Przesunięty przez: mg1989sos 2010-11-18, 20:05 |
80`s (speed moheros;) |
| Autor |
Wiadomość |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-22, 09:22
|
|
|
| cza bylo go z nogi potraktowac z nogi i powiedziec ze opona zachaczyła |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-22, 10:49
|
|
|
| następnym razem tak zrobie,ja to wogóle w tym tydniu mam jakiegoś pecha,już 3 razy mi wymusili na skrzyżowaniu heweliusza-korfantego,wczoraj fotka i dzisiaj też fotke mi zrobiło na gdańskiej koło szkoły,ja pierdole,dobrze że dziś piątek już. |
_________________
 |
|
|
|
 |
Sandi
Motocykl: Suzuki Savage
Imię: Sandra
Wiek: 41 Dołączyła: 27 Kwi 2012 Posty: 961 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-22, 11:00
|
|
|
nie na darmo zwiększyli taryfikator cen i punktów , trzeba uważać ! bez względu czym się jeździ
i będzie tego ja grzybów po deszczu
miasto potrzebuje kasy z mandatów , wspomagasz budowę stadionu , hahaha |
| Ostatnio zmieniony przez Sandi 2012-06-22, 11:05, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-22, 11:04
|
|
|
widziałem listonosza,tyra z jakimiś paczkami
banita fajnie się śmiga w tym kasku,troche ciasny ale włożyłem i ściągłem bez problemu
chyba sobie taki kupie |
_________________
 |
|
|
|
 |
elDamiano
soldier

Motocykl: XV 750
Imię: Damian
Wiek: 41 Dołączył: 23 Sie 2011 Posty: 1304 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-22, 11:29
|
|
|
| Dobry :-) oj Dawidzie to faktycznie pech :-( a ja dzisiaj dzwonilem do serwisu i gość powiedzial mi, ze to raczej nie jest napinacz, a może być wina walu korbowego :-( no masakra :-( |
_________________
 |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-22, 11:39
|
|
|
Wjeżdżanie na pas między jezdniami: 100 zł (czyli nie powinno się jechać między pojazdami np.przy dojeżdżaniu do świateł?)
Przekroczenie dopuszczalnej prędkości:
do 10 km/h: do 50 zł
o 11-20 km/h: od 50 do 100 zł
o 21-30 km/h: od 100 do 200 zł
o 31-40 km/h: od 200 do 300 zł
o 41-50 km/h: od 300 do 400 zł
o 51 km/h i więcej: od 400 do 500 zł
Jazda z prędkością utrudniającą ruch innym kierującym: od 50 do 200 zł (kurwa,podupione, pojade za szybko mandat,pojade wolno mandat)
Zakrywanie tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne: 100 zł
Kierowanie pojazdem przez osobę nieposiadającą przy sobie wymaganych dokumentów: 50 zł za brak każdego z dokumentów, nie więcej niż 250 zł
Spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym: kwota mandatu karnego przypisana za naruszenie stanowiące przyczynę zagrożenia powiększona o 200, jednak nie więcej niż 500
miałem tego typa jebnąć jednak i na pały zadzwonić,jeszcze by bulił kase. |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez dawid1488 2012-06-22, 11:41, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ArturS

Motocykl: XT600 Téréféré
Imię: Artur
Wiek: 46 Dołączył: 18 Lip 2010 Posty: 879 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-22, 11:51
|
|
|
| dawid1488 napisał/a: | widziałem listonosza,tyra z jakimiś paczkami
|
cie dam listonosza
| dawid1488 napisał/a: | Wjeżdżanie na pas między jezdniami: 100 zł (czyli nie powinno się jechać między pojazdami np.przy dojeżdżaniu do świateł?)
|
Jak jest ciągła, to nie można się ryć między samochody, a przy światłach z ostatnie metry są ciągłą przedzielone. |
_________________
|  |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-22, 12:28
|
|
|
| ArturS napisał/a: | | cie dam listonosza |
miałem na myśli takiego z poczty |
_________________
 |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-22, 12:29
|
|
|
| koszulki dotarły |
_________________
 |
|
|
|
 |
Sandi
Motocykl: Suzuki Savage
Imię: Sandra
Wiek: 41 Dołączyła: 27 Kwi 2012 Posty: 961 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-22, 14:06
|
|
|
| super są |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-22, 17:06
|
|
|
piekne |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-22, 17:12
|
|
|
| dawid1488 napisał/a: | widziałem listonosza,tyra z jakimiś paczkami
banita fajnie się śmiga w tym kasku,troche ciasny ale włożyłem i ściągłem bez problemu
chyba sobie taki kupie | wiesz kuzyn we lipcu przyjezdza to moze taniej przywies tylko gadaj rozmiar i załatwimy |
| Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-22, 17:13, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-22, 17:17
|
|
|
fotke mi zrobiło na gdańskiej koło szkoły,ja pierdole,dobrze że dziś piątek już.
banita fajnie się śmiga w tym kasku,troche ciasny
_________________to sa wyniki zaduzo uciskal i chciałes szybko go sciągnąć |
|
|
|
 |
Sandi
Motocykl: Suzuki Savage
Imię: Sandra
Wiek: 41 Dołączyła: 27 Kwi 2012 Posty: 961 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-22, 17:18
|
|
|
hahaha, to miał fajny tydzień
fotogeniczny jest |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-22, 17:30
|
|
|
nie wyrobi sie braknie do jicina jak tak bedzie zbierał te fotki drogie |
|
|
|
 |
|
|