Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-18, 10:59
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | soprano napisał/a: | | pirat1984 napisał/a: | | soprano, oj tam ale mi chodziło tylko we dwoje... wiesz świece, kawka... pełen romantyzm.... |
Taaaaaaaaaaaaaaa i wpi......................... od Twojej żony |
hehe w tym momęcie chyba żartujesz.... |
Ja myślałam, że to Ty żartujesz przecież sam mówiłeś, że żonę posiadasz.......... |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 10:59
|
|
|
| Cytat: | Jeśli uda mi sie załatwić to co ostatnio planowaliśmy będzie potrzebna profesjonalna firma ochroniarska
_________________ | a ja niby w czym pracuje?? S.U.F.O specjalistycznie uzbrojone formacje ochronne, a na mecze to z kim jezdze z chłopami od pługa oderwanymi??
[ Dodano: 2011-02-18, 11:00 ]
| soprano napisał/a: | | Ja myślałam, że to Ty żartujesz przecież sam mówiłeś, że żonę posiadasz.......... | posiadam jeszcze i co z tego |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:01
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | Cytat: | Jeśli uda mi sie załatwić to co ostatnio planowaliśmy będzie potrzebna profesjonalna firma ochroniarska
_________________ | a ja niby w czym pracuje?? S.U.F.O specjalistycznie uzbrojone formacje ochronne, a na mecze to z kim jezdze z chłopami od pługa oderwanymi??
[ Dodano: 2011-02-18, 11:00 ]
| soprano napisał/a: | | Ja myślałam, że to Ty żartujesz przecież sam mówiłeś, że żonę posiadasz.......... | posiadam jeszcze i co z tego |
A skąd ja jasna cholera mam wiedzieć gdzie pracujesz? Przecież bałes się podać bo bałeś się lania....... |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:02
|
|
|
| Cytat: | | A skąd ja jasna cholera mam wiedzieć gdzie pracujesz? Przecież bałes się podać bo bałeś się lania....... | a zdjęcia niemówią same za siebie skarbie |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:04
|
|
|
"posiadam jeszcze i co z tego"
A to, że ręce się trzyma z daleka od takich facetów bo można je stracić i tyle w temacie . Kawę możesz postawić na spotkaniu grupy gdzie Cię serdecznie zapraszamy
[ Dodano: 2011-02-18, 11:04 ]
| pirat1984 napisał/a: | | Cytat: | | A skąd ja jasna cholera mam wiedzieć gdzie pracujesz? Przecież bałes się podać bo bałeś się lania....... | a zdjęcia niemówią same za siebie skarbie |
Widziałam podobnie ubranym bawiących sie w peindbal czy jak sie to ustrojstwo nazywa........... |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:05
|
|
|
| soprano napisał/a: | "posiadam jeszcze i co z tego"
A to, że ręce się trzyma z daleka od takich facetów bo można je stracić i tyle w temacie . Kawę możesz postawić na spotkaniu grupy gdzie Cię serdecznie zapraszamy | i bądz tu miły i romantyczny heheheh |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:05
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | soprano napisał/a: | "posiadam jeszcze i co z tego"
A to, że ręce się trzyma z daleka od takich facetów bo można je stracić i tyle w temacie . Kawę możesz postawić na spotkaniu grupy gdzie Cię serdecznie zapraszamy | i bądz tu miły i romantyczny heheheh |
I bądź w granicach rozsądku |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:06
|
|
|
| Cytat: | | Widziałam podobnie ubranym bawiących sie w peindbal czy jak sie to ustrojstwo nazywa........... | to już wiem kto w nas musztardzą, keczupem i kiełbaską rzucał na meczach
[ Dodano: 2011-02-18, 11:07 ]
| soprano napisał/a: | | I bądź w granicach rozsądku | i bądz tu pożartuj |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:07
|
|
|
A co? Zabawa nie była fajna?
[ Dodano: 2011-02-18, 11:08 ]
| pirat1984 napisał/a: | Dodano: 2011-02-18, 11:07 ]
soprano napisał/a:
I bądź w granicach rozsądku
i bądz tu pożartuj |
Chcesz następnego minusa? |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:08
|
|
|
| soprano napisał/a: | | A co? Zabawa nie była fajna? | no pewnie że była
[ Dodano: 2011-02-18, 11:09 ]
| Cytat: | | Chcesz następnego minusa? | od Ciebie zawsze i wszędzie i nawet wszystko |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
mody
SCC Team

Motocykl: sprzedany...
Imię: Łukasz
Wiek: 41 Dołączył: 10 Maj 2010 Posty: 902 Skąd: Werne (D)
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:09
|
|
|
Dobry |
_________________ Zyj tak, abys po latach mogl powiedziec:
Przynajmniej sie nie nudzilem... |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:09
|
|
|
| Bry.... |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:10
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | soprano napisał/a: | | A co? Zabawa nie była fajna? | no pewnie że była
[ Dodano: 2011-02-18, 11:09 ]
| Cytat: | | Chcesz następnego minusa? | od Ciebie zawsze i wszędzie i nawet wszystko |
Ło matko przegięłam.......................... |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:10
|
|
|
| Prat , do cholery , skargi sa na Ciebie , co to za zapraszanie M O J E J E W Y na kowe ? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2011-02-18, 11:11, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-02-18, 11:11
|
|
|
Siema Mody Wielebny |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
|
|