Przesunięty przez: mg1989sos 2010-11-18, 20:05 |
80`s (speed moheros;) |
| Autor |
Wiadomość |
Sandi
Motocykl: Suzuki Savage
Imię: Sandra
Wiek: 41 Dołączyła: 27 Kwi 2012 Posty: 961 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 08:16
|
|
|
dobri mówi zmoczony kurczak
Damiono ale na moje oko to więcej masz ich w ruchu niż pozycji leżącej , dobrze było
i jak będzie ci kolega Skura robił moto? |
| Ostatnio zmieniony przez Sandi 2012-06-21, 08:17, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-21, 09:40
|
|
|
| banita,Twoja koszulka przyjdzie razem z moimi bo mg nie ma adresu do Ciebie,może jutro już będą albo w poniedziałek |
_________________
 |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 09:43
|
|
|
| no oki ja nic nie gadam:P |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 09:46
|
|
|
| dawid1488 napisał/a: | | elDamiano napisał/a: | apropos zdjątka zajebiste , szkoda tylko że na większości - " leże , leże , uwaliłem się jak zwierzę ... " |
na jakiej większości,godołeś że nie jadałeś od rana nic,no to Cie ścieło LIFE IS BRUTAL |
hehehe z gwinta banita z gwinta |
|
|
|
 |
Sandi
Motocykl: Suzuki Savage
Imię: Sandra
Wiek: 41 Dołączyła: 27 Kwi 2012 Posty: 961 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 09:48
|
|
|
uuu dojechałeś w tej ulewie z roboty
i gwint go dobił |
| Ostatnio zmieniony przez Sandi 2012-06-21, 09:48, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 09:51
|
|
|
| a co to za ulewa sama przyjemnosc ja ciemnosci i deszczu sie nie boje |
|
|
|
 |
Sandi
Motocykl: Suzuki Savage
Imię: Sandra
Wiek: 41 Dołączyła: 27 Kwi 2012 Posty: 961 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 09:54
|
|
|
hahaha no to git , nie było pytania |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 09:54
|
|
|
| przecierz jak do jicina pojedziemy to w deszczu nie bedziemy stawac tylko jechac jechac |
| Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-21, 10:04, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Sandi
Motocykl: Suzuki Savage
Imię: Sandra
Wiek: 41 Dołączyła: 27 Kwi 2012 Posty: 961 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 09:58
|
|
|
no fakt prosto do celu a widzicie jazd w deszczu to nie chce robić .
a z cukru nie jestem , ciekawe czy dziś odwoła |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 09:59
|
|
|
| o takie cos na lewej Carpe Diem, czyli chwytaj dzień było głównym przesłaniem epoki oświecenia i filmu pt. "Stowarzyszenie Umarłych Poetów". Te dwa słowa niosą ze sobą głębokie przesłanie. Uczą nas, aby korzystać z życia i cieszyć się każdym dniem, bo nie wiemy co czeka nas jutro. Dlatego należy być radosnym przez całe swoje życie. Tekst pewnej piosenki mówi „trzeba ciągle żyć biegnącą chwilą, na co komu dziś wczorajszy dzień. Na co komu dziś wczorajsza miłość, na co komu dziś wczorajszy sen.”. Każdy... |
| Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-21, 10:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-06-21, 10:11
|
|
|
koszulki poleciały priorytetami.. na 99 % będą u was jutro |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 10:15
|
|
|
| dzieki ADMIN:p |
|
|
|
 |
ArturS

Motocykl: XT600 Téréféré
Imię: Artur
Wiek: 46 Dołączył: 18 Lip 2010 Posty: 879 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 10:16
|
|
|
Na deszcz są dobre ciuchy ogrodowe z Leroy, używam ponad 2 lata Chyba 35zł spodnie+kurtka. Buty doraźnie można owinąć folią stretch lub założyć worki na śmieci. Lepsze to niż kolejne kilka dni kisić się w śmierdzących ciuchach
A mnie się ostatnio zapomina droga do domu jak mnie Magda do sklepu po coś wysyła http://www.youtube.com/watch?v=obm0TlCGNjY |
_________________
|  |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 10:24
|
|
|
| na czoperach w trasie deszczu sie w samych baciolach jedzie i kamizelka:P mogles go odrazu na silnik zaladowac to by miala gotowy:P |
| Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-21, 10:26, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
elDamiano
soldier

Motocykl: XV 750
Imię: Damian
Wiek: 41 Dołączył: 23 Sie 2011 Posty: 1304 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-21, 10:54
|
|
|
Dobry
| banita napisał/a: | | ...hehehe z gwinta banita z gwinta |
Ha i będzie mi teraz wypominał
|
_________________
 |
|
|
|
 |
|
|