Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-25, 15:10
|
|
|
| Agat napisał/a: | | kochanki są do innych, wyższych celów! |
Niekoniecznie " wyższych", ale coś w tym jest.
Witajcie świrki. |
|
|
|
 |
mody
SCC Team

Motocykl: sprzedany...
Imię: Łukasz
Wiek: 41 Dołączył: 10 Maj 2010 Posty: 902 Skąd: Werne (D)
|
Wysłany: 2011-11-25, 18:59
|
|
|
| Agat napisał/a: |
Trza sie było wstrzymać z tymi informacjami.
|
Tez jestem tego samego zdania
Chociaz nie mam takiego doswiadczenia |
_________________ Zyj tak, abys po latach mogl powiedziec:
Przynajmniej sie nie nudzilem... |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-25, 22:48
|
|
|
| mody napisał/a: | Chociaz nie mam takiego doswiadczenia |
Mody obserwuj wątek i ucz się. Na przyszłość jak znalazł. |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2011-11-25, 22:50
|
|
|
| mody napisał/a: |
Chociaz nie mam takiego doswiadczenia |
pozdrowienia dla Kinii która zapewne czyta ten temat |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-25, 22:53
|
|
|
| mg1989sos napisał/a: | pozdrowienia dla Kinii która zapewne czyta ten temat |
A jak nie czyta to podrzucimy jej odpowiedniego linka |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-25, 23:24
|
|
|
| Agat napisał/a: | Abbadon to ta sama kobieta, ktora ostatnio urodziła ci dziecie?
Bo mi sie myli czy żona czy kochanka.
|
Nie no... to żona była... wiesz... ja mam wiele kompleksów i taką manię, że lubię być kochany ze wszech stron, więc jedna miłość mi nie wystarcza, a że miłości nigdy za wiele, więc muszę się jakoś zabezpieczać |
|
|
|
 |
marlon777

Motocykl: Suzuki DL 1000 Vstrom
Imię: Mariusz
Wiek: 53 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 59 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2011-11-25, 23:40
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Agat napisał/a: | Abbadon to ta sama kobieta, ktora ostatnio urodziła ci dziecie?
Bo mi sie myli czy żona czy kochanka.
|
Nie no... to żona była... wiesz... ja mam wiele kompleksów i taką manię, że lubię być kochany ze wszech stron, więc jedna miłość mi nie wystarcza, a że miłości nigdy za wiele, więc muszę się jakoś zabezpieczać |
no przecież pisałem że kocham Was - też tyczyło się to Ciebie
Łobuz z Ciebie - uśmiałem się po pachy - ciekawe czy to piszesz na powaznie |
_________________ Mariusz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-25, 23:58
|
|
|
Zawsze jestem poważny
Ale wiesz... to nie typowa kochanka... powiedziałbym, że to kobieta którą darzę uczuciem, a ona z tego powodu jest szczęśliwa...
Motocykliści to nie tylko dawcy organów, dawcy uśmiechu, ale też dawcy szczęścia... no więc dawać trzeba każdemu tak, żeby był zadowolony...
Czy ja robię coś złego, że ktoś jest szczęśliwy?? |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-26, 00:02
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | no więc dawać trzeba każdemu |
Powinienem na Ciebie uważać? |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-26, 00:05
|
|
|
Znalazł się forumowy zbereźnik
Chujowy ma dziś humor- za co sorrki, ale postaram się jakoś ogarnąć... |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-26, 00:07
|
|
|
Na poprawę humoru jutro rundka do Ojcowa na moto. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-11-26, 00:09
|
|
|
Chętnie, ale nie mam siły... jestem zdemolowany psychicznie |
|
|
|
 |
mody
SCC Team

Motocykl: sprzedany...
Imię: Łukasz
Wiek: 41 Dołączył: 10 Maj 2010 Posty: 902 Skąd: Werne (D)
|
Wysłany: 2011-11-26, 13:35
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | ... no więc dawać trzeba każdemu tak, żeby był zadowolony... |
Chyba jednak przyjade szybciej niz myslalem |
_________________ Zyj tak, abys po latach mogl powiedziec:
Przynajmniej sie nie nudzilem... |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-11-26, 14:49
|
|
|
| mody napisał/a: | | Abaddon napisał/a: | | ... no więc dawać trzeba każdemu tak, żeby był zadowolony... |
Chyba jednak przyjade szybciej niz myslalem |
Czyżbyś tęsknił za jabłuszkiem Myślałem, że Niemcy są bardziej "otwarci". |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
|
|
|
 |
mody
SCC Team

Motocykl: sprzedany...
Imię: Łukasz
Wiek: 41 Dołączył: 10 Maj 2010 Posty: 902 Skąd: Werne (D)
|
Wysłany: 2011-11-26, 15:16
|
|
|
| Pure_Evil napisał/a: | | mody napisał/a: | | Abaddon napisał/a: | | ... no więc dawać trzeba każdemu tak, żeby był zadowolony... |
Chyba jednak przyjade szybciej niz myslalem |
Czyżbyś tęsknił za jabłuszkiem Myślałem, że Niemcy są bardziej "otwarci". |
Moze i sa ale nasze jest lepsze |
_________________ Zyj tak, abys po latach mogl powiedziec:
Przynajmniej sie nie nudzilem... |
|
|
|
 |
|
|