Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-10-16, 09:13   

Qba napisał/a:
Witajcie

Wróciłem z tygodniowego wypadu do Malagi, Hiszpania. Obiecałem kilka fotek oto one. https://plus.google.com/photos/105519681915981659499/albums/5799485990388250833?authkey=CNePoeODqrGshQE.

Z całego serca polecam Wam własnie ten teren do jazdy. Wiele kilometrów równej, praktycznie torowej nawierzchni. Zero dziur, 30 stopni, zero deszczu i atrakcyjne ceny.

Ja w roku 2013 otwieram i zamykam własnie tam sezon.
Qba


Tu poprawny link :
https://plus.google.com/photos/105519681915981659499/albums/5799485990388250833?authkey=CNePoeODqrGshQE

To był wyjazd z MotorMani ? Pejsera tam widzę ! :D Dasz mi autograf jak będzie materiał w gazecie ? :)
Wygląda zacnie tez tam kiedyś pojadę z nowym moto i jak podreperuję delikatnie budżet w domu.
Profil Facebook
 
 
Lawka 


Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 345
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-10-16, 10:03   

zdjecie nr 6.... bajka :)
_________________
Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug :D
Profil Facebook
 
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-10-16, 10:06   

wyjazd piekny, tylko pozazdroscic
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-10-16, 15:25   

Piecol napisał/a:
Qba napisał/a:
Witajcie

Wróciłem z tygodniowego wypadu do Malagi, Hiszpania. Obiecałem kilka fotek oto one. https://plus.google.com/photos/105519681915981659499/albums/5799485990388250833?authkey=CNePoeODqrGshQE.

Z całego serca polecam Wam własnie ten teren do jazdy. Wiele kilometrów równej, praktycznie torowej nawierzchni. Zero dziur, 30 stopni, zero deszczu i atrakcyjne ceny.

Ja w roku 2013 otwieram i zamykam własnie tam sezon.
Qba


Tu poprawny link :
https://plus.google.com/photos/105519681915981659499/albums/5799485990388250833?authkey=CNePoeODqrGshQE

To był wyjazd z MotorMani ? Pejsera tam widzę ! :D Dasz mi autograf jak będzie materiał w gazecie ? :)
Wygląda zacnie tez tam kiedyś pojadę z nowym moto i jak podreperuję delikatnie budżet w domu.



Hehehe tak to Pejserini. Materiał w Motormanii będzie na pewno. Jedź, bo naprawdę warto. W sumie w 3000 zł jak się dobrze ustawisz da się zmieścić.
Profil Facebook
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-10-16, 15:29   

Qba, spoko. Jeszcze jeden mały problem - mój skill. Jeszcze tak jeden sezon co najmniej potrzebuję, żeby swobodnie jeździć po takich winklach jak te na fociach :D
Profil Facebook
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-10-16, 15:33   

Piecol napisał/a:
Qba, spoko. Jeszcze jeden mały problem - mój skill. Jeszcze tak jeden sezon co najmniej potrzebuję, żeby swobodnie jeździć po takich winklach jak te na fociach :D


Piecol tam skill rośnie w 1 tygodniu jak u nas po roku. Zaufaj mi. Masz przede wszystkim piękna pogodę, nagrzany asfalt, który trzyma wszystko. Zero dziur i sporo ludzi, którzy ci nad basenem przy piwku podpowiedź, co masz robić lepiej.
Ostatnio zmieniony przez Qba 2012-10-16, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Ali72 

Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 383
Skąd: Silesia
Wysłany: 2012-10-16, 16:05   

Qba, super fotki ;) fajnie jest popatrzeć na Gibraltar "okiem innej kamery". Na górę wjechaliście na motórach ? Makatki pewnie się ucieszyły ... ? ;)
 
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-10-16, 19:08   

Ali72 napisał/a:
Qba, super fotki ;) fajnie jest popatrzeć na Gibraltar "okiem innej kamery". Na górę wjechaliście na motórach ? Makatki pewnie się ucieszyły ... ? ;)


Ali mimo zakazu, udało nam sie wjechać na sam szczyt. Potem nam malpka wypila fante i nasikala na kumpla moto. ;)
Profil Facebook
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-10-16, 19:10   

Qba, to mnie zabierzesz na wiosnę ;)
Profil Facebook
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-10-16, 19:20   

Piecol napisał/a:
Qba, to mnie zabierzesz na wiosnę ;)

Spoko będzie realizowany wyjazd w kwietniu. Będą również wyjazdy na różne profesjonalne tory z możliwością posmigania na maszynie torowej a nie tylko swojej.
Profil Facebook
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-10-16, 19:56   

Qba, super wypadzior!! GRATY!!
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Ali72 

Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 383
Skąd: Silesia
Wysłany: 2012-10-16, 21:18   

Qba napisał/a:

Ali mimo zakazu, udało nam sie wjechać na sam szczyt. Potem nam malpka wypila fante i nasikala na kumpla moto. ;)


Ta Fanta mogła Was kosztować 300 funtów :-)
 
 
 
asasello 


Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 245
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-10-16, 22:05   

eve gratulacje! moje kudły powoli też już będą się nadawać pod nóż ;p
Qba wypad exxxtra klasa :)
_________________
prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-10-17, 11:07   

Ali72 napisał/a:
Qba napisał/a:

Ali mimo zakazu, udało nam sie wjechać na sam szczyt. Potem nam malpka wypila fante i nasikala na kumpla moto. ;)


Ta Fanta mogła Was kosztować 300 funtów :-)


uuuu grubo. Dobrze, że nie świadomi byliśmy. Tak czy siak warto było wjechać motocyklem na samą górę. Dzięki Wszystkim za ciepłe słowa i liczę, że ludzie z forum w kwietniu pojadą do Malagi.
Profil Facebook
 
 
eve 
...3,14 i reszta


Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3417
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-10-17, 22:58   

Joł robaczki :)
Tak sobie myślę cały dzień o was i może jakbyście chcieli i mieli ochotę to może wpadniecie jutro do mnie do pracy na jakąś kawę czy herbatę po Chudowie :D
Tęsknie już za 3,14 !!
Tęsknie za moto
za eFZetem :I
_________________
"Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/