Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-17, 22:24
|
|
|
O rany toż to się robi długie jak " Wojna i pokój"
Przebrnąłem. Cieszę się, że więcej jest takich "normalnych inaczej".I tobie Asik miłych snów. |
|
|
|
 |
Jąderko

Motocykl: CBR900RR SC33 ?????????????????
Imię: Andrzej
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 329 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-17, 22:32
|
|
|
| to tearaz czas dla mnie na lektore:D uzi68, a moze jakies streszczenie??:D |
_________________ Teściowa jest mi tak samo potrzebna jak popielniczka przy motocyklu
ZIMO
SZMATO
ODDAJ
LATO |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 07:08
|
|
|
ziokrzy podaj mi więcej szczegółów pewnie że mam jaja i się zgadzam o swoje zadbam (jedynie będziecie mnie zbierać ze znaku koniec ostrych zakrętów) a jak inni nie będą mnie słuchać z dwururki odstrzelę o nazwie yoshimura.... |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-02-18, 07:16
|
|
|
Dzien dobry Wariaci
Chciałam Wam przypomnieć, że mamy PIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄTEEEEEEEEEEEEECZEEEEEEEEEEEEEK
Miłego dnia |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
Jąderko

Motocykl: CBR900RR SC33 ?????????????????
Imię: Andrzej
Wiek: 42 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 329 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-18, 07:34
|
|
|
| PIAAAAAAAAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK |
_________________ Teściowa jest mi tak samo potrzebna jak popielniczka przy motocyklu
ZIMO
SZMATO
ODDAJ
LATO |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-02-18, 08:22
|
|
|
Chłopki z 3,14 maja juz 236 stron... trzeba troche u nas podgonic
Wstawajcie |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 08:27
|
|
|
A dobry dzień wam
[ Dodano: 2011-02-18, 08:32 ]
| Cytat: | | Pirat zmieniłeś podpis pod postami... sie obrazil | Rybka ja się nigdy nie obrażam... |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-18, 08:51
|
|
|
| Cytat: | Dzien dobry Wariaci |
Wariaci , powie ...........patrzcie ją , normalna sie znalazła......... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 08:52
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Wariaci , powie ...........patrzcie ją , normalna sie znalazła......... | nie, nie ona jak to pisała w lustro patrzała |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-18, 08:59
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | Wariaci , powie ...........patrzcie ją , normalna sie znalazła......... | nie, nie ona jak to pisała w lustro patrzała |
jakby patrzała w lustro to na pewno przez okulary.........w końcu wzrok Meduzy był zabójczy |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 09:01
|
|
|
| Cytat: | | jakby patrzała w lustro to na pewno przez okulary.........w końcu wzrok Meduzy był zabójczy | no fakt fakt, dobrze że mam blende w kasku hehehe |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-18, 09:21
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | ziokrzy podaj mi więcej szczegółów pewnie że mam jaja i się zgadzam o swoje zadbam (jedynie będziecie mnie zbierać ze znaku koniec ostrych zakrętów) a jak inni nie będą mnie słuchać z dwururki odstrzelę o nazwie yoshimura.... |
Oooooo czyżby jakiś zakład się szykował albo konkurs na największego.......... chojraka?
Witajcie ludziska, witajcie |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 09:27
|
|
|
| soprano napisał/a: | | konkurs na największego.......... chojraka? | zgadłaś moja droga |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-18, 09:30
|
|
|
Aleś dziś Pirat milutki "moja droga" a czymże ja sobie zasłużyłam co?
Hm, hm, hm nie robia takie zakłady i konkursy na mnie żadnego wrażenia a świadczą o tym, że dzieciaki się bawią, ale to Wasza sprawa............ |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-18, 09:43
|
|
|
| Cytat: | | Hm, hm, hm nie robia takie zakłady i konkursy na mnie żadnego wrażenia a świadczą o tym, że dzieciaki się bawią, ale to Wasza sprawa............ | ale my moja droga nie robimy żadnych zakładów ani konkursów... zostało mi coś zaproponowane i przyjąłem propozycje
[ Dodano: 2011-02-18, 09:47 ]
| soprano napisał/a: | | Aleś dziś Pirat milutki "moja droga" a czymże ja sobie zasłużyłam co? | wiesz ja zawsze jestem miły jak ktoś jest dla mnie miły a Ty dziś jesteś więc ja też jestem i wczoraj byłaś miła
[ Dodano: 2011-02-18, 09:48 ]
co to tak pusto dziś?? |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
| Ostatnio zmieniony przez Żaba1984 2011-02-18, 09:49, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|