Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-10, 21:45
|
|
|
adanior, możemy iść na taki układ he he albo zbierzemy ekipę i pojedziemy na sportowa dolinę do Bytomia. Za cały sprzęt za dwiegodzinki zapłaciłem niecałe 20pln, więc drogo nie jest a śmiechu z piwowarka będziecie mieli do oporu he he he.
Pamiętacie jak jakiś czas temu informowalem o mobilnych fotoradarach czyli samochach ITD które stojąc na poboczu strzelają floty? Teraz podaje nr rejestracyjne wszystkich wozów w Polsce:
Samochody Inspekcji Transportu Drogowego wyposażone w radary weszły do służby w polowie listopada tego roku.
Białystok:
czarny Ford Focus WE 582CW
czarny Ford Mondeo WE 592CW
Bydgoszcz:
czarny Ford Mondeo WE 576CW
Gorzów Wielkopolski:
srebrny Ford Focus WE 580CW
srebrny Ford Mondeo WE 591CW
Katowice:
czarny Ford Mondeo WE 578CW
czarny Ford Focus WE 585CW
Kraków:
granatowy Ford Focus WE 589CW
srebrny Ford Mondeo WE 593CW
Lublin:
czarny Ford Mondeo WE 579CW
granatowy Ford Focus WE 586CW
Łódź:
srebrny Ford Focus WE 587CW
srebrny Ford Mondeo WE 590CW
Poznań:
srebrny Ford Mondeo WE 577CW
granatowy Ford Focus WE 581CW
Warszawa:
granatowy Ford Mondeo WE 575CW
srebrny Ford Focus WE 584CW
czarny Ford Focus WE 595CW
Wrocław:
granatowy Ford Mondeo WE 574CW
srebrny Ford Focus WE 583CW
Rzeszów:
czarny Ford Focus WE 588CW
czarny Ford Mondeo WE 594CW |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-10, 22:05, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-12-10, 22:34
|
|
|
| adanior napisał/a: |
Zalecam zwiększenie dziennej dawki rumu. Meteopatia to poważne schorzenie i nie można go lekceważyć. Rum, dużo rumu. |
Faktycznie po zwiększeniu dawki rumu jest znacznie lepiej
Teraz wskakuję w moje polarowe śpiochy i do spania!!
http://www.stylistka.pl/s...-dla-doroslych/ |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-12-10, 22:52
|
|
|
| eve napisał/a: | | adanior napisał/a: |
Zalecam zwiększenie dziennej dawki rumu. Meteopatia to poważne schorzenie i nie można go lekceważyć. Rum, dużo rumu. |
Faktycznie po zwiększeniu dawki rumu jest znacznie lepiej
Teraz wskakuję w moje polarowe śpiochy i do spania!!
http://www.stylistka.pl/s...-dla-doroslych/ |
fajne jak mają klapkę na dupie na guziki to się zastanowię nad kupnem |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-11, 20:42
|
|
|
| To ja chciałbym naszej Madzi w dniu urodzin życzyć wszystkiego motorowego! Niechaj junior wyrośnie na takiego świra motonite jak tata! Sto lat Madziu z wariatami! Sorry ze nie dałem dziś rady wpaść na kawie ale nie wyrobilem się. Mam nadzieje ze nalot się udał? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-12-11, 20:50
|
|
|
Piwowarek, Który mi autko ozdobił
Ja również dołączam się do życzeń, choć już telefonicznie Ci składałam Madziu to jeszcze raz wszystkiego co najlepsze :* |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-11, 22:02
|
|
|
| eve, tylna szyba to ja he he he |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-12-12, 07:26
|
|
|
| "dzięki" za info o nalocie |
_________________ "Pamiętajcie, że za nieszczerość i tchórzostwo zawsze trzeba płacić. Raz się skurwisz – kurwą zostaniesz"
George Orwell |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-12-12, 09:37
|
|
|
| Wszystkiego naj naj Madziu ! :* |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-12, 11:10
|
|
|
armor, sorry ale chyba moj blackberry coś nie dał rady wysłać do wszystkich sms. Mam wszystkich zamieszczonych w jednej grupie i być może coś się skrzaczylo.
Greenmack otwierają szampana bo Eric Buell wraca do gry http://www.scigacz.pl/Bue...odze,19757.html |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-12, 11:35, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-12-12, 13:03
|
|
|
No skoro to wina tel to ok
Madzia wszystkiego dobrego i pociechy z facetów ktorych masz przy sobie |
_________________ "Pamiętajcie, że za nieszczerość i tchórzostwo zawsze trzeba płacić. Raz się skurwisz – kurwą zostaniesz"
George Orwell |
|
|
|
 |
EL Sebo
...3,14 i reszta

Motocykl: Yamaha YZF R1, WR400f
Imię: Sebastian
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 207 Skąd: Siewierz
|
Wysłany: 2012-12-12, 17:32
|
|
|
W imieniu mojej Małżowinki (która wciąż odpoczywa po nalocie ) bardzo dziękuję za życzenia i nalot |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-12-12, 18:33
|
|
|
Muszę bo inaczej sie uduszę
Muszę sie pochwalić, skrzydła mi urosły chyba na 20 metrów a duma na twarzy mojej mamy czytającej te artykuły bezcenna
Lokalna, gazeta orzeska.
 |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
| Ostatnio zmieniony przez eve 2012-12-12, 18:34, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-12, 20:10
|
|
|
eve, gratulacje Ty nasza grupowa stylistko |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Marta SH
Marta SH

Motocykl: SuzukiGS500f
Imię: Marta
Dołączyła: 05 Gru 2010 Posty: 51 Skąd: SH
|
Wysłany: 2012-12-12, 22:00
|
|
|
| Pani Ewelino, proszę pamiętać, że Pudelek pierwszy o pani napisał...:) |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-12-13, 07:58
|
|
|
oj tak, tak MartaSH ma racje
EVE gratuluję |
_________________ "Pamiętajcie, że za nieszczerość i tchórzostwo zawsze trzeba płacić. Raz się skurwisz – kurwą zostaniesz"
George Orwell |
|
|
|
 |
|
|