Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Rumak w stajni.
Autor Wiadomość
taran 


Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2014
Posty: 133
Skąd: Częstochowa
  Wysłany: 2014-06-27, 13:20   Nowy Rumak w stajni.

Wczorajszy zakup B)


Znaleziona na FAT, okazała się być pod nosem ;)
_________________
Król i królowa matka ;)
 
 
Lawka 


Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 345
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-06-27, 13:26   

Ładna ta Africa :)
_________________
Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug :D
Profil Facebook
 
 
 
taran 


Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2014
Posty: 133
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-27, 13:56   

Lawka napisał/a:
Ładna ta Africa :)


Thnx.



Jest w niewiarygodnie pięknym stanie jak na swój wiek (23 lata) i przebieg (105000km).
_________________
Król i królowa matka ;)
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2014-06-27, 15:21   

to gruby lans bedzie na dzielnicy :D zajebiste moto
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
taran 


Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2014
Posty: 133
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-27, 15:31   

Michal87sc napisał/a:
to gruby lans bedzie na dzielnicy :D zajebiste moto


Niewielu zdaje sobie sprawę co to za moto. Do lansu mam inny B)
Afra do chuchania i wojaży :D

[ Dodano: 2014-06-27, 23:20 ]
A propos wojaży.
Ktoś chętny na jesienny wypad do Grecji?

_________________
Król i królowa matka ;)
 
 
ArturS 


Motocykl: XT600 Téréféré
Imię: Artur
Wiek: 46
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 879
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-06-28, 09:55   

Ty lepiej zmień te szosówki na coś gryzącego glebę i szykuj się na jaką Rumunię, czy Albanię :D Szkoda sprzęta na asfalty ;)
Cholerka, na fotach wygląda jak salonówka :)
_________________
|
Ostatnio zmieniony przez ArturS 2014-06-28, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lawka 


Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 345
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-06-28, 15:08   

ArturS napisał/a:
Ty lepiej zmień te szosówki na coś gryzącego glebę i szykuj się na jaką Rumunię, czy Albanię :D Szkoda sprzęta na asfalty ;)
Cholerka, na fotach wygląda jak salonówka :)


no właśnie też zauważyłem, że wygląda jak nówka.
A oponki widzę Anakee 3 więc na szutry jak znalazł, a po winklach też dają radę.
Wiem bo mam takie same w moim Osiołku :)
_________________
Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug :D
Ostatnio zmieniony przez Lawka 2014-06-28, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
 
taran 


Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2014
Posty: 133
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-28, 20:52   

Lawka napisał/a:
ArturS napisał/a:
Ty lepiej zmień te szosówki na coś gryzącego glebę i szykuj się na jaką Rumunię, czy Albanię :D Szkoda sprzęta na asfalty ;)
Cholerka, na fotach wygląda jak salonówka :)


no właśnie też zauważyłem, że wygląda jak nówka.
A oponki widzę Anakee 3 więc na szutry jak znalazł, a po winklach też dają radę.
Wiem bo mam takie same w moim Osiołku :)


Najpierw trochę polatam po Polsce. Muszę poczuć to moto. Później nie omieszkam zahaczyć o dziksze rejony :angry
_________________
Król i królowa matka ;)
Ostatnio zmieniony przez taran 2014-06-28, 20:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ArturS 


Motocykl: XT600 Téréféré
Imię: Artur
Wiek: 46
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 879
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-06-28, 22:10   

Anaki 3 na szutry nadają się tak samo dobrze jak torowy slick ;) Absolutne minimum to jodełka typu K60, czy E07 (strach w oczach na mokrym asfalcie).
Taran, jedna fajna wyprawa po górkach gdzieś w Karpatach i na szosówkę już pewnie nie wsiądziesz ;)
_________________
|
Ostatnio zmieniony przez ArturS 2014-06-28, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
taran 


Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2014
Posty: 133
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-28, 22:22   

ArturS napisał/a:

Taran, jedna fajna wyprawa po górkach gdzieś w Karpatach i na szosówkę już pewnie nie wsiądziesz ;)


Naked fajnie sprawdza się w mieście i okolicach.

Jednego jestem pewien: Africa ma u mnie dożywocie :P
_________________
Król i królowa matka ;)
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-06-30, 13:25   

Się mi przypomniało.

ładne to, ile dałeś?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
taran 


Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2014
Posty: 133
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-06-30, 23:22   

elemeledudek napisał/a:


ładne to, ile dałeś?


Troszkę mniej niż chciał sprzedający ;)
_________________
Król i królowa matka ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/