Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
25-27.05.2012r. ZLOT SILESIA BIG RED MACHINE ZALEW NAKŁO
Autor Wiadomość
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-05-22, 06:56   

spoko ja lece chyba i sobota i niedziela to jak co to sie zgadamy jeszcze
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-05-22, 07:13   

Abaddon napisał/a:
Może lepiej zamiast zapytać, czy komuś pasuje, to wydałeś polecenie... i finalnie polecisz se sam.


w którym miejscu ? wskaż , bo ja mam problemy ze wzrokiem
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-22, 07:39   

Chyba trzaba zablokować możliwość edycji postów...
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2012-05-22, 07:44   

Idźcie spać :D
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
banita 
Banita&Bąbel


Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 3720
Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
Wysłany: 2012-05-22, 08:11   

dobry w tym poranku na lewą noge:P
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-05-22, 08:44   

Abaddon napisał/a:
Chyba trzaba zablokować możliwość edycji postów...


A o czyich postach mówisz , bo mój w tym temacie nie był poprawiany.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Gwiazda 
GWIAZDA


Motocykl: :-)
Imię: ILONA
Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 55
Skąd: PSZCZYNA/TYCHY
Wysłany: 2012-05-23, 00:11   

Hej.W tych miejscach można zakupić wejściówki na imprezę
1. Pizzeria Carlos Bytom
2. Dworek pod Akacją - Nowe Chechło
3. Tawerna Carlos - Pole
Namiotowe Zalew Nakło-Chechło ( miejsce imprezy )
TEL.INFO/BILETY 505 179 626 LUB 508 586 599

PONIEWAŻ WIELE OSÓB KTÓRE NIE MOGĄ BYĆ NA 3 DNIOWYM ZLOCIE, PYTA O KOSZT WEJŚCIÓWKI NA 2 DNI(Z JEDNYM NOCLEGIEM),INFORMUJĘ ŻE W TAKIEJ SYTUACJI KUPUJEMY 2 BILETY JEDNODNIOWE,CZYLI KOSZT WYNOSI 3O ZŁ
POZDRAWIAM
25.05.2012r. – PIĄTEK
16.00 - Otwarcie Bram – rozpoczęcie imprezy masowej
17.00 - Oficjalne otwarcie imprezy, koncert zespołu Perhonen
19.00 – Koncert Zespołu Abshynt
20.00 - Koncert Zespołu Alkoholica
22.30 - Koncert Zespołu Gienek Loska Band
24.00 – Zakończenie imprezy masowej


26.05.2012 r – SOBOTA
13.00 – Rozpoczęcie imprezy masowej
13.00 – Parada Motocyklowa
14.30 – Koncert Dj-ów
16.00 – Pokazy sztuk Walki
17.00 – Pokazy Strażackie
18.00 – „Rozwalanie” samochodów
19.00 – Koncert zespołu Perhonen
20.00 – Pokaz bielizny
21.00 - Koncert Zespołu 4 Szmery
22.30 – Pokaz tańca dla dorosłych
23.00 – Zakończenie Imprezy masowej

27.05.2012 r – NIEDZIELA
12.00 – Rozpoczęcie imprezy masowej
14.00 – Koncert Dj-ów
18.00 – Zakończenie imprezy masowej
Ostatnio zmieniony przez Gwiazda 2012-05-23, 00:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
keyti 
..just keyti


Motocykl: SF yeah madafaka
Imię: kasia
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 214
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-05-25, 13:40   

qrna w a piątek jechac to niema komu....?
w morde
_________________
FTW
 
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-25, 13:41   

Dawaj w sobotę... wejściówki kupione :)
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-05-25, 16:56   

Keyti , nie pruchaj....zabieraj zlomka i jedź z nami w sobotę.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
keyti 
..just keyti


Motocykl: SF yeah madafaka
Imię: kasia
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 214
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-05-25, 17:28   

Cris,ja Ci dam złomka... :>
smigam co prawda bez zegarów, bez lusterek i takich tam dupereli...ale to nie problem. problemem jest brak konika dla mojej psiapsióły.
ja plecaków nie biorę choć ona mała i poręczna jest, zadupek musi sie Dorce znajsc to przyjedziemy.
_________________
FTW
 
 
 
pocik 


Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 336
Skąd: SL
Wysłany: 2012-05-26, 11:45   

leci ktos jeszcze zobaczyc na chechlo?
_________________
bikepicks
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-05-26, 23:47   

Byłem wraz z wieloma od 10.30 w sobotę. Wyjechałem o 21.10. Drugi dzień imprezy.......całkowity brak muzyki (nie mowie o zlotowo-motocyklowej bo to za wiele ) , wiało NUDĄ. I nie jest to tylko moje zdanie. ( pomimo wspaniałego towarzystwa )
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-05-26, 23:58   

Cris, szkoda że nie zostałeś na koncert . Właśnie wróciłem .
"cztery szmery" powoli ale w końcu rozkręcili towarzycho :D
Pod koniec to nie chcieli ich puścić ze sceny noooo a panienki (te ubrane tylko w buty :D ) chyba mocno zmarzły :D
Do jutra .... a w zasadzie to za 3 minuty to już do dziś ;)
 
 
Filip 


Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 326
Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
Wysłany: 2012-05-27, 14:04   

Powiem tak !! ! W tym towarzystwie co byłem to nudno nie było :D Ale inni musieli faktycznie czekać do 20.00 póżniej tak jak mówi Butan było git ;) Najlepsze było koło 22.30 :D :P :P

[ Dodano: 2012-05-27, 14:06 ]
W Sobotę :D
_________________
Życie jest po to aby spełniać swoje marzenia !! !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/