 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
21-23 czerwca 2013 Twierdza Srebrna Góra |
| Autor |
Wiadomość |
Damian i Mizi

Motocykl: customowy VL 1500
Imię: Damian
Wiek: 54 Dołączył: 13 Mar 2013 Posty: 163 Skąd: Piotrków Tryb.
|
Wysłany: 2013-06-18, 19:17 21-23 czerwca 2013 Twierdza Srebrna Góra
|
|
|
jeden z ciekawszych zlotów w sezonie
http://www.zlotymotocyklo...-Gora-2013.html
[ Dodano: 2013-06-21, 23:35 ]
wlasnie ukazała sie informacja na facebooku:
W dniu dzisiejszym skończyło sie pole namiotowe na zlocie w Srebrnej Górze. Twierdza peka w szwach od motocykli, jezeli nie macie noclegu w miescie, niestety was nie zmiescimy. Frekwencja przerosla nasze najsmielsze oczekiwania. |
_________________ O mój boże, o mój boże, a ja jeżdżę na motorze
Historia mojego customa
 |
|
|
|
 |
motozloty.com
Motocykl: Harley
Imię: Moto
Dołączył: 28 Lut 2012 Posty: 4 Skąd: Wrocław
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |