Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
Jąderko

Motocykl: CBR900RR SC33 ?????????????????
Imię: Andrzej
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 329 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:09
|
|
|
| mg1989sos napisał/a: | było dobre towarzystwo !
uśmiech też był !
no i dawcy ... no wiecie |
i Jąderko tez byl i Krzysiu i Wszyscy byli Zadowoleni bo to Sobota byla i wolne od pracy |
_________________ Teściowa jest mi tak samo potrzebna jak popielniczka przy motocyklu
ZIMO
SZMATO
ODDAJ
LATO |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:10
|
|
|
| Tadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........................... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Jąderko

Motocykl: CBR900RR SC33 ?????????????????
Imię: Andrzej
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 329 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:11
|
|
|
| Cytat: | | zwolnijmy troche bo Accord chyba probuje przebrnąć przez SCC |
i Ziokrzy tez sie stara chyba przebrnac
[ Dodano: 2011-02-20, 12:11 ]
i Przebrna |
_________________ Teściowa jest mi tak samo potrzebna jak popielniczka przy motocyklu
ZIMO
SZMATO
ODDAJ
LATO |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:11
|
|
|
| ziokrzy, wstał no i jak Krzysiuniu wyspałeś się???????????? |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:11
|
|
|
Ziokrzy juz to pier*** i tak zaraz bedzie w temacie |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:12
|
|
|
Kestem na chwile tylko ale nie śpie od 7 wiec wszystko OK. A End............no cóż , juz wymieniliśmy informacje.............
[ Dodano: 2011-02-20, 12:12 ]
| EndSc napisał/a: | | i Ziokrzy tez sie stara chyba przebrnac |
[ Dodano: 2011-02-20, 12:13 ]
| Cytat: | | Ziokrzy juz to pier*** i tak zaraz bedzie w temacie |
|
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
accord
Motocykl: Daytona 675
Imię: Janusz
Wiek: 26 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 635 Skąd: Piekary
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:13
|
|
|
Przebrnąłem
Jędruś,
filmik "ide nie ide" po prostu boski
jedna mała uwaga.
TY TAK SZYBKO NIE ZAPIERDZIELAŁEŚ |
_________________ Zdolny ale leń. |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:13
|
|
|
| A ja ma to w dupie.......przoszę , jak mnie znają....... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:14
|
|
|
Wiecie co Wam powiem...
Ziokrzy wczoraj powiedzial cos bardzo mądrego... ( no ja też w to nie wierze )
Ale slawni pisarze o których uczymy sie w szkołach czytając ich lektury... na wszystkie jest juz streszczenie napisane.... "A TEGO CO TU SIE DZIEJE NIE DA SIĘ STREŚCIĆ TRZEBA PRZECZYTAĆ OD DESKI DO DESKI!! "
Sysiu... jestes Wielki |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:15
|
|
|
| Obwiesie , pijaki , moczymordy , ochlaptysy , piwożłopy i te inne.................WITAJCIE .... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:16
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Obwiesie , pijaki , moczymordy , ochlaptysy , piwożłopy i te inne.................WITAJCIE .... |
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:17
|
|
|
| accord napisał/a: | Przebrnąłem
Jędruś,
filmik "ide nie ide" po prostu boski
jedna mała uwaga.
TY TAK SZYBKO NIE ZAPIERDZIELAŁEŚ |
nie zapierdzielał ? trzeba go było widzieć jak od auta uciekał |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:17
|
|
|
| soprano napisał/a: | | buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu |
NIE ROZYMIEM , PRZECIEŻ POWIEDZIAŁEM TEŻ (I TE INNE...) więc osohosi
A , WITAJ KOCHANA NASZA PANI DYREKTOROWO , KTOTA JAKO JEDYNA UMIESZ UTRZYMAĆ TYLU CHŁOPA W RYZACH...........cześć Ewuniu |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2011-02-20, 12:19, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:18
|
|
|
| mg1989sos napisał/a: | | accord napisał/a: | Przebrnąłem
Jędruś,
filmik "ide nie ide" po prostu boski
jedna mała uwaga.
TY TAK SZYBKO NIE ZAPIERDZIELAŁEŚ |
nie zapierdzielał ? trzeba go było widzieć jak od auta uciekał |
Nooo ba! toż to motocyklista jest to od auta uciekał |
|
|
|
 |
Jąderko

Motocykl: CBR900RR SC33 ?????????????????
Imię: Andrzej
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 329 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-20, 12:18
|
|
|
| Cytat: | | nie zapierdzielał ? trzeba go było widzieć jak od auta uciekał |
a widzisz Acord jednak jestem szybszy |
_________________ Teściowa jest mi tak samo potrzebna jak popielniczka przy motocyklu
ZIMO
SZMATO
ODDAJ
LATO |
|
|
|
 |
|
|