Przesunięty przez: mg1989sos 2010-11-18, 20:05 |
80`s (speed moheros;) |
| Autor |
Wiadomość |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-10, 22:48
|
|
|
| elDamiano napisał/a: | | dawid1488 napisał/a: | ... i jest spocona |
... i chyba bez stanika |
patrzałem w oczy nie zauwarzyłem
dupa,mo stanik przypatrz sie na drugiej fotce |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez dawid1488 2012-06-10, 22:49, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
elDamiano
soldier

Motocykl: XV 750
Imię: Damian
Wiek: 41 Dołączył: 23 Sie 2011 Posty: 1304 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-10, 22:49
|
|
|
a ta ostatnia z 2 jak by sie odwinela z lewego ( badz z prawego ) cyca to mogl by byc nokaut |
_________________
 |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-10, 22:51
|
|
|
no,racja,ale te niemki mnie zastanawiaja,rodowite to one chyba nie są i espania tez rządzi albo jest GÓRĄ
a te Polish Girls 3 to chyba fota klasowa a ta po lewej to mo chyba plumba za dużo na zymbie |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez dawid1488 2012-06-10, 22:53, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
elDamiano
soldier

Motocykl: XV 750
Imię: Damian
Wiek: 41 Dołączył: 23 Sie 2011 Posty: 1304 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-10, 22:55
|
|
|
| dawid1488 napisał/a: | | ... a te Polish Girls 3 to chyba fota klasowa ... |
HAHAHAHA Z "Naszej Klasy" |
_________________
 |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-10, 23:01
|
|
|
| elDamiano napisał/a: | | a ta ostatnia z 2 jak by sie odwinela z lewego ( badz z prawego ) cyca to mogl by byc nokaut |
chciał bym mieć taki KNOCK OUT |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez dawid1488 2012-06-10, 23:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-10, 23:11
|
|
|
o ile się nie myle to wróciliśmy na 3 plac z 5' wyprzedziliśmy te debilne 'kupuje dom", 'kopia piwnica'
Najczęściej wyświetlane tematy:
Pozycja Wyświetleń Odpowiedzi Temat
1 288505 15377 ...3,14 i reszta
2 154375 11771 SCC TEAM
3 87631 6998 80`s (speed moheros;)
4 64099 10369 Kupujemy sobie dom
5 57148 9904 KOPIEMY SOBIE PIWNICE [+16]
6 50884 1578 Warto zobaczyć - filmy
7 48556 700 FOTOPRZYWITALNIA
8 47290 1128 Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
9 47272 1035 Chudów - czwartkowe spotkania
10 40558 451 smieszne zdjecia
a tu bodajże awans o jeden w góre
Najaktywniejsze tematy
Pozycja Odpowiedzi Wyświetleń Temat
1 15377 288508 ...3,14 i reszta
2 11771 154375 SCC TEAM
3 10369 64099 Kupujemy sobie dom
4 9904 57148 KOPIEMY SOBIE PIWNICE [+16]
5 6999 87631 80`s (speed moheros;)
6 6700 39073 SB TEAM - SHOUTBOX
7 1578 50884 Warto zobaczyć - filmy
8 1438 16015 Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania
9 1154 36979 Plecakowanie
10 1128 47290 Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
to tak co byscie na sekunde o ojro zapomnieli |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez dawid1488 2012-06-10, 23:16, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-10, 23:33
|
|
|
już mi się podoba |
_________________
 |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-10, 23:42
|
|
|
| banita, w czym to robiłeś? |
_________________
 |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-10, 23:45
|
|
|
| vegas |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-10, 23:46
|
|
|
sciągne to się pobawie ale fajnie sie na to patrzy jak muzyka leci |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez dawid1488 2012-06-10, 23:47, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-10, 23:50
|
|
|
końcówka najlepsza |
_________________
 |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-10, 23:51
|
|
|
| bedzie jeszcze lepsze ale vegas dobry ale trudny program nie znam angielskiego i tu jest problem:P |
| Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-10, 23:51, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-10, 23:54
|
|
|
i sandi musi sie nauczyc operowac z ta kamera robic ujecia jak podjezdzam do was i mijam i tak kazdego
mosz odpoledia? |
| Ostatnio zmieniony przez banita 2012-06-10, 23:56, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Sandi
Motocykl: Suzuki Savage
Imię: Sandra
Wiek: 41 Dołączyła: 27 Kwi 2012 Posty: 961 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-11, 09:26
|
|
|
dzień dobrek:)
no filmik super , no oczywiście , że do operatora mam dużo zastrzeżeń ale jak na pierwszy raz to te błędy można wybaczyć
teraz będzie tylko lepiej hahahaha
aha w filmiku brak opisu kolegi Damiano , który brał udział w konkurencji |
|
|
|
 |
|
|