Przesunięty przez: mg1989sos 2010-11-18, 20:05 |
80`s (speed moheros;) |
| Autor |
Wiadomość |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-01, 17:38
|
|
|
czytaliście fajna inicjatywa
| ArturS napisał/a: | Nie widziałem jeszcze tego na forum, więc cytuję:
Wszyscy z Nas znają ostatnie zdarzenie drogowe z udziałem motocyklistów z Węgier.
Kto nie zna - proszę jest tutaj:
http://www.polskatimes.pl...istow,id,t.html
Nasi bracia Węgrzy organizują im przy współudziale ambasady powrót do domu. To jest ich inicjatywa i prośba zarazem żeby spotkać się w wyznaczonym miejscu ( np. na granicy PL/SK) i odprowadzić zmarłych kolegów do Budapesztu.
Termin na razie nieznany, ale chcą jak najszybciej się da. Prawdopodobnie tuż po naszym zlocie. Proszą Nas o o około 5 ludzi, niekoniecznie trampkarzy. Może być też więcej. Wszystko będzie zapewnione po za benzyną (zakwaterowanie, jedzenie itd).
Proszę roześlijcie wici do innych klubów, trzeba chłopaków godnie pożegnać.
Jak tylko termin będzie znany to wrzucę, choć i w tym są ugodowi i jeżeli będzie Nam pasowała jakaś konkretna data to się dostosują. Wszyscy mieszkali w Budapeszcie, więc tam jest Nasz cel.
Liczą na Nas!
Źródło: http://www.forum.transalp...hp?f=17&t=10110 |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Sandi
Motocykl: Suzuki Savage
Imię: Sandra
Wiek: 41 Dołączyła: 27 Kwi 2012 Posty: 961 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-01, 17:44
|
|
|
Witam,
zakupy zrobione :
- procenciki ... już się mrożą
- chrupcie - mega paki 2 szt
- paluszki sztuk 2
- soki grejfrut
- netktar pomorańcza
- coca cola
- woda gaz.
czy o czymś zapomniałam? jak tak pisac a uzupełnie zakupy
aha jeszcze mam dwi duże paszteciki , jutro chleb wiec sniadanko skromne ale jest hahaha |
| Ostatnio zmieniony przez Sandi 2012-06-01, 17:49, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Bastor

Motocykl: diobelski
Imię: Seba
Wiek: 48 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1820 Skąd: Wieszowa City
|
Wysłany: 2012-06-01, 18:07
|
|
|
| i jakie koszy wyszły ?:) |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-01, 18:11
|
|
|
cennik wyszedł do koleżanki,jutro się dowiesz albo po zlocie,po co masz sobie humor psuć |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez dawid1488 2012-06-01, 18:11, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-01, 19:51
|
|
|
| Bastor, jako że banita dojedzie,spotykamy się na osiedlu czy na Orlenie ? |
_________________
 |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-01, 21:07
|
|
|
dostałem info ze elDamiano jedzie i nocuje
banita,elDamiano gadał mi że prawdopodobnie razem dojedziecie |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez dawid1488 2012-06-01, 21:10, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Sandi
Motocykl: Suzuki Savage
Imię: Sandra
Wiek: 41 Dołączyła: 27 Kwi 2012 Posty: 961 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-01, 22:18
|
|
|
uuuuu koszty są niesamowite:P
Klaudia będzie u mnie po rzeczy dopiero 9:20 wczeniej nie da rady
ale spoko zdążymy się rozłożyć i spokojnie poczekamy na elDamino i Banitę hehhehe |
|
|
|
 |
elDamiano
soldier

Motocykl: XV 750
Imię: Damian
Wiek: 41 Dołączył: 23 Sie 2011 Posty: 1304 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-01, 22:38
|
|
|
Dobry wieczór
Ja dokładnie będę z Wami koczować , załatwie materacyk to nie będzie tak ciągnąć od podłogi BANITA WAŻNA INFO. DLA CIEBIE jutro jak będziesz już gotów skontaktuj się ze mną pojedziemy razem |
_________________
 |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-03, 11:27
|
|
|
Inpreza zajebista
poczekam na foty od Bastora i je wszystkie wciepne |
_________________
 |
|
|
|
 |
Bastor

Motocykl: diobelski
Imię: Seba
Wiek: 48 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1820 Skąd: Wieszowa City
|
Wysłany: 2012-06-03, 11:31
|
|
|
Bastor w doma impreza zajefajna i niedługo nastepna zara ci wyśle foty |
|
|
|
 |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-03, 15:14
|
|
|
| dzieki za mega impreze |
|
|
|
 |
elDamiano
soldier

Motocykl: XV 750
Imię: Damian
Wiek: 41 Dołączył: 23 Sie 2011 Posty: 1304 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-03, 15:19
|
|
|
Dobry
Imprezka zajebista
Czekam na fotki i filmik |
_________________
 |
| Ostatnio zmieniony przez elDamiano 2012-06-03, 15:19, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Sandi
Motocykl: Suzuki Savage
Imię: Sandra
Wiek: 41 Dołączyła: 27 Kwi 2012 Posty: 961 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2012-06-03, 17:30
|
|
|
dzięki za superaszczą imprezekę |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2012-06-03, 17:55
|
|
|
| moje zdjęcia już dodałem bo od Bastora jeszcze nie dotarły do mnie |
_________________
 |
|
|
|
 |
Bastor

Motocykl: diobelski
Imię: Seba
Wiek: 48 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1820 Skąd: Wieszowa City
|
Wysłany: 2012-06-03, 18:45
|
|
|
| dawid1488, to ciekawe bo juz wysłałem do Ciebie |
|
|
|
 |
|
|