Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2013-01-02, 21:27
|
|
|
Ja też w sobotę ożywiłem na chwilę cebulę. Okazało się że nie ma powietrza w oponie a jak na złość na wszystkich stacjach były nieczynne kompresory. I napompowałem w.....McDonaldzie Mają tam przy stojakach na rowery, więc jeżeli będziecie mieli problem ze znalezieniem kompresora to pamiętajcie że tam też są. |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2013-01-02, 21:47
|
|
|
| adanior napisał/a: | w.....McDonaldzie Mają tam przy stojakach na rowery, więc jeżeli będziecie mieli problem ze znalezieniem kompresora to pamiętajcie że tam też są. |
heh to ostatnie miejsce gdzie spodziewałabym sie kompresora
dobrze wiedzieć że przy kawie można się napompować |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2013-01-03, 00:26
|
|
|
Dzięki ! Do Siego raz jeszcze !
Zajebiste uczucie Panowie ! Polecam ! |
|
|
|
 |
Bass
Pal gumę a nie dusze

Motocykl: R1200GS
Imię: SEBA
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1296 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2013-01-03, 14:54
|
|
|
Piecol uczucie teraz zajebiste ale jak żona powie teraz o moto możesz zapomnieć to już tak myśleć nie będziesz pozdro. |
_________________ Bass - www.riss.pl Hurtownia odzieży BHP
 |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2013-01-03, 15:22
|
|
|
heheh
no piecol zacznie Ci sie
2-3 lata bankowo masz wyciete |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2013-01-03, 17:15
|
|
|
| Piecol, potwierdzam to co mówi Greenmack ale raczej nie wierz w to co napisał Bass. To będą sporadyczne przypadki. Właśnie zaczyna Ci się jeden z piękniejszych okresów w życiu. Teraz uczucie zajebiste a będzie jeszcze lepiej kiedy mała zacznie już być w miarę kontaktowa. Wtedy z własnej i nieprzymuszonej woli będziesz jej poświęcał czas kosztem motocykla. Życzę wszystkiego najlepszego. |
|
|
|
 |
gregor8216

Motocykl: Honda slr 650, vfr 750
Imię: Grzegorz
Wiek: 44 Dołączył: 26 Lip 2011 Posty: 346 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2013-01-03, 18:23
|
|
|
| greenmack napisał/a: | heheh
no piecol zacznie Ci sie
2-3 lata bankowo masz wyciete |
potwierdzam |
_________________ manetka.... i dzida |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2013-01-03, 19:13
|
|
|
...to w jakim stopniu Piecolowi życie się zmieni, zapewne dowiemy się już niedługo.
Przypominam Wam o samochodach ITD ponieważ coraz częściej są one spotykane. Wczoraj około 21 natknąłem się na czarne mondeo na Roździeńskiego jadąc do Katowic. Panowie z ITD grzecznie jechali prawym skrajnym zgodnie z przepisami czekając na rozpędzoną "ofiarę", na szczęście w porę dostrzegłem tajniaków i zakończyło się bez zdjęcia pamiątkowego.
Zachęcam do zapoznania się z ARTYKUŁEM |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
EL Sebo
...3,14 i reszta

Motocykl: Yamaha YZF R1, WR400f
Imię: Sebastian
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 207 Skąd: Siewierz
|
Wysłany: 2013-01-03, 21:35
|
|
|
Piecol, gratulacje! Niech się zdrowo chowa Piecol, nie jest tak żle, teraz będziesz miał dwie kobiety na glowie
A całej reszcie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2013 ROKU
Szykować MOTÓRY Wiosna idzie, dzisiaj na Zagórzu w S-cu trawniki kosili
Ulubione miejsce Czarnego Mondeo ITD droga 86 kierunek Częstochowa pobocze za światłami w miejscowości Sarnów |
| Ostatnio zmieniony przez EL Sebo 2013-01-03, 21:42, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2013-01-04, 13:01
|
|
|
| ...a ja myślałem, że w naszym kraju ustanawiają chore przepisy i... okazało się, że są lepsi od naszych. ARTYKUŁ |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
crasch100

Motocykl: Honda CBR Fireblade 900rr GS1200
Imię: Kamil
Wiek: 41 Dołączył: 27 Maj 2012 Posty: 364 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2013-01-04, 22:55
|
|
|
Piecol Ja również GRATULUJE, oby Bąbelek rósł ZDROWO!
Ostatnie dni pada więc Motóra wyjmować się niechce,więc.........kto ma ochotę na KARTING w Sosnowcu?Jutro 20:00
1-Crasch-e 2sztucken |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2013-01-05, 12:10
|
|
|
| crasch100, niestety, ale nie wyrobie się. |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
crasch100

Motocykl: Honda CBR Fireblade 900rr GS1200
Imię: Kamil
Wiek: 41 Dołączył: 27 Maj 2012 Posty: 364 Skąd: Ruda Śląska
|
|
|
|
 |
PatriSH

Motocykl: FZ1N
Imię: Patrish
Wiek: 31 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 279 Skąd: katowice
|
Wysłany: 2013-01-05, 14:44
|
|
|
| crasch100, ilu jest chętnych ? |
|
|
|
 |
crasch100

Motocykl: Honda CBR Fireblade 900rr GS1200
Imię: Kamil
Wiek: 41 Dołączył: 27 Maj 2012 Posty: 364 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2013-01-05, 17:06
|
|
|
PatriSH, jak narazie to tylko ja z Anią, Bass jak się wyrobi do 20:00 to też podjedzie... Ja bankowo będę ;D trzeba trochę odreagować ;D
[ Dodano: 2013-01-05, 23:14 ]
Wróciliśmy ;D Świetna zabawa i alternatywa na mokre i zmarznięte drogi ;D
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be |
|
|
|
 |
|
|