Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowe paliwo za dojazd do naszego serwisu
Autor Wiadomość
giemul 

Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wysłany: 2011-03-17, 13:23   

no ja już na sam dźwięk ( czy widok) słowa PROMOCJA dostaję ciśnienia . A już jak słyszę że to "coś fajnego" to ...........

dobra kończe marudzenie , bo chopaki serwis będą musieli zamykać B)

Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY !! Ale tak richtichofenfest !!

2KH 
2KH

Motocykl: TDM 900
Imię: Krzysztof
Wysłany: 2011-03-17, 15:02   

dobra panowie widzę, że u Was mowa o uczciwości wogóle nie wchodzi w grę, bo jak ktoś chce coś dac od siebie to od razu oszust.... nie chcecie nie musicie przyjeżdżac do mnie a zresztą pewnie jakbyście zobaczyli że nasz serwis jest w garażu to już wogóle oszuści i naciągacze, co nie?
Ps. prośba do admina o usunięcie wszystkich tematów z mojego forum oraz o usunięcie pod forum 2KH motocykle&quady dziękuję i życzę miłego pociskania smutów o oszustach i naciągaczach ja się z tej chorej dyskusji wypisuję

prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Wysłany: 2011-03-17, 15:14   

2KH napisał/a:
...a zresztą pewnie jakbyście zobaczyli że nasz serwis jest w garażu to już wogóle oszuści i naciągacze, co nie?...

No akurat tu się mylisz bo największe wały z reguły przechodzą tam gdzie na podłogach są marmury i to jak warsztat wygląda nie musi świadczyć o uczciwości.

giemul 

Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wysłany: 2011-03-17, 17:47   

2KH napisał/a:
dobra panowie widzę, że u Was mowa o uczciwości wogóle nie wchodzi w grę, bo jak ktoś chce coś dac od siebie to od razu oszust.... nie chcecie nie musicie przyjeżdżac do mnie a zresztą pewnie jakbyście zobaczyli że nasz serwis jest w garażu to już wogóle oszuści i naciągacze, co nie?

dorabiasz dość mocno ideologię , no ale ... masz takie prawo

2KH napisał/a:
Ps. prośba do admina o usunięcie wszystkich tematów z mojego forum oraz o usunięcie pod forum 2KH motocykle&quady dziękuję i życzę miłego pociskania smutów o oszustach i naciągaczach ja się z tej chorej dyskusji wypisuję

aleś ty jes wrażliwy chopie ! W interesach cza być twardym nie mientkim ! Co cie tak szarpje ? To że ludzie się wygadują w twoim temacie ?? To po kiego chu*a piszesz posty na forum ? Po to ono jest żeby wymieniać się opiniami .

A i też napisałem przecież że nie tyle chodzi mi o ciebie tylko o ogólny trend w pociskaniu kitu w dzisiejszym świecie . To hasełko że reklama jest dźwignią handlu tak już zrobiło wodę z mózgów tym wszystkim szpecom od reklamy , że wymyślają już takie pierdoły jak gadające margaryny czy śpiewające widelce . I to nikogo nie dziwi ! Hasełka w stylu : "kupując u nas więcej - więcej oszczędzasz" to szczyt głupoty , no ale w radiu cipowata piosenka ryczy o tym cały dzień !

W twoim wypadku wystarczyło by napisać  że masz trochę wolnych mocy przerobowych więc dajesz upust dla forumowiczów i tyle . Po kiego wafla ta cała impreza pod tytułem "darmowa wacha" . To że robisz w garażu to plus , więc nie kombinuj z marketingiem i szumem jaki robią duże firmy . Będziesz dobry to fama sama pójdzie w ludzi i nie będziesz miał kiedy tyłka podetrzeć , tyle będziesz miał roboty ! Czego ci życzę . Szczerze .

Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY !! Ale tak richtichofenfest !!

2KH 
2KH

Motocykl: TDM 900
Imię: Krzysztof
Wysłany: 2011-03-17, 18:39   

Dobra może jestem trochę przewrażliwiony :) spoko, w sumie to fakt z tą reklamą... tak więc jako że wchodzę na rynek i mam wolne moce przerobowe ogłaszam wszem i wobec upusty dla forumowiczów ZAPRASZAM I POZDRAWIAM

_k2_ 

Motocykl: TDM
Imię: Krzysiek
Wysłany: 2011-03-18, 09:22   

... i jeszcze jedno... Poprzez te "przepychanki" słowne zobacz ilu ludzi odwiedziło ten topic .. :D

prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Wysłany: 2011-03-18, 12:56   

Widzisz jaki niewdzięcznik. Robi się dla niego dobrze to jeszcze furka.

Odpowiedz do tematu