Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-10-25, 16:46   

Lawka, myślisz, że to przypadek?
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Lawka 


Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 345
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-10-25, 18:10   

Hahaha teraz juz widze ze nie :)
_________________
Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug :D
Profil Facebook
 
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-10-25, 18:11   

Lawka, trzeba mieć trochę czasu na wytrzeźwienie :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
eve 
...3,14 i reszta


Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3417
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-10-25, 21:36   

MMMMMMMMMMMMMMMmmmmmniiiiam mistrzostwo świat :)
Kochani BIDŻIS gotowy :)
Teraz tylko musi się dobrze przegryźć do soboty :)
_________________
"Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia."
 
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-10-25, 22:14   

eve, nie rób mi smaka :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
adanior 
adanior


Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 648
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-10-25, 22:18   

Piwowarek, to idź go pomóż eve przegryzać.
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-10-25, 22:20   

adanior, eeee... wolę raz gryziony i niememłany :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
adanior 
adanior


Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 648
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-10-25, 22:53   

Myślę że w drugiej połowie imprezy stan zmemłania bigosu i innych potraw nie będzie już dla Ciebie tak istotny :P
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-10-25, 23:07   

adanior, he he he być może, istnieje takie ryzyko :)
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Mec 
Adwokat Diavla


Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53
Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 1407
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-10-26, 22:00   

Drogi Przemku przed chwilą napisałeś w temacie serwera FTP:
"Mec, wypij jeszcze jednego browara i idź spać. Buczkowice to nie miejsce i czas, aby rozmawiać o takich sprawach. Na Buczkowice zapraszam Was wszystkich po to, aby zluzować gumkę w majtach i napić się zimnej wódeczki. Rozmowy na tematy ważne dla Grupy to nie rozmowy przy alkoholu i mam nadzieje że każdy to uszanuje i będziemy dobrze się bawić

Wszystko, co miało być powiedziane zostało napisane, więc zamykam temat i wrzucam do archiwum."


Po czym zamknąłeś temat, gdzie trwało onanizowanie się forumowe przez kilka dni...

Ponieważ temat jest zamknięty piszę tutaj, gdyż nie mam innej możliwości - w temacie Buczkowice też to wkleję...

Otóż:

1) proszę nie mów mi kiedy mam pić piwo;
2) nawet jeśli jesteś "Wodzem" terminy picia piwa i decyzje w tym zakresie podejmuję i będę podejmował sam;
3) z kim piję piwo - to również moja decyzja i decyzja osoby ze mną pijącej;
4) podobnie to moja decyzja z kim śmigam i gdzie - też na to nie możesz mieć wpływu, chyba że mam przyjemność jechać również z Tobą;
5) alkohol trzeba umieć pić i nie wyklucza on dyskusji na jakikolwiek temat; jak nie umiemy pić i dyskutować - to najwyższy czas by potrenować właśnie w Buczkowicach;
6) imprezę w Buczkowicach organizujemy wspólnie i Nikt Nikogo nie zaprasza, ani Nikt nie może uznać innego Członka Grupy za Persona Non Grata;
7) Buczkowice to idealny moment moim zdaniem na pogadanie - będzie dużo osób i jest możliwość wymiany poglądów, tak aby przyszły sezon był jeszcze lepszy, a bycie w grupie sprawiało radość i dawało pożytek wszystkim jej Członkom;
8) również to idealny moment by wyjaśnić ewentualne spory, czy niesnaski - MoTóR łączy ludzi, a nie dzieli...;
9) mamy szereg spraw do omówienia i Buczkowice to jedyna okazja, gdy tylu z nas się spotyka; uważam, że taką okazję należy wykorzystać, a nie skupiać się jedynie na picu wódki.

Ja mam duży luz i dystans Przemek. Mam ten komfort, że wiele planów mogę realizować i nie potrzebuję do tego grupy bardziej lub mniej formalnie zorganizowanej. Natomiast mnie to nie odpowiada do końca. Sprawia mi ogromną frajdę i przyjemność organizowanie czegoś, co daje radość innym i ogólnie jest pożyteczne... Chciałbym tym zarażać innych, a będziemy naprawdę mieli co wspominać... Na ile miałem czasu i sił starałem się w tym sezonie to robić.
Bardzo doceniam również to co Ty robisz, żeby nie było w tym zakresie wątpliwości.
Natomiast nie zgadzam się, aby zabraniać dyskusji, gdy ktoś chce podyskutować. Ja Ciebie do dyskusji w Buczkowicach nie zmuszę - możesz pić wyłącznie wódkę, natomiast serdecznie zapraszam innych do takowej rozmowy na tematy moim zdaniem istotne, a to:
1) zasad funkcjonowania grupy (przyjmowanie do grupy, wykluczanie, podejmowanie decyzji, etc.);
2) organizacji wspólnych wypadów, tak aby jak najwięcej osób mogło skorzystać - przy dobrej organizacji i dyscyplinie można wspaniałe rajzy trochę za komin zorganizować naprawdę tanio, a niestety pieniądze to często bariera dla wielu osób;
3) organizacji szkoleń - myślę, że warto się nad tym pochylić - im więcej umiemy tym jesteśmy bezpieczniejsi - pewnie za mało umiałem i dlatego ledwo uszedłem z życiem z wypadku;
4) kwestia strony www grupy;
5) zagadnienie zmobilizowania Członków grupy do aktywności.

To zapewne nie wszystkie istotne kwestie i inne Osoby dodadzą do tego swoje propozycje.

W tej sytuacji nie zgadzam się z Twoim stanowiskiem i chciałbym w Buczkowicach poświęcić trochę czasu na taką refleksję, co też zrobię. Pił oczywiście również będę ;) Twoje i wszystkich zdrowie!

Do zobaczenia jutro!

P.S. Mam nadzieję, że ten wątek przeze mnie nie zostanie zamknięty... ;)
_________________
Niech MoTóR będzie z Wami!
Profil Facebook
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-10-26, 22:58   

Mec, dyskusja jest prowadzona za kulisami. Ten temat dotyczy Grupy, a nie całego Forum.
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
eve 
...3,14 i reszta


Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3417
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-10-27, 00:45   

Przed chwilą rzucaliśmy się śniegiem ;o
fuck będzie jutro jazda :)
Na kozakach do pracy będę podymywać :D
a nie mydelniczką !
_________________
"Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia."
 
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-10-27, 00:52   

Mały szok. Przez ponad 30 lat za każdym razem jak leci z góry ;)
Profil Facebook
 
 
eve 
...3,14 i reszta


Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3417
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-10-27, 00:55   

Piecol, no ale w Mikołaja to już chyba nie wierzysz co ? :D
taki duży chłopczyk!
_________________
"Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia."
 
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-10-27, 09:22   

Tak szczerze mówiąc u mnie około 23:00 już było biało :/, ale białe sobie poszło i znów zielono :)
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/