Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2013-01-22, 16:16
|
|
|
Postarajcie sie ładnie to może Wam się jakąś uda namówić na pokaż |
| Ostatnio zmieniony przez soprano 2013-01-22, 16:16, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Mariusz I
Motocykl: nie mam
Imię: Mariusz
Wiek: 37 Dołączył: 29 Maj 2011 Posty: 289 Skąd: SD Leka
|
Wysłany: 2013-01-22, 17:48
|
|
|
UWAGA
dnia 26.01.2013 o *..;.. zapraszam na audycje na www.radiomms.eu
*podam jak ustale z Mirka |
_________________ Patra pozdrawiam |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2013-01-22, 20:05
|
|
|
| Abi! ale wymiona to krowie CYCKI!! więc się łapią;p |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
accord
Motocykl: Daytona 675
Imię: Janusz
Wiek: 26 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 635 Skąd: Piekary
|
Wysłany: 2013-01-22, 21:11
|
|
|
| linka90 napisał/a: | ABI, ACCORD -specjalnie dla Was;)
cycki |
Jak dla mnie, za bardzo żylaste
Wole takie troche subtelniejsze |
_________________ Zdolny ale leń. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-22, 21:34
|
|
|
No właśnie... te "kable" na cyckach też mi nie pasują... mało subtelne |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2013-01-23, 07:27
|
|
|
A nie mówiłem, że temat cycków jest wieczny
| Abaddon napisał/a: |
Znaczy, że Largo będzie robił dobrze Wydrze... ręcznie |
| Wydra napisał/a: | nic nie znaczy, to co pisze Pure to jego wyobrażenie nic więcej, taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca ponieważ nie pociagają mnie mężczyźni.
Wiec proszę bez insynuacji |
Się Wydruś żachnął |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
|
|
|
 |
Mariusz I
Motocykl: nie mam
Imię: Mariusz
Wiek: 37 Dołączył: 29 Maj 2011 Posty: 289 Skąd: SD Leka
|
Wysłany: 2013-01-23, 16:26
|
|
|
| Cytat: | UWAGA
dnia 26.01.2013 o *..;.. zapraszam na audycje na www.radiomms.eu
*podam jak ustale z Mirka |
mam godziny 17-19 i 20-22 |
_________________ Patra pozdrawiam |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2013-01-23, 21:27
|
|
|
| accord napisał/a: | | Wole takie troche subtelniejsze |
mówisz masz ;p
CYCKI SA WSZEDZIE! |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
| Ostatnio zmieniony przez linka90 2013-01-23, 21:29, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-23, 21:38
|
|
|
No... najgorsze nie są |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2013-01-23, 21:47
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | No... najgorsze nie są |
tym razem sie starałam wybrac jakies...subtelniejsze;D |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
accord
Motocykl: Daytona 675
Imię: Janusz
Wiek: 26 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 635 Skąd: Piekary
|
Wysłany: 2013-01-24, 00:05
|
|
|
Idziesz w dobrym kierunku ale to jeszcze nie to |
_________________ Zdolny ale leń. |
|
|
|
 |
radziej
Motocykl: FZS 600
Imię: Radek
Wiek: 39 Dołączył: 22 Sty 2013 Posty: 74 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2013-01-24, 00:09
|
|
|
| specjalnie dla Was najsubtelniejsze cyce świata http://www.youtube.com/watch?v=OwygirlroFw |
_________________ Zawsze w lato pod dyskoteką ze straganem stoi pan,
Kabanos, serdel, parówka drobiowa, kaszanka zwyczajna!
LwG! |
|
|
|
 |
accord
Motocykl: Daytona 675
Imię: Janusz
Wiek: 26 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 635 Skąd: Piekary
|
Wysłany: 2013-01-24, 01:00
|
|
|
SUBTELNY
Idź kolego doczytaj co to znaczy
a potem możesz przyjść i podzielić się wiadomościami. |
_________________ Zdolny ale leń. |
|
|
|
 |
radziej
Motocykl: FZS 600
Imię: Radek
Wiek: 39 Dołączył: 22 Sty 2013 Posty: 74 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2013-01-24, 02:08
|
|
|
To teraz Ty kolego idź w kąt, spuść z krzyża i podziel się doznaniami. Następnie przejdź się do biblioteki, wyszukaj słownik języka polskiego a w nim pojęcie "ironia". Pozdrawiam |
_________________ Zawsze w lato pod dyskoteką ze straganem stoi pan,
Kabanos, serdel, parówka drobiowa, kaszanka zwyczajna!
LwG! |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-24, 06:54
|
|
|
Radziu, przecież Ty tego cyca nawet nie podniósłbyś z podłogi |
|
|
|
 |
|
|