Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-12-04, 20:03   

jak dzieci . . .
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-12-04, 20:05   

Piwowarek napisał/a:
greenmack, jak klikasz w ENTER to podnieś najmniejszy palec prawej dłoni ku górze :P ...Warsaw style :P


Król Julian napisał/a:
Siedzę w Wawie obecnie i jakoś od zawsze nie lubiłem tego miasta i ludzi ;/


przeciez Wam ponoc strasznie blisko do warszawy, blizej nawet od samych warszawiakow :D :D :D
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 20:06   

Król Julian, mam podobnie. Najgorsi są Ci tak zwani Warszawiacy, którzy przypełznęli do stolicy karierę robić i po pół roku mieszkania w tym mieście mówią, że są Warszawiakami :P - ręce opadają.

street_angel, każdy facet to duże dziecko tylko z wiekiem zabawki ma droższe :P

Green, Wam tzn komu?
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-04, 20:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-12-04, 20:14   

heheh no jak to komu.

Ale najgorsze jest to ze za zadne skarby sie do tego nie przyznacie ;) ;)
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-12-04, 20:21   

Piwowarek napisał/a:
każdy facet to duże dziecko tylko z wiekiem zabawki ma droższe :P

wreszcie się któryś do tego przyznał :D
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 20:23   

street_angel, no ba :) Powiedziałbym Ci jeszcze coś, ale ugryzę się w język :)
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-12-04, 20:24   

Piwowarek wal śmiało staruszku B)
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 20:28   

greenmack napisał/a:


Ale najgorsze jest to ze za zadne skarby sie do tego nie przyznacie ;) ;)

Że niby do czego ??
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 20:28   

street_angel, nie, nie. Tym razem się powstrzymam :)

Król Julian, czytaj ze zrozumieniem :> :> :> :> :> :> :>
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-04, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-12-04, 20:30   

oj abbi abbi, szkodzi ci pobyt w stolycy ;)
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 20:34   

Nic mi nie szkodzi, ale chciałbym, żebyś wyjaśnił swój pogląd.
 
 
Seldon 


Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53
Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 476
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-12-04, 22:30   

1 Podoba mi sie ta dyskusja...
2 Tomko sie wyglebił, przykro, nic się nie stało - to dobrze
3 Tomko lekko podobno przykozaczył a może plama oleju tego nikt nie wziął tego pod uwagę ??

Piwowarek, sorry ale pamiętając Twoje zdarzenie nr 2 z ubiegłego roku to ja bym publicznie tomko nie dogadywał.

Wydrus, masz rację i nie musisz mieć żadnego filmu .. kto zna Piwowarka to wie, jak mu się 'ambicja' lub jak Wydrus ładnie napisał
'negatywne emocje' załączą to idzie po trupach do celu.

Piwowarek też nie potrzebuje pewnie dowodu, sam się nagrał np. jak się wciska na zajętą zwężkę i jeszcze potem zadymę robi puszkarzowi jadącemu prawidłowo.

Zresztą znająć Piwowarka to jeśli dojedzie na szkolenie na torze Radom (2013) to pewnie zajmie pierwsze miejsce na czasówce albo skasuje moto, absolutnie nie ma inne opcji :)

I tego osobiście się boję, że czyjaś ambicja mnie skasuje....
(niekoniecznie osoby o której piszę)
Ostatnio zmieniony przez Seldon 2012-12-04, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 22:32   

Seldon, ja się przynajmniej na postoju nie przewracam :P

Jak Ci moja ambicja przeszkadza to po jasna cholerę tyle razy na wypady, które organizowałem jechałeś? Przecież czyjaś ambicja mogła Cie zabić :P

...tylko czekałem na Twojego posta bo jak zwykle wyczekujesz chwili, aby w jakikolwiek sposób się odegrać co zresztą wiele osób zauważyło! Mało tego nazywają Cie największym zadymiarzem grupy. Tyle razy Ci pisałem, że jeśli masz coś do mnie to mi to powiedź w cztery oczy, a nie w kapciach na kompie w domku piszesz. Jednak jak już się widzimy to nawet prosto w oczy mi nie jesteś w stanie popatrzeć, więc wybacz "zadymiarzu" ale Twoje tandetne teksty są żenujące!
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-04, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-12-04, 22:44   

Ja pierdziu.....wystarczyła jedna gleba a skutki poniesie kilka osób oprócz glebiącego ;o
Weźcie na wstrzymanie..........nikt święty nie jest i nigdy nie będzie. Chłopak cały, zrozumiał co mogło się stać więc przestańcie temat wałkować bo się awaria robi.
Ostatnio zmieniony przez soprano 2012-12-04, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 22:46   

soprano, przecież nie chodzi teraz o Tomka, tylko o to jaki to ja zły jestem i ludzi chce pozabijać jeżdżąc na motocyklu.
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/