Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:03
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | hmm.... strach się bać was "Babki" tylko przed tym wpierdolem na siłownie może wam karnet załatwie co bo kto wam ręce rozbuja |
Nie staję w Ich obronie , ale jak Je poznasz to chyba Ci rura rzeczywiście zmięknie... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:04
|
|
|
a no tak... przez to nie mają zdjęć swoich bo w kadrach się nie mieszczą a siłownia nazywa się fabryka unitra i telewizory noszą pod pachami....
[ Dodano: 2011-02-16, 15:05 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Nie staję w Ich obronie , ale jak Je poznasz to chyba Ci rura rzeczywiście zmięknie... | a kto powiedział że mam ochote i zamiar je poznawać |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:05
|
|
|
pirat1984, nooooo toż trafiłes w sedno
[ Dodano: 2011-02-16, 15:06 ]
| pirat1984 napisał/a: | ziokrzy napisał/a:
Nie staję w Ich obronie , ale jak Je poznasz to chyba Ci rura rzeczywiście zmięknie...
a kto powiedział że mam ochote i zamiar je poznawać |
Buuuuuuuuuuuuu i teraz to już n8ie wiem co byś powiedział to i tak masz przechlapane buuuuuuuuuuuuu |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:06
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | a no tak... przez to nie mają zdjęć swoich bo w kadrach się nie mieszczą a siłownia nazywa się fabryka unitra i telewizory noszą pod pachami....
[ Dodano: 2011-02-16, 15:05 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Nie staję w Ich obronie , ale jak Je poznasz to chyba Ci rura rzeczywiście zmięknie... | a kto powiedział że mam ochote i zamiar je poznawać |
Jedna moze Cie zagadac a druga udusić......wybór śmierci należy do ciebie. Ja juz wybrałem... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:08
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Jedna moze Cie zagadac a druga udusić......wybór śmierco należy do ciebie. Ja juz wybrałem... | życze im powodzenia nie wiedzą gdzie ani w jakiej FIRMIE pracuje więc niech się nie szerzą |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:09
|
|
|
ziokrzy, ciekawe, ciekawe |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:09
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Buuuuuuuuuuuuu i teraz to już n8ie wiem co byś powiedział to i tak masz przechlapane buuuuuuuuuuuuu |
("...wiecheć w rękę i padaj Pan do kolan..." ) |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:09
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | Jedna moze Cie zagadac a druga udusić......wybór śmierco należy do ciebie. Ja juz wybrałem... | życze im powodzenia nie wiedzą gdzie ani w jakiej FIRMIE pracuje więc niech się nie szerzą |
Phi nikt Cię nie będzie szukał, mamy innego na oku do obijania |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:10
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Buuuuuuuuuuuuu i teraz to już n8ie wiem co byś powiedział to i tak masz przechlapane buuuuuuuuuuuuu | buuubuuu już cie lubie... buziaczka?? |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:10
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | soprano napisał/a: | | Buuuuuuuuuuuuu i teraz to już n8ie wiem co byś powiedział to i tak masz przechlapane buuuuuuuuuuuuu | buuubuuu już cie lubie... buziaczka?? |
Patrzcie, patrzcie a jednakkk.......... |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:11
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | soprano napisał/a: | pani Ewa traktuje wszystko z dużą dozą chumoru |
Tak , bo jak sama naposała PANI EWA to kobieta w "pewnym wieku"....(i kolejne wpierdol gotowe) |
Kamikaze? |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:11
|
|
|
| Cytat: | Phi nikt Cię nie będzie szukał, mamy innego na oku do obijania |
Dzieki , wiadomo lepszy stary wróg..... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:11
|
|
|
| ziokrzy, chyba masz bardziej przechlapane hehe |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:12
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Cytat: | Phi nikt Cię nie będzie szukał, mamy innego na oku do obijania |
Dzieki , wiadomo lepszy stary wróg..... |
Lepszy stary wróg oj, na razie lepszy |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-16, 15:13
|
|
|
| soprano napisał/a: | | pirat1984 napisał/a: | | soprano napisał/a: | | Buuuuuuuuuuuuu i teraz to już n8ie wiem co byś powiedział to i tak masz przechlapane buuuuuuuuuuuuu | buuubuuu już cie lubie... buziaczka?? |
Patrzcie, patrzcie a jednakkk.......... |
hmmm co jednak?? |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
|
|