 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-12-04, 20:03
|
|
|
| jak dzieci . . . |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2012-12-04, 20:05
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | greenmack, jak klikasz w ENTER to podnieś najmniejszy palec prawej dłoni ku górze ...Warsaw style |
| Król Julian napisał/a: | Siedzę w Wawie obecnie i jakoś od zawsze nie lubiłem tego miasta i ludzi |
przeciez Wam ponoc strasznie blisko do warszawy, blizej nawet od samych warszawiakow |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 20:06
|
|
|
Król Julian, mam podobnie. Najgorsi są Ci tak zwani Warszawiacy, którzy przypełznęli do stolicy karierę robić i po pół roku mieszkania w tym mieście mówią, że są Warszawiakami - ręce opadają.
street_angel, każdy facet to duże dziecko tylko z wiekiem zabawki ma droższe
Green, Wam tzn komu? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-04, 20:08, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2012-12-04, 20:14
|
|
|
heheh no jak to komu.
Ale najgorsze jest to ze za zadne skarby sie do tego nie przyznacie |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-12-04, 20:21
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | każdy facet to duże dziecko tylko z wiekiem zabawki ma droższe |
wreszcie się któryś do tego przyznał |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 20:23
|
|
|
street_angel, no ba Powiedziałbym Ci jeszcze coś, ale ugryzę się w język |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-12-04, 20:24
|
|
|
Piwowarek wal śmiało staruszku |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 20:28
|
|
|
| greenmack napisał/a: |
Ale najgorsze jest to ze za zadne skarby sie do tego nie przyznacie |
Że niby do czego |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 20:28
|
|
|
street_angel, nie, nie. Tym razem się powstrzymam
Król Julian, czytaj ze zrozumieniem |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-04, 20:29, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 20:34
|
|
|
| Nic mi nie szkodzi, ale chciałbym, żebyś wyjaśnił swój pogląd. |
|
|
|
 |
Seldon

Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53 Dołączył: 29 Lip 2010 Posty: 476 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-12-04, 22:30
|
|
|
1 Podoba mi sie ta dyskusja...
2 Tomko sie wyglebił, przykro, nic się nie stało - to dobrze
3 Tomko lekko podobno przykozaczył a może plama oleju tego nikt nie wziął tego pod uwagę
Piwowarek, sorry ale pamiętając Twoje zdarzenie nr 2 z ubiegłego roku to ja bym publicznie tomko nie dogadywał.
Wydrus, masz rację i nie musisz mieć żadnego filmu .. kto zna Piwowarka to wie, jak mu się 'ambicja' lub jak Wydrus ładnie napisał
'negatywne emocje' załączą to idzie po trupach do celu.
Piwowarek też nie potrzebuje pewnie dowodu, sam się nagrał np. jak się wciska na zajętą zwężkę i jeszcze potem zadymę robi puszkarzowi jadącemu prawidłowo.
Zresztą znająć Piwowarka to jeśli dojedzie na szkolenie na torze Radom (2013) to pewnie zajmie pierwsze miejsce na czasówce albo skasuje moto, absolutnie nie ma inne opcji
I tego osobiście się boję, że czyjaś ambicja mnie skasuje....
(niekoniecznie osoby o której piszę) |
| Ostatnio zmieniony przez Seldon 2012-12-04, 22:31, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 22:32
|
|
|
Seldon, ja się przynajmniej na postoju nie przewracam
Jak Ci moja ambicja przeszkadza to po jasna cholerę tyle razy na wypady, które organizowałem jechałeś? Przecież czyjaś ambicja mogła Cie zabić
...tylko czekałem na Twojego posta bo jak zwykle wyczekujesz chwili, aby w jakikolwiek sposób się odegrać co zresztą wiele osób zauważyło! Mało tego nazywają Cie największym zadymiarzem grupy. Tyle razy Ci pisałem, że jeśli masz coś do mnie to mi to powiedź w cztery oczy, a nie w kapciach na kompie w domku piszesz. Jednak jak już się widzimy to nawet prosto w oczy mi nie jesteś w stanie popatrzeć, więc wybacz "zadymiarzu" ale Twoje tandetne teksty są żenujące! |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-04, 22:38, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-12-04, 22:44
|
|
|
Ja pierdziu.....wystarczyła jedna gleba a skutki poniesie kilka osób oprócz glebiącego
Weźcie na wstrzymanie..........nikt święty nie jest i nigdy nie będzie. Chłopak cały, zrozumiał co mogło się stać więc przestańcie temat wałkować bo się awaria robi. |
| Ostatnio zmieniony przez soprano 2012-12-04, 22:44, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 22:46
|
|
|
| soprano, przecież nie chodzi teraz o Tomka, tylko o to jaki to ja zły jestem i ludzi chce pozabijać jeżdżąc na motocyklu. |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |