 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
Kawasaki Z750 |
| Autor |
Wiadomość |
Stworek

Motocykl: Z750
Imię: Wojtek
Dołączył: 02 Gru 2012 Posty: 181 Skąd: Jaworzno
|
Wysłany: 2013-10-14, 23:18 Kawasaki Z750
|
|
|
Kupiony w piątek wieczorem, jest to mój trzeci motocykl: Suzuki GS500E, Suzuki GSX600F i teraz Kawasaki Z750, 2006Rok. Motocykl był po ślizgu właściciel go naprawił po taniości więc nie wygląda powalająco.
Od strony technicznej bez zarzutów. Czeka mnie przez zimę trochę zabawy z wyglądem ale do moto-mikołajów będzie skończony
Odkąd go mam [12.10.2013] zrobione już 600km, i na nic nie narzekam [ no dobra trochę tyłek boli bo twarde siedzenie ]
Zdradzę że po skończeniu prac ma być czarny połysk z dodatkami złotego i wydech obklejony złotym carbonem jeśli uda się taki sprowadzić
Gdyby ktoś lubił oglądać fotki ze zlotów to podaję linki do zdjęć z ostatnich dni
Poniedziałkowy wypad
Góra Żar i okolice
Wyprawa z BGM |
| Ostatnio zmieniony przez Stworek 2013-10-14, 23:22, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Dariusz

Motocykl: liter kawy
Imię: Dariusz
Wiek: 49 Dołączył: 20 Lis 2010 Posty: 126 Skąd: SK / SI
|
Wysłany: 2013-10-15, 06:51
|
|
|
Gratulacje! Oby się sprawował bo model zacny |
|
|
|
 |
Kasberg
Kasberg

Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64 Dołączył: 07 Cze 2011 Posty: 738 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2013-10-15, 22:14
|
|
|
Dobry motorek, mam Z 750S dwa lata, życzę bezproblemowej jazdy |
_________________ Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych |
|
|
|
 |
mowmidusiu

Motocykl: Yamaha yzf 600r
Imię: Daria
Dołączyła: 30 Cze 2013 Posty: 648 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2013-10-16, 20:14
|
|
|
to piykno mosz ta kawa |
|
|
|
 |
Stworek

Motocykl: Z750
Imię: Wojtek
Dołączył: 02 Gru 2012 Posty: 181 Skąd: Jaworzno
|
Wysłany: 2013-10-18, 21:48
|
|
|
A dziękuję Obecnie już pokleiłem plastiki i dorobiłem nowe zaczepy, w przyszłym tyg prawdopodobnie wyląduje u lakiernika a ja nadal nie mogę się zdecydować 100% na kolor |
|
|
|
 |
mowmidusiu

Motocykl: Yamaha yzf 600r
Imię: Daria
Dołączyła: 30 Cze 2013 Posty: 648 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2013-10-21, 20:35
|
|
|
| Stworek napisał/a: | w przyszłym tyg prawdopodobnie wyląduje u lakiernika a ja nadal nie mogę się zdecydować 100% na kolor |
a jakieś pomysły na kolor? |
|
|
|
 |
Dariusz

Motocykl: liter kawy
Imię: Dariusz
Wiek: 49 Dołączył: 20 Lis 2010 Posty: 126 Skąd: SK / SI
|
Wysłany: 2013-10-21, 22:41
|
|
|
zielony, zielono - czarny, zielono biały albo biały |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |