|
25-27.05.2012r. ZLOT SILESIA BIG RED MACHINE ZALEW NAKŁO |
| Autor |
Wiadomość |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-22, 07:13
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Może lepiej zamiast zapytać, czy komuś pasuje, to wydałeś polecenie... i finalnie polecisz se sam. |
w którym miejscu ? wskaż , bo ja mam problemy ze wzrokiem |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-22, 07:39
|
|
|
| Chyba trzaba zablokować możliwość edycji postów... |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-05-22, 08:11
|
|
|
| dobry w tym poranku na lewą noge:P |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-22, 08:44
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Chyba trzaba zablokować możliwość edycji postów... |
A o czyich postach mówisz , bo mój w tym temacie nie był poprawiany. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Gwiazda
GWIAZDA

Motocykl: :-)
Imię: ILONA
Dołączyła: 13 Kwi 2010 Posty: 55 Skąd: PSZCZYNA/TYCHY
|
Wysłany: 2012-05-23, 00:11
|
|
|
Hej.W tych miejscach można zakupić wejściówki na imprezę
1. Pizzeria Carlos Bytom
2. Dworek pod Akacją - Nowe Chechło
3. Tawerna Carlos - Pole
Namiotowe Zalew Nakło-Chechło ( miejsce imprezy )
TEL.INFO/BILETY 505 179 626 LUB 508 586 599
PONIEWAŻ WIELE OSÓB KTÓRE NIE MOGĄ BYĆ NA 3 DNIOWYM ZLOCIE, PYTA O KOSZT WEJŚCIÓWKI NA 2 DNI(Z JEDNYM NOCLEGIEM),INFORMUJĘ ŻE W TAKIEJ SYTUACJI KUPUJEMY 2 BILETY JEDNODNIOWE,CZYLI KOSZT WYNOSI 3O ZŁ
POZDRAWIAM
25.05.2012r. – PIĄTEK
16.00 - Otwarcie Bram – rozpoczęcie imprezy masowej
17.00 - Oficjalne otwarcie imprezy, koncert zespołu Perhonen
19.00 – Koncert Zespołu Abshynt
20.00 - Koncert Zespołu Alkoholica
22.30 - Koncert Zespołu Gienek Loska Band
24.00 – Zakończenie imprezy masowej
26.05.2012 r – SOBOTA
13.00 – Rozpoczęcie imprezy masowej
13.00 – Parada Motocyklowa
14.30 – Koncert Dj-ów
16.00 – Pokazy sztuk Walki
17.00 – Pokazy Strażackie
18.00 – „Rozwalanie” samochodów
19.00 – Koncert zespołu Perhonen
20.00 – Pokaz bielizny
21.00 - Koncert Zespołu 4 Szmery
22.30 – Pokaz tańca dla dorosłych
23.00 – Zakończenie Imprezy masowej
27.05.2012 r – NIEDZIELA
12.00 – Rozpoczęcie imprezy masowej
14.00 – Koncert Dj-ów
18.00 – Zakończenie imprezy masowej |
| Ostatnio zmieniony przez Gwiazda 2012-05-23, 00:12, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
keyti
..just keyti

Motocykl: SF yeah madafaka
Imię: kasia
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 214 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2012-05-25, 13:40
|
|
|
qrna w a piątek jechac to niema komu....?
w morde |
_________________ FTW |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-05-25, 13:41
|
|
|
Dawaj w sobotę... wejściówki kupione |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-25, 16:56
|
|
|
| Keyti , nie pruchaj....zabieraj zlomka i jedź z nami w sobotę. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
keyti
..just keyti

Motocykl: SF yeah madafaka
Imię: kasia
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 214 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2012-05-25, 17:28
|
|
|
Cris,ja Ci dam złomka...
smigam co prawda bez zegarów, bez lusterek i takich tam dupereli...ale to nie problem. problemem jest brak konika dla mojej psiapsióły.
ja plecaków nie biorę choć ona mała i poręczna jest, zadupek musi sie Dorce znajsc to przyjedziemy. |
_________________ FTW |
|
|
|
 |
pocik

Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 336 Skąd: SL
|
Wysłany: 2012-05-26, 11:45
|
|
|
| leci ktos jeszcze zobaczyc na chechlo? |
_________________ bikepicks |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-05-26, 23:47
|
|
|
| Byłem wraz z wieloma od 10.30 w sobotę. Wyjechałem o 21.10. Drugi dzień imprezy.......całkowity brak muzyki (nie mowie o zlotowo-motocyklowej bo to za wiele ) , wiało NUDĄ. I nie jest to tylko moje zdanie. ( pomimo wspaniałego towarzystwa ) |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-05-26, 23:58
|
|
|
Cris, szkoda że nie zostałeś na koncert . Właśnie wróciłem .
"cztery szmery" powoli ale w końcu rozkręcili towarzycho
Pod koniec to nie chcieli ich puścić ze sceny noooo a panienki (te ubrane tylko w buty ) chyba mocno zmarzły
Do jutra .... a w zasadzie to za 3 minuty to już do dziś |
|
|
|
 |
Filip

Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48 Dołączył: 31 Paź 2011 Posty: 326 Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
|
Wysłany: 2012-05-27, 14:04
|
|
|
Powiem tak ! W tym towarzystwie co byłem to nudno nie było Ale inni musieli faktycznie czekać do 20.00 póżniej tak jak mówi Butan było git Najlepsze było koło 22.30
[ Dodano: 2012-05-27, 14:06 ]
W Sobotę |
_________________ Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !
 |
|
|
|
 |
|
|