 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-25, 16:46
|
|
|
| Lawka, myślisz, że to przypadek? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-10-25, 18:10
|
|
|
Hahaha teraz juz widze ze nie |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-25, 18:11
|
|
|
Lawka, trzeba mieć trochę czasu na wytrzeźwienie |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-10-25, 21:36
|
|
|
MMMMMMMMMMMMMMMmmmmmniiiiam mistrzostwo świat
Kochani BIDŻIS gotowy
Teraz tylko musi się dobrze przegryźć do soboty |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-25, 22:14
|
|
|
eve, nie rób mi smaka |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-10-25, 22:18
|
|
|
| Piwowarek, to idź go pomóż eve przegryzać. |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-25, 22:20
|
|
|
adanior, eeee... wolę raz gryziony i niememłany |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-10-25, 22:53
|
|
|
Myślę że w drugiej połowie imprezy stan zmemłania bigosu i innych potraw nie będzie już dla Ciebie tak istotny |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-25, 23:07
|
|
|
adanior, he he he być może, istnieje takie ryzyko |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-10-26, 22:00
|
|
|
Drogi Przemku przed chwilą napisałeś w temacie serwera FTP:
"Mec, wypij jeszcze jednego browara i idź spać. Buczkowice to nie miejsce i czas, aby rozmawiać o takich sprawach. Na Buczkowice zapraszam Was wszystkich po to, aby zluzować gumkę w majtach i napić się zimnej wódeczki. Rozmowy na tematy ważne dla Grupy to nie rozmowy przy alkoholu i mam nadzieje że każdy to uszanuje i będziemy dobrze się bawić
Wszystko, co miało być powiedziane zostało napisane, więc zamykam temat i wrzucam do archiwum."
Po czym zamknąłeś temat, gdzie trwało onanizowanie się forumowe przez kilka dni...
Ponieważ temat jest zamknięty piszę tutaj, gdyż nie mam innej możliwości - w temacie Buczkowice też to wkleję...
Otóż:
1) proszę nie mów mi kiedy mam pić piwo;
2) nawet jeśli jesteś "Wodzem" terminy picia piwa i decyzje w tym zakresie podejmuję i będę podejmował sam;
3) z kim piję piwo - to również moja decyzja i decyzja osoby ze mną pijącej;
4) podobnie to moja decyzja z kim śmigam i gdzie - też na to nie możesz mieć wpływu, chyba że mam przyjemność jechać również z Tobą;
5) alkohol trzeba umieć pić i nie wyklucza on dyskusji na jakikolwiek temat; jak nie umiemy pić i dyskutować - to najwyższy czas by potrenować właśnie w Buczkowicach;
6) imprezę w Buczkowicach organizujemy wspólnie i Nikt Nikogo nie zaprasza, ani Nikt nie może uznać innego Członka Grupy za Persona Non Grata;
7) Buczkowice to idealny moment moim zdaniem na pogadanie - będzie dużo osób i jest możliwość wymiany poglądów, tak aby przyszły sezon był jeszcze lepszy, a bycie w grupie sprawiało radość i dawało pożytek wszystkim jej Członkom;
8) również to idealny moment by wyjaśnić ewentualne spory, czy niesnaski - MoTóR łączy ludzi, a nie dzieli...;
9) mamy szereg spraw do omówienia i Buczkowice to jedyna okazja, gdy tylu z nas się spotyka; uważam, że taką okazję należy wykorzystać, a nie skupiać się jedynie na picu wódki.
Ja mam duży luz i dystans Przemek. Mam ten komfort, że wiele planów mogę realizować i nie potrzebuję do tego grupy bardziej lub mniej formalnie zorganizowanej. Natomiast mnie to nie odpowiada do końca. Sprawia mi ogromną frajdę i przyjemność organizowanie czegoś, co daje radość innym i ogólnie jest pożyteczne... Chciałbym tym zarażać innych, a będziemy naprawdę mieli co wspominać... Na ile miałem czasu i sił starałem się w tym sezonie to robić.
Bardzo doceniam również to co Ty robisz, żeby nie było w tym zakresie wątpliwości.
Natomiast nie zgadzam się, aby zabraniać dyskusji, gdy ktoś chce podyskutować. Ja Ciebie do dyskusji w Buczkowicach nie zmuszę - możesz pić wyłącznie wódkę, natomiast serdecznie zapraszam innych do takowej rozmowy na tematy moim zdaniem istotne, a to:
1) zasad funkcjonowania grupy (przyjmowanie do grupy, wykluczanie, podejmowanie decyzji, etc.);
2) organizacji wspólnych wypadów, tak aby jak najwięcej osób mogło skorzystać - przy dobrej organizacji i dyscyplinie można wspaniałe rajzy trochę za komin zorganizować naprawdę tanio, a niestety pieniądze to często bariera dla wielu osób;
3) organizacji szkoleń - myślę, że warto się nad tym pochylić - im więcej umiemy tym jesteśmy bezpieczniejsi - pewnie za mało umiałem i dlatego ledwo uszedłem z życiem z wypadku;
4) kwestia strony www grupy;
5) zagadnienie zmobilizowania Członków grupy do aktywności.
To zapewne nie wszystkie istotne kwestie i inne Osoby dodadzą do tego swoje propozycje.
W tej sytuacji nie zgadzam się z Twoim stanowiskiem i chciałbym w Buczkowicach poświęcić trochę czasu na taką refleksję, co też zrobię. Pił oczywiście również będę Twoje i wszystkich zdrowie!
Do zobaczenia jutro!
P.S. Mam nadzieję, że ten wątek przeze mnie nie zostanie zamknięty... |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-26, 22:58
|
|
|
| Mec, dyskusja jest prowadzona za kulisami. Ten temat dotyczy Grupy, a nie całego Forum. |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-10-27, 00:45
|
|
|
Przed chwilą rzucaliśmy się śniegiem
fuck będzie jutro jazda
Na kozakach do pracy będę podymywać
a nie mydelniczką ! |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-10-27, 00:52
|
|
|
Mały szok. Przez ponad 30 lat za każdym razem jak leci z góry |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-10-27, 00:55
|
|
|
Piecol, no ale w Mikołaja to już chyba nie wierzysz co ?
taki duży chłopczyk! |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-27, 09:22
|
|
|
Tak szczerze mówiąc u mnie około 23:00 już było biało :/, ale białe sobie poszło i znów zielono |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |