Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-18, 18:57
|
|
|
| linka90 napisał/a: | | to kiedy Panowie i Panie umawiamy sie na rytualne tance i wibrujace robotki??;D |
najlepiej na jakąś domówke się wbić by świadków dużo nie było
aaaaaaa i telefony, aparaty, kamery i inne bzdury mogące zaszkodzić oddajemy na wejściu |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2013-01-18, 22:03
|
|
|
| Wydra napisał/a: | | oddajemy na wejściu |
a druga osoba wystawia w tym czasie na allegro;D |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-20, 16:21
|
|
|
no i? szumu narobili i nici z obietnic? |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-20, 17:27
|
|
|
| Pure_Evil napisał/a: | | Largo napisał/a: | | Pure_Evil napisał/a: | Largo, co do zonanizowania ofiary - urzyczysz wibratora? ;-)
|
Co ty Zrobie to ręcznie |
| Wydra napisał/a: | | chyba wole taniec |
Wystraszył się Wydra robótek ręcznych w wykonaniu Largo |
Znaczy, że Largo będzie robił dobrze Wydrze... ręcznie |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-20, 17:37
|
|
|
nic nie znaczy, to co pisze Pure to jego wyobrażenie nic więcej, taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca ponieważ nie pociagają mnie mężczyźni.
Wiec proszę bez insynuacji |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-20, 18:01
|
|
|
Skoro Cię nie pociągają, to w jakim celu wciąż mnie komplementujesz?
Podejrzany coś jesteś... |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-20, 18:29
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | Skoro Cię nie pociągają, to w jakim celu wciąż mnie komplementujesz?
Podejrzany coś jesteś... |
obudź się w końcu bo tylko śnisz o mnie. Nie czuje tego co Ty, zrozumiesz to w końcu? |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-20, 18:40
|
|
|
| To prawda- śnię o Tobie, po tym jak zobaczyłem ceny sztachet z Castoramie... a płot cza mi uzupełnić... |
|
|
|
 |
Lewizna
była Isztar :D

Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 321 Skąd: Wola (okolice SPS)
|
Wysłany: 2013-01-20, 19:23
|
|
|
jak to mówią: kto się czubi, ten się lubi |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-20, 19:44
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | To prawda- śnię o Tobie, po tym jak zobaczyłem ceny sztachet z Castoramie... a płot cza mi uzupełnić... |
nie zmieniaj juz kontekstu wypowiedzi bo uciekasz od tego co faktycznie ci zarzuciłem. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-20, 19:46
|
|
|
| Ciągnij się grzbiecie! |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-20, 19:55
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Ciągnij się grzbiecie! |
zamknij ryj bo przerwałeś nam konstruktywną rozmowę, wprowadziłeś teraz zamęt, insynuujesz jakieś brednie, dajesz powody do plotek...... |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-01-20, 19:56
|
|
|
Jakie ploty Wszyscy wiedzą, że palisz się jak szczerbaty na suchary, a to co wyprawiasz, to podręcznikowy stalking! |
| Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2013-01-20, 19:58, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2013-01-21, 09:02
|
|
|
A cooooooooo to jeeeeeest stalking?
[ Dodano: 2013-01-21, 09:03 ]
I dlaczego tak nerwowo Wyderku reagujesz na Abiego? |
|
|
|
 |
Edisiewicz

Motocykl: vfr 800 vtec
Imię: Marek
Wiek: 45 Dołączył: 17 Sie 2010 Posty: 648 Skąd: Chelsea(Czeladź)
|
Wysłany: 2013-01-21, 09:11
|
|
|
| Koledzy za takie zachwonie dostaja 2 karne butelki bimbru do gardła! |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|