Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-10-26, 09:19
|
|
|
M
ę
ż
c
z
y
z
n
a
w
c
h
o
d
z
i
w
ie
c
z
o
r
em
d
o
l
o
k
a
l
u
.
S
p
o
s
t
r
z
e
g
a
s
i
e
d
z
ą
c
ą
p
r
z
y
b
a
r
z
e
a
t
r
a
k
c
y
j
n
a
k
o
b
i
e
t
ę
.
P
o
d
c
h
o
d
z
i
i
z
a
g
a
j
a
:
-
C
o
p
o
r
a
b
i
a
s
z
,
ś
l
i
c
z
n
o
t
k
o
?
O
n
a
p
a
t
r
z
y
m
u
w
o
c
z
y
i
o
d
p
o
w
i
a
d
a
:
-
C
o
p
o
r
a
b
i
a
m
?
D
y
m
a
m
,
k
o
g
o
p
o
p
a
d
n
i
e
.
W
s
z
y
s
t
k
i
c
h
j
a
k
l
e
c
i
.
S
t
a
r
a
n
n
i
e
,
n
a
w
y
l
o
t
i
w
s
z
ę
d
z
i
e
.
W
d
o
m
u
,
w
b
i
u
r
z
e
,
n
a
w
e
t
t
u
t
a
j
.
U
w
i
e
l
b
i
a
m
d
y
m
a
ć
k
o
g
o
s
i
ę
d
a
.
O
d
k
i
e
d
y
s
k
o
ń
c
z
y
ł
a
m
n
a
u
k
i
,
n
i
e
r
o
b
i
ę
n
i
c
i
n
n
e
g
o
.
N
a
t
o
o
n
:
-
N
o
p
r
o
s
z
ę
,
c
o
ś
p
o
d
o
b
n
e
g
o
!
B
o
j
a
t
e
ż
j
e
s
t
e
m
p
r
a
w
n
i
k
i
e
m
.
A
p
a
n
i
m
e
c
e
n
a
s
t
o
w
k
t
ó
r
e
j
k
a
n
c
e
l
a
r
i
i
p
r
a
c
u
j
e
?
...;)
I
N
I
E
C
H
M
N
I
E
K
T
O
Ś
Q
F
A
P
O
B
I
J
E
B
a
r
d
z
o
m
i
ł
e
g
o
d
n
i
a
Ś
w
i
r
k
i
|
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-26, 09:28
|
|
|
Ja pier**le
Co oni wyprawiają...  |
|
|
|
 |
Agat
Ale o co chodzi?!

Motocykl: BMW F650GS
Imię: Agata
Dołączyła: 21 Wrz 2010 Posty: 794 Skąd: Pszczyna
|
Wysłany: 2011-10-26, 10:03
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | Ja pier**le
Co oni wyprawiają... Obrazek |
p
o
d
d
j
e
s
i
e
o
d
r
a
z
u
!
!
!
|
_________________ Moje moto – Złodziej Dusz!
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-10-26, 10:16
|
|
|
trochę historii:
O
ś
r
o
d
e
k
B
a
d
a
w
c
z
o
-
R
o
z
w
o
j
o
w
y
S
a
m
o
c
h
o
d
ó
w
M
a
ł
o
l
i
t
r
a
ż
o
w
y
c
h
w
B
i
e
l
s
k
u
-
B
i
a
ł
e
j
o
p
r
a
c
o
w
a
ł
w
i
e
l
e
p
r
o
t
o
t
y
p
ó
w
n
a
p
o
d
s
t
a
w
i
e
m
o
d
e
l
u
F
i
a
t
a
1
2
6
,
k
t
ó
r
e
n
i
g
d
y
j
e
d
n
a
k
n
i
e
t
r
a
f
i
ł
y
d
o
p
r
o
d
u
k
c
j
i
.
B
y
ł
y
t
o
:
d
o
s
t
a
w
c
z
y
b
ą
b
e
l
z
1
9
7
4
r
o
k
u
,
L
o
n
g
z
1
9
7
5
r
o
k
u
,
K
o
m
b
i
z
1
9
7
6
r
o
k
u
,
T
r
a
c
t
i
o
n
A
v
a
n
t
z
s
i
l
n
i
k
i
e
m
u
m
i
e
s
z
c
z
o
n
y
m
z
p
r
z
o
d
u
i
p
r
z
e
d
n
i
m
n
a
p
ę
d
e
m
z
1
9
7
8
r
o
k
u
i
"
M
a
ł
y
F
i
a
t
"
z
s
i
l
n
i
k
i
e
m
D
i
e
s
l
a
z
1
9
8
0
r
o
k
u
.
J
e
d
e
n
z
o
s
t
a
t
n
i
c
h
l
i
c
e
n
c
j
o
n
o
w
a
n
y
c
h
F
i
a
t
ó
w
1
2
6
,
z
1
9
7
6
r
o
k
u
,
z
n
a
j
d
u
j
e
s
i
ę
w
l
a
b
o
r
a
t
o
r
i
u
m
W
y
d
z
i
a
ł
u
M
e
c
h
a
n
i
c
z
n
e
g
o
n
a
U
n
i
w
e
r
s
y
t
e
c
i
e
Z
i
e
l
o
n
o
g
ó
r
s
k
i
m
.
J
a
k
p
o
d
k
r
e
ś
l
a
Z
d
z
i
s
ł
a
w
W
a
ł
ę
g
a
z
A
k
a
d
e
m
i
c
k
i
e
g
o
Z
w
i
ą
z
k
u
M
o
t
o
r
o
w
e
g
o
,
k
a
ż
d
y
e
g
z
e
m
p
l
a
r
z
b
y
ł
o
z
n
a
c
z
o
n
y
t
a
b
l
i
c
z
k
ą
z
n
a
p
i
s
e
m
"
l
i
c
e
n
c
j
a
F
i
a
t
"
.
P
i
e
r
w
s
z
e
"
M
a
l
u
c
h
y
"
o
p
r
ó
c
z
t
a
b
l
i
c
z
e
k
m
i
a
ł
y
j
e
s
z
c
z
e
f
e
l
g
i
o
z
n
a
c
z
o
n
e
l
o
g
o
w
ł
o
s
k
i
e
j
f
i
r
m
y
.
Jeden z ostatnich licencjonowanych Fiatów 126, z 1976 roku, znajduje się w laboratorium Wydziału Mechanicznego na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jak podkreśla Zdzisław Wałęga z Akademickiego Związku Motorowego, każdy egzemplarz był oznaczony tabliczką z napisem "licencja Fiat". Pierwsze "Maluchy" oprócz tabliczek miały jeszcze felgi oznaczone logo włoskiej firmy.
Jak wspomina Zdzisław Wałęga, auto miało tak prostą konstrukcję, że pracownicy Polmozbytów organizowali zawody w ich naprawie.
Produkcja popularnego "Malucha" miała zmotoryzować Polskę. Zdaniem Władysława Papacza z Wydziału Mechanicznego zielonogórskiej uczelni, ten zamiar się powiódł. - Auto było bardzo proste w obsłudze. Główną zmorą była korozja, ale konstrukcja auta okazała się trwała - mówi Papacz.
Jak wspomina Zdzisław Wałęga, auto miało tak prostą konstrukcję, że pracownicy Polmozbytów organizowali zawody w ich naprawie.
Produkcja popularnego "Malucha" miała zmotoryzować Polskę. Zdaniem Władysława Papacza z Wydziału Mechanicznego zielonogórskiej uczelni, ten zamiar się powiódł. - Auto było bardzo proste w obsłudze. Główną zmorą była korozja, ale konstrukcja auta okazała się trwała - mówi Papacz.
o tym było napisane.
[ Dodano: 2011-10-26, 10:16 ]
Dostanę lizaka ?
[ Dodano: 2011-10-26, 10:23 ]
Dostanę lizaka ? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-26, 10:50
|
|
|
Twojego posta nawet nie czytałem nie chce mi się suwać stroną |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-10-26, 11:39
|
|
|
ale nikt nie przeskoczyl na 2 strony nie bedzie lizakow. |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-26, 14:22
|
|
|
| Kuźwa ja to muszę poznać waszego dilera. |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2011-10-26, 14:24
|
|
|
przerwę wam na trochę zabawę
szukam mieszkania do wynajęcia, najlepiej Sosnowiec ( pogoń, stary sosnowiec ) w dobrej cenie jakbyście coś wiedzieli to dajcie znać |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2011-10-26, 14:33
|
|
|
koniec przerwy ... możecie spamować dalej |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-26, 14:37
|
|
|
 |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-10-26, 19:54
|
|
|
oddaje walkowerem.... nikogo nie bedę pobijac w pisaniu
l
i
t
e
r
k
a
p
o
d
l
i
t
e
r
k
ą
bo to wkur*ia niesamowicie jak człowiek siedzi na necie w telefonie ;D
ave.;D
Michał, a ja szukam pracy na weekendy jakbyś coś słyszał to możesz dac znać;p |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-10-26, 21:56
|
|
|
| nie da sie 2 stron. system nie pozwala. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-10-27, 06:12
|
|
|
Hejka z rana
I znowu galop do pracy. |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2011-10-27, 07:30
|
|
|
Dzień dobry!!
No to tak: nie wyspałam się, wkurwiłam się na wejsciu do pracy i na wejściu na forum...
jeszcze ktoś ma jakieś zajebiste pomysły na spędzenie dnia?
uprzedzam: alko u mnie w pracy nie funkcjonuje... |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-10-27, 07:40
|
|
|
Przypierdol komyś to Ci zaraz ulży, ja się własnie zastanawiam komu............miałam niestety ciężkie rozmowy późnym wieczorem więc też się nie wyspałam, nie dogadałam na dodatek więc humor również zważony noooo niech się teraz ktoś nawinie pod rękę |
|
|
|
 |
|
|