|
Nowy Rumak w stajni. |
| Autor |
Wiadomość |
taran

Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56 Dołączył: 21 Kwi 2014 Posty: 133 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: 2014-06-27, 13:20 Nowy Rumak w stajni.
|
|
|
Wczorajszy zakup
Znaleziona na FAT, okazała się być pod nosem |
_________________ Król i królowa matka |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2014-06-27, 13:26
|
|
|
Ładna ta Africa |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
taran

Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56 Dołączył: 21 Kwi 2014 Posty: 133 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: 2014-06-27, 13:56
|
|
|
| Lawka napisał/a: | Ładna ta Africa |
Thnx.
Jest w niewiarygodnie pięknym stanie jak na swój wiek (23 lata) i przebieg (105000km). |
_________________ Król i królowa matka |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
taran

Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56 Dołączył: 21 Kwi 2014 Posty: 133 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: 2014-06-27, 15:31
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | to gruby lans bedzie na dzielnicy zajebiste moto |
Niewielu zdaje sobie sprawę co to za moto. Do lansu mam inny
Afra do chuchania i wojaży
[ Dodano: 2014-06-27, 23:20 ]
A propos wojaży.
Ktoś chętny na jesienny wypad do Grecji?
 |
_________________ Król i królowa matka |
|
|
|
 |
ArturS

Motocykl: XT600 Téréféré
Imię: Artur
Wiek: 46 Dołączył: 18 Lip 2010 Posty: 879 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2014-06-28, 09:55
|
|
|
Ty lepiej zmień te szosówki na coś gryzącego glebę i szykuj się na jaką Rumunię, czy Albanię Szkoda sprzęta na asfalty
Cholerka, na fotach wygląda jak salonówka |
_________________
|  |
| Ostatnio zmieniony przez ArturS 2014-06-28, 09:56, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2014-06-28, 15:08
|
|
|
| ArturS napisał/a: | Ty lepiej zmień te szosówki na coś gryzącego glebę i szykuj się na jaką Rumunię, czy Albanię Szkoda sprzęta na asfalty
Cholerka, na fotach wygląda jak salonówka |
no właśnie też zauważyłem, że wygląda jak nówka.
A oponki widzę Anakee 3 więc na szutry jak znalazł, a po winklach też dają radę.
Wiem bo mam takie same w moim Osiołku |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
| Ostatnio zmieniony przez Lawka 2014-06-28, 15:08, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
taran

Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56 Dołączył: 21 Kwi 2014 Posty: 133 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: 2014-06-28, 20:52
|
|
|
| Lawka napisał/a: | | ArturS napisał/a: | Ty lepiej zmień te szosówki na coś gryzącego glebę i szykuj się na jaką Rumunię, czy Albanię Szkoda sprzęta na asfalty
Cholerka, na fotach wygląda jak salonówka |
no właśnie też zauważyłem, że wygląda jak nówka.
A oponki widzę Anakee 3 więc na szutry jak znalazł, a po winklach też dają radę.
Wiem bo mam takie same w moim Osiołku |
Najpierw trochę polatam po Polsce. Muszę poczuć to moto. Później nie omieszkam zahaczyć o dziksze rejony |
_________________ Król i królowa matka |
| Ostatnio zmieniony przez taran 2014-06-28, 20:52, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ArturS

Motocykl: XT600 Téréféré
Imię: Artur
Wiek: 46 Dołączył: 18 Lip 2010 Posty: 879 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2014-06-28, 22:10
|
|
|
Anaki 3 na szutry nadają się tak samo dobrze jak torowy slick Absolutne minimum to jodełka typu K60, czy E07 (strach w oczach na mokrym asfalcie).
Taran, jedna fajna wyprawa po górkach gdzieś w Karpatach i na szosówkę już pewnie nie wsiądziesz |
_________________
|  |
| Ostatnio zmieniony przez ArturS 2014-06-28, 22:11, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
taran

Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56 Dołączył: 21 Kwi 2014 Posty: 133 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: 2014-06-28, 22:22
|
|
|
| ArturS napisał/a: |
Taran, jedna fajna wyprawa po górkach gdzieś w Karpatach i na szosówkę już pewnie nie wsiądziesz |
Naked fajnie sprawdza się w mieście i okolicach.
Jednego jestem pewien: Africa ma u mnie dożywocie |
_________________ Król i królowa matka |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
taran

Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56 Dołączył: 21 Kwi 2014 Posty: 133 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: 2014-06-30, 23:22
|
|
|
| elemeledudek napisał/a: |
ładne to, ile dałeś? |
Troszkę mniej niż chciał sprzedający |
_________________ Król i królowa matka |
|
|
|
 |
|
|