|
Mój wczorajszy zakup |
| Autor |
Wiadomość |
boczek

Motocykl: Prawie czarne VFR
Imię: Rafał
Wiek: 49 Dołączył: 01 Kwi 2013 Posty: 10 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-11, 23:22 Mój wczorajszy zakup
|
|
|
| Wczoraj znalazłem i kupiłem. Foto jeszcze z Tablicy. |
|
|
|
 |
Dariusz

Motocykl: liter kawy
Imię: Dariusz
Wiek: 49 Dołączył: 20 Lis 2010 Posty: 126 Skąd: SK / SI
|
Wysłany: 2014-07-12, 00:12
|
|
|
gratulacje |
|
|
|
 |
boczek

Motocykl: Prawie czarne VFR
Imię: Rafał
Wiek: 49 Dołączył: 01 Kwi 2013 Posty: 10 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-12, 01:15
|
|
|
| Dzięki |
|
|
|
 |
Maro

Motocykl: VFR800 V-tec'02
Imię: Marek
Dołączył: 06 Maj 2013 Posty: 248 Skąd: Gostyń
|
Wysłany: 2014-07-12, 01:18
|
|
|
Będziesz Pan zadowolony |
|
|
|
 |
harmonista

Motocykl: VFR800FI '00
Imię: Rafał
Wiek: 41 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 115 Skąd: Racibórz
|
Wysłany: 2014-07-12, 08:31
|
|
|
Jedyny słuszny Gratuluję! |
|
|
|
 |
boczek

Motocykl: Prawie czarne VFR
Imię: Rafał
Wiek: 49 Dołączył: 01 Kwi 2013 Posty: 10 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-12, 08:56
|
|
|
Straszyli V-ką, a dla mnie rewelacja |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2014-07-12, 11:54
|
|
|
prawy bok ma malowany, felgi też jaki ma przebieg? i który to rok? wychodziły 98-99, a lusterka ma od modelu 2000-2001, tarcze z przodu nieoryginalne. |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
boczek

Motocykl: Prawie czarne VFR
Imię: Rafał
Wiek: 49 Dołączył: 01 Kwi 2013 Posty: 10 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-12, 12:47
|
|
|
| Cała jest malowana, felgi polerowane, rocznik 98 , 63 000(czy prawdziwy, tego nie wie nikt), a tarcze w zasadzie prawie nowe,zero rantu |
_________________ Romet Pony-M-1
Jawa 350 De Lux
Honda Hornet 600F 2000 |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2014-07-12, 18:34
|
|
|
to teraz dawaj na www.vfr-oc.pl |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
| Ostatnio zmieniony przez emil 2014-07-12, 18:34, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2014-07-12, 19:48
|
|
|
Graty! |
|
|
|
 |
boczek

Motocykl: Prawie czarne VFR
Imię: Rafał
Wiek: 49 Dołączył: 01 Kwi 2013 Posty: 10 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-12, 21:17
|
|
|
Dzięki, a na vfr-oc przyjdzie jeszcze czas, na razie trzeba się skumac znów z ekipą FŚM |
_________________ Romet Pony-M-1
Jawa 350 De Lux
Honda Hornet 600F 2000 |
| Ostatnio zmieniony przez boczek 2014-07-12, 21:22, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Kasberg
Kasberg

Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64 Dołączył: 07 Cze 2011 Posty: 738 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2014-07-16, 19:11
|
|
|
Powodzenia |
_________________ Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2014-07-16, 21:43
|
|
|
gratki ale gdzie te foty |
|
|
|
 |
boczek

Motocykl: Prawie czarne VFR
Imię: Rafał
Wiek: 49 Dołączył: 01 Kwi 2013 Posty: 10 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-17, 15:36
|
|
|
| Mówisz i masz |
_________________ Romet Pony-M-1
Jawa 350 De Lux
Honda Hornet 600F 2000 |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2014-07-18, 07:56
|
|
|
| ładna gratki jeszcze raz |
|
|
|
 |
|
|