Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
lewy
i nieźle żyć :D

Motocykl: pół Hornetki 600
Imię: Wojtek
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 197 Skąd: Jaworzno
|
Wysłany: 2012-03-17, 14:41
|
|
|
| a jakies szczegolne plany co do traski? ja bym chetnie podjechał z moją ładniejszą połówką, tylko bede po nocce i nie wiem czy dam rade.... |
| Ostatnio zmieniony przez lewy 2012-03-17, 14:42, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-18, 15:29
|
|
|
Wróciłem. Lewy i Lewizna - dzięki za super towarzystwo.
Państwo Ropuchowscy - wam również dzięki.
Było super. 220 km spacerowo nakręcone. |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-03-18, 17:15
|
|
|
Żaba w garażu, Ropuch w pracy, Ropuszanka na spacerze
Zajebiście było z Wami polatać |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-03-18, 17:41
|
|
|
Nooo ja też polatałam a raczej w troje polataliśmy ale za krótko było oj, za krótko |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-18, 18:15
|
|
|
W Ojcowie było tyle ludzi, że nawet nie stawaliśmy. Parking 10 zł. za moto
W Podzamczu kupa motoniitów. Spotkałem Crisa, Abaddona i kilu innych.
Aha, jeszcze Rogera z ekipą Vulcanerii. |
|
|
|
 |
vit66
Motocykl: VFR 750F RC24
Wiek: 66 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 375 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-03-18, 18:59
|
|
|
| No to gratki i ciesze sie że wszyscy wrócili zadowoleni |
|
|
|
 |
Lewizna
była Isztar :D

Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 321 Skąd: Wola (okolice SPS)
|
Wysłany: 2012-03-18, 21:08
|
|
|
My tez dziękujemy za towarzystwo i za wypad
Oby więcej takich |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-18, 21:17
|
|
|
U mnie dużo nie brakowało, a od dziś śmiagałbym po Niebieskich Autostradach...
Jechaliśmy z Wydrą, przez wsie- Gródków, Strzyżowice w kierunku Rogoźnika- długa prosta przez wioskę, więc prędkość nie za duża... ok. 100 km/h.
Dojeżdżamy do skrzyżowania i z lewej strony w moim kierunku wyjeżdża babcia- nie pamiętam marki samochodu.
Wszystko byłoby oki, gdyby nie fakt, że zakręcone babsko zajęło mój pas i wali na czołówkę!
No to po heblach, trąbka, co na szczęście babsko obudziło i szybkimi ruchami rąk- metoda "dojenia krowy", kręcąc kierownicą, wróciła na swój pas... z tego co pamiętam, brakło chyba kilku metrów...
Przerażenie w oczach Wydry, jadącego za mną, bezcenne |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-18, 21:24
|
|
|
jakiś dziwny dzień, Cris mało nie otarł się o barierkę, Abradab mało nie miał czołówki a ja mało nie położyłem moto na parkingu na pogori 3 |
| Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-03-18, 21:27, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-18, 21:25
|
|
|
Znaczy się... sezon rozpoczęty |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-18, 21:38
|
|
|
Roapoczęty
Trza na początku uważać jak cholera. |
|
|
|
 |
LoLo

Motocykl: Hania XX
Imię: Sławek
Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 110 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-03-18, 21:42
|
|
|
| I tak wam zazdroszczę, nawet tych niespodzianek. Mój motórek jeszcze w garażu |
_________________ Podczas jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie.
 |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-03-18, 21:52
|
|
|
| uzi68 napisał/a: | | Trza na początku uważać jak cholera. |
Zgadza się u mnie też do stłuczki dzis mało brakło.
Facet przedemną zwolnił zjechał na lewą strone do osi jezdni (bez kierunkowskaza) wyglądało jakby miał skrecac w lewo zostawił mi 1,5m z prawej strony to chciałem go brać a tu nagle on mi w prawo - chyba myślał, że jedzie TIR-em z naczepą - dobrze że prędkość nieduża to zatrzymałem moto w miejscu |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
| Ostatnio zmieniony przez Largo 2012-03-18, 22:24, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-03-18, 22:19
|
|
|
| uzi68 napisał/a: | | Trza na początku uważać jak cholera. |
no Chłopaki, uważać na siebie! |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
Tomek 0707
chopek
Motocykl: suzuki intruder vs800
Imię: Tomek
Wiek: 48 Dołączył: 23 Kwi 2011 Posty: 33 Skąd: Ruda Slaska
|
Wysłany: 2012-03-19, 09:13
|
|
|
| no uwaga bo asfalt jeszcze nie taki jak powinien |
|
|
|
 |
|
|