Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-10-16, 10:03
|
|
|
zdjecie nr 6.... bajka |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-10-16, 15:25
|
|
|
Hehehe tak to Pejserini. Materiał w Motormanii będzie na pewno. Jedź, bo naprawdę warto. W sumie w 3000 zł jak się dobrze ustawisz da się zmieścić. |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-10-16, 15:29
|
|
|
Qba, spoko. Jeszcze jeden mały problem - mój skill. Jeszcze tak jeden sezon co najmniej potrzebuję, żeby swobodnie jeździć po takich winklach jak te na fociach |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-10-16, 15:33
|
|
|
| Piecol napisał/a: | Qba, spoko. Jeszcze jeden mały problem - mój skill. Jeszcze tak jeden sezon co najmniej potrzebuję, żeby swobodnie jeździć po takich winklach jak te na fociach |
Piecol tam skill rośnie w 1 tygodniu jak u nas po roku. Zaufaj mi. Masz przede wszystkim piękna pogodę, nagrzany asfalt, który trzyma wszystko. Zero dziur i sporo ludzi, którzy ci nad basenem przy piwku podpowiedź, co masz robić lepiej. |
| Ostatnio zmieniony przez Qba 2012-10-16, 15:38, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Ali72
Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 383 Skąd: Silesia
|
Wysłany: 2012-10-16, 16:05
|
|
|
Qba, super fotki fajnie jest popatrzeć na Gibraltar "okiem innej kamery". Na górę wjechaliście na motórach ? Makatki pewnie się ucieszyły ... ? |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-10-16, 19:08
|
|
|
| Ali72 napisał/a: | Qba, super fotki fajnie jest popatrzeć na Gibraltar "okiem innej kamery". Na górę wjechaliście na motórach ? Makatki pewnie się ucieszyły ... ? |
Ali mimo zakazu, udało nam sie wjechać na sam szczyt. Potem nam malpka wypila fante i nasikala na kumpla moto. |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-10-16, 19:10
|
|
|
Qba, to mnie zabierzesz na wiosnę |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-10-16, 19:20
|
|
|
| Piecol napisał/a: | Qba, to mnie zabierzesz na wiosnę |
Spoko będzie realizowany wyjazd w kwietniu. Będą również wyjazdy na różne profesjonalne tory z możliwością posmigania na maszynie torowej a nie tylko swojej. |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-16, 19:56
|
|
|
| Qba, super wypadzior!! GRATY!! |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Ali72
Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 383 Skąd: Silesia
|
Wysłany: 2012-10-16, 21:18
|
|
|
| Qba napisał/a: |
Ali mimo zakazu, udało nam sie wjechać na sam szczyt. Potem nam malpka wypila fante i nasikala na kumpla moto. |
Ta Fanta mogła Was kosztować 300 funtów :-) |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-10-16, 22:05
|
|
|
eve gratulacje! moje kudły powoli też już będą się nadawać pod nóż ;p
Qba wypad exxxtra klasa |
_________________ prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-10-17, 11:07
|
|
|
| Ali72 napisał/a: | | Qba napisał/a: |
Ali mimo zakazu, udało nam sie wjechać na sam szczyt. Potem nam malpka wypila fante i nasikala na kumpla moto. |
Ta Fanta mogła Was kosztować 300 funtów :-) |
uuuu grubo. Dobrze, że nie świadomi byliśmy. Tak czy siak warto było wjechać motocyklem na samą górę. Dzięki Wszystkim za ciepłe słowa i liczę, że ludzie z forum w kwietniu pojadą do Malagi. |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-10-17, 22:58
|
|
|
Joł robaczki
Tak sobie myślę cały dzień o was i może jakbyście chcieli i mieli ochotę to może wpadniecie jutro do mnie do pracy na jakąś kawę czy herbatę po Chudowie
Tęsknie już za 3,14
Tęsknie za moto
za eFZetem |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
|
|