|
30.09.2012r. III Zlot Starych Samochodów i Motocykli |
| Autor |
Wiadomość |
dreed

Motocykl: DR 650SE SM
Imię: konrad
Dołączył: 08 Wrz 2012 Posty: 158 Skąd: Kce
|
Wysłany: 2012-09-30, 20:42
|
|
|
Oddzial terenowo-wyprawowy rowniez melduje sie w domu :-) Zmarznieci ale szczesliwi Zmarzlismy czekajac 3 godziny na wodzionke Ediego (Ten to ma zamowienia), a jak juz sie doczekal Chlopaczyna to reszta juz była głodna i musieliśmy jechać sto hektarów na zapiekanki Ale myślę, że wszyscy obecni poprą moje oraz Pani z Agatki słowa: "EXTRA" ! |
| Ostatnio zmieniony przez dreed 2012-09-30, 20:46, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Fala.

Motocykl: XX
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 30 Sie 2011 Posty: 178 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-09-30, 20:46
|
|
|
Dzięki za kolejną fajną imprezkę.
Było miło czekam na fotki |
_________________
 |
|
|
|
 |
darqs
Motocykl: Yamaha plus...
Imię: Dariusz
Dołączył: 15 Mar 2011 Posty: 31 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-10-01, 08:17
|
|
|
z II cz. "extra" fotki wysyłam do Ediego |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2012-10-01, 10:19
|
|
|
| dreed napisał/a: | | 3 godziny na wodzionke Ediego | EXTRA! |
|
|
|
 |
Thorgal1
Moderator

Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 363 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-10-01, 11:21
|
|
|
tą knajpę powinni spalić, kelnerki wystrzelać ... 2,5h czekać na zamówienie ... nonsens
dzięki za wycieczkę ... powrót przy +10 dziś wychodzi mi bokiem
ciekawe jak córa to wytrzyma |
_________________
 |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-10-01, 12:03
|
|
|
Wy to umiecie się bawić. |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-10-01, 12:38
|
|
|
To kiedy jedziemy na zapiekanki ?
Dzięki za wesołe towarszystwo i czekam na fotki |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-10-01, 16:01
|
|
|
hahaha dzieki Karolka
Teraz to serio wygląda jak bym sama jeżdziła na moto...... hahaha |
| Ostatnio zmieniony przez armor 2012-10-01, 16:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Thorgal1
Moderator

Motocykl: XVS950
Imię: Czarek
Wiek: 47 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 363 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-10-01, 17:30
|
|
|
jaki TWARDZIEL - zaraz cię ktoś zjedzie :):) |
_________________
 |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-10-01, 17:40
|
|
|
haha, zjechać to mi może co najwyżej z drogi ten ktoś |
|
|
|
 |
Karolina
Moderator

Motocykl: Brak
Imię: Karolina
Dołączyła: 22 Kwi 2012 Posty: 697 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
dreed

Motocykl: DR 650SE SM
Imię: konrad
Dołączył: 08 Wrz 2012 Posty: 158 Skąd: Kce
|
Wysłany: 2012-10-01, 19:33
|
|
|
Thorgal córa miała swietny pas nerkowy moze nie bedzie zle Poza tym za Tatusiem siedziala schowana
Łooo moje moto na okladce ? No dziekuje Karolcia za zaszczytna pozycje - podziekowania skladane w imieniu Królowej |
| Ostatnio zmieniony przez dreed 2012-10-01, 19:35, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Kriss_deValnor
Bolilol Forever :)

Motocykl: Brzydula :)
Imię: Justyna
Wiek: 46 Dołączyła: 02 Cze 2012 Posty: 214 Skąd: SBE
|
Wysłany: 2012-10-01, 19:35
|
|
|
dzieki za pomoc |
_________________
 |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-10-01, 20:11
|
|
|
( . . . )
a co do tej africi to jedyna która mi się podoba |
| Ostatnio zmieniony przez street_angel 2012-10-01, 20:21, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|