Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-04-14, 21:17
|
|
|
| oj Andrzej Andrzej ... trzeba było uprzedzić to bym nagrał .. |
|
|
|
 |
tomek_tm
FE80

Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010 Posty: 715 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-04-15, 13:19
|
|
|
takie próby telefonowego filmiku;) zgadka 35s. KTO TO ? http://youtu.be/5L6FJkBVAs8 |
_________________
"Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu"
 |
|
|
|
 |
Yogi
Instruktorek

Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-04-15, 13:22
|
|
|
| Acord?? |
_________________ Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
 |
|
|
|
 |
tomek_tm
FE80

Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010 Posty: 715 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-04-15, 15:58
|
|
|
nie dość że pierwszy to jeszcze z prawidłową odpowiedzią - Yogi wygrywa :) |
_________________
"Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu"
 |
|
|
|
 |
Yogi
Instruktorek

Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-04-15, 16:13
|
|
|
| tomek_tm napisał/a: | nie dość że pierwszy to jeszcze z prawidłową odpowiedzią - Yogi wygrywa :) |
Czy może wygrałem Talon |
_________________ Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
 |
|
|
|
 |
vit66
Motocykl: VFR 750F RC24
Wiek: 66 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 375 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-15, 16:27
|
|
|
| Yogi napisał/a: | | tomek_tm napisał/a: | nie dość że pierwszy to jeszcze z prawidłową odpowiedzią - Yogi wygrywa :) |
Czy może wygrałem Talon |
TAK ! Na setkę i balon |
|
|
|
 |
Yogi
Instruktorek

Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-04-15, 16:44
|
|
|
| vit66 napisał/a: | | Yogi napisał/a: | | tomek_tm napisał/a: | nie dość że pierwszy to jeszcze z prawidłową odpowiedzią - Yogi wygrywa :) |
Czy może wygrałem Talon |
TAK ! Na setkę i balon |
Vit, ja znam troszke inna wersje he he he |
_________________ Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
 |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2012-04-15, 20:01
|
|
|
Andrzej ten Twój "fikołek" wyglądał naprawdę nieciekawie
pochwal się ile siniaków z tego jest
naprawdę wielkie szczęście że nic poważniejszego Ci się nie stało bo niewiele brakowało |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-15, 20:02
|
|
|
benzin, Ty Go pożałuj jak przeżyje wp......l ode mnie |
|
|
|
 |
Mariusz I
Motocykl: nie mam
Imię: Mariusz
Wiek: 37 Dołączył: 29 Maj 2011 Posty: 289 Skąd: SD Leka
|
Wysłany: 2012-04-15, 21:21
|
|
|
| Pure_Evil i Akatora, dzieki Wam za dzis ........... |
_________________ Patra pozdrawiam |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-15, 21:21
|
|
|
| A teraz najważniejsze! Jutro Mysiu i Grzegorz od Martinirose78 mają o 9.00 odwieź płotki do magazynów Komendy, Martini pisała ale jakoś nikt nie zareagował, następnym razem koledzy nie zgodzą się nam ich przywieźć i przyjdzie na plecach je odebrać. Bardzo Was proszę jak ma ktoś wolny czas niech się zgłosi do pomocy. Piszcie na pw do Martinirose78. Proszę. |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2012-04-16, 12:08
|
|
|
Mariusz, nie ma za co, daj znać jak będziecie to wystawiać w bytomiu
Pure nie ma siniaka ani zadrapania...nic, to moze juz skonczcie ten temat! |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-16, 13:50
|
|
|
| Akatora napisał/a: | | Pure nie ma siniaka ani zadrapania...nic, to moze juz skonczcie ten temat! |
Właśnie złośliwcy ...ale,... pięknie leciał |
|
|
|
 |
martinirose78

Motocykl: MONSTEREK 696 :D
Imię: Renia
Wiek: 47 Dołączyła: 07 Gru 2010 Posty: 1017 Skąd: Wojkowice
|
Wysłany: 2012-04-16, 15:04
|
|
|
| Akatora napisał/a: |
Pure nie ma siniaka ani zadrapania...nic, to moze juz skonczcie ten temat! |
te, pirat trolejowy! spokojnie! |
_________________ "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze" |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2012-04-16, 15:22
|
|
|
eee nie pomagacie mi |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
|
|