01, 17:30   

jaki TWARDZIEL - zaraz cię ktoś zjedzie :) :):)
_________________

Profil Facebook
 
 
 
armor 


Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 685
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-10-01, 17:40   

haha, zjechać to mi może co najwyżej z drogi ten ktoś :)
 
 
Karolina 
Moderator


Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 697
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-10-01, 17:59   Zdjęcia

Zdjęcia


https://picasaweb.google.com/106255130283654566986/ZlotZabytkowychSamochodow?authuser=0&feat=directlink
_________________
Ryk silnika - me serce w jego rytm tyka
 
 
 
dreed 


Motocykl: DR 650SE SM
Imię: konrad
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 158
Skąd: Kce
Wysłany: 2012-10-01, 19:33   

Thorgal córa miała swietny pas nerkowy moze nie bedzie zle :D Poza tym za Tatusiem siedziala schowana ;)
Łooo moje moto na okladce ? :D No dziekuje Karolcia za zaszczytna pozycje - podziekowania skladane w imieniu Królowej
Ostatnio zmieniony przez dreed 2012-10-01, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kriss_deValnor 
Bolilol Forever :)


Motocykl: Brzydula :)
Imię: Justyna
Wiek: 46
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 214
Skąd: SBE
Wysłany: 2012-10-01, 19:35   

dzieki za pomoc :)
_________________

 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-10-01, 20:11   

( . . . )

a co do tej africi to jedyna która mi się podoba :D
Ostatnio zmieniony przez street_angel 2012-10-01, 20:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/