Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-02-28, 13:39
|
|
|
Sopraniątko... wszystkiego naj naj naj |
|
|
|
 |
vit66
Motocykl: VFR 750F RC24
Wiek: 66 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 375 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-02-28, 14:46
|
|
|
Wszystkiego dobrego , realizacji planów i wielu wspaniałych chwil z nami Czego i nam życzę |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-02-28, 15:52
|
|
|
Serdecznie dziękuję za życzenia i za pamięć, nie potrafię określić słowami jak mi jest miło |
|
|
|
 |
jatromb
Motocykl: FZS 600 '99
Imię: Tomasz
Wiek: 36 Dołączył: 11 Maj 2010 Posty: 196 Skąd: SD/SGL
|
Wysłany: 2012-02-28, 16:35
|
|
|
Wszystkiego dobrego |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2012-02-28, 17:02
|
|
|
Wszystkiego najlepszego Ewuniu,
żeby Ci moto mało paliło ;P |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
LoLo

Motocykl: Hania XX
Imię: Sławek
Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 110 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-02-28, 19:01
|
|
|
Dużo szczęścia i słodyczy Sławek CI życzy.
Ewcia wszystkiego najlepszego, sto lat |
_________________ Podczas jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie.
 |
|
|
|
 |
Agat
Ale o co chodzi?!

Motocykl: BMW F650GS
Imię: Agata
Dołączyła: 21 Wrz 2010 Posty: 794 Skąd: Pszczyna
|
Wysłany: 2012-02-28, 19:03
|
|
|
| soprano napisał/a: | Serdecznie dziękuję za życzenia i za pamięć, nie potrafię określić słowami jak mi jest miło |
No nie gadaj, że ty nie potrafisz!!!!! Bo i tak nikt Ci ie uwierzy
[ Dodano: 2012-02-28, 19:05 ]
| soprano napisał/a: | Aguś Ty teraz wytłumacz co to za lakier jest............... |
No nie wiem! Moja kosmetyczka wie Takie coś podobne do żelu tylko miększe i łatwiej się to usuwa i tak nie niszczy paznokcie. W związku z czym moto reni też nie zniszczy |
_________________ Moje moto – Złodziej Dusz!
 |
|
|
|
 |
Lewizna
była Isztar :D

Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 321 Skąd: Wola (okolice SPS)
|
Wysłany: 2012-02-28, 19:07
|
|
|
Soprano, wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze i najbardziej ekscytujące...
Niech uśmiech i energia nigdy Cię nie opuszczają, a wszystko, czego tylko pragniesz i o czym marzysz, niech się spełni
STO LAT!! |
|
|
|
 |
Agat
Ale o co chodzi?!

Motocykl: BMW F650GS
Imię: Agata
Dołączyła: 21 Wrz 2010 Posty: 794 Skąd: Pszczyna
|
Wysłany: 2012-02-28, 19:10
|
|
|
Isztar!!! Ty zyjesz!!!!! |
_________________ Moje moto – Złodziej Dusz!
 |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-02-28, 19:19
|
|
|
Ewa! Spełnienia marzeń, energii i zapału, uśmiechu i miłości, udanego sezonu...no i w ogóle WSZTSKIEGO NAJLEPSZEGO I STU LAT!!!!! ;*
------------------------------------
| Akatora napisał/a: | | WIOSNA WIOSNA WIOSNA |
jaka wiosna???! |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
Lewizna
była Isztar :D

Motocykl: był czarrrrrny Hornet ;)
Imię: Aśka
Wiek: 42 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 321 Skąd: Wola (okolice SPS)
|
Wysłany: 2012-02-28, 20:11
|
|
|
| Agat napisał/a: | Isztar!!! Ty zyjesz!!!!! |
Łojtam, no wiesz, jak to mówią: "złego diabli nie biorą, bo swoich już mają dość u siebie"
Poza tym nie mogłam się nie odezwać przy takiej okazji jak urodziny Soprano...
Na pewno się zobaczymy w sobotę |
| Ostatnio zmieniony przez Lewizna 2012-02-28, 20:12, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
lewy
i nieźle żyć :D

Motocykl: pół Hornetki 600
Imię: Wojtek
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 197 Skąd: Jaworzno
|
Wysłany: 2012-02-28, 20:12
|
|
|
Stoooo laaaat... oj tam oj tammm.........co najmniej dwie paki lat!!!
Wszystkiego Najlepszego!!! duuuuuzo zdrowia i słonecznych wypadów na o2o w tym i każdym sezonie! |
|
|
|
 |
czarny
Motocykl: suzuki gsxr 750
Imię: Marek
Dołączył: 02 Cze 2011 Posty: 47 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-02-28, 21:11
|
|
|
Ewa ja Tobię też życzę wszystkiego co najlepsze. I oczywiscie wytrwałości w tym wszystkim co robisz i z tymi wszystkimi wariatami |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-02-28, 21:19
|
|
|
Noooo bez tych wszystkich wariatów to nie było by nic zrobione................
I jeszcze raz dziękuję za wszystkie tak miłe dla mnie życzenia..........a najważniejsze to być z Wami |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-02-28, 21:30
|
|
|
no to najlepszego Wiewióra ! |
|
|
|
 |
|
|