Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-10-10, 21:22
|
|
|
| Piecol napisał/a: | eve, może jeszcze śmietana z kolan księdza prowadzącego ?
|
chyba "Wodza" prowadzącego tą imprezę
ale nie wiem jak tam Wodzu czy reflektuje na śmietanę
chyba jednak woli sól gruboziarnistą
jednym słowem szykuj rzić |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
| Ostatnio zmieniony przez eve 2012-10-10, 21:22, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-10-10, 22:52
|
|
|
| eve napisał/a: | szykuj rzić |
na wypadek gdyby wodza już nie kręciło samo lizanie śmietany. A jak w każdej sekcie tak i w 3,14 guru lubi osobiście pasować na członka (nie mylić z napasować) :p |
| Ostatnio zmieniony przez adanior 2012-10-10, 22:53, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-11, 15:33
|
|
|
eve, adanior, nie rozpędzajcie się tak z tymi przypuszczeniami bo jeszcze Was może spotkać jakaś niespodzianka na Buczkach |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-10-11, 21:17
|
|
|
Rodzice zawsze mi powtarzali że miałam być chłopcem że ta moja moto pasja tak im pasuje na Antosia którym miałam być
Dzisiaj bez zgody ojca dorwałam wiertarkę udarową i zrobiłam dziury na kołki na których zawisły moje dyplomy, zegar, karnisz
trochę się zdziwił ale z uśmiechem na twarzy
Mozaika też przykleiłam w łazience, remoncisko dobiega końca |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-11, 21:22
|
|
|
| eve, kiedy wielkie otwarcie? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-10-11, 21:30
|
|
|
| eve, Ty poprostu jesteś wszechstronnie uzdolnionione dziewczę. A jak na faceta to robisz Antosiu niezłe wypieki i ładnie wyszywasz (albo haftujesz, czy jak się to tam nazywa) |
| Ostatnio zmieniony przez adanior 2012-10-11, 21:33, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-10-11, 22:02
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | | eve, kiedy wielkie otwarcie? |
w poniedziałek ruszam!
choćby skały **** to zaczynam |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-10-11, 22:11
|
|
|
| Przecięcie wstęgi, chleb i sól .... i prasa ! |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-10-12, 10:51
|
|
|
| eve napisał/a: | | Piwowarek napisał/a: | | eve, kiedy wielkie otwarcie? |
w poniedziałek ruszam!
choćby skały **** to zaczynam |
Szkoda ze nie ma tutaj Lubie to bo bym kliknal dwa razy
Powodzenia eve |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-12, 13:00
|
|
|
Lawka, pierdoło jedna, czemu nie mówiłeś wcześniej, że w Wuppertalu siedzisz. Dwa miechy temu byłem tam w POLO Mogliśmy jakąś kawę strzelić bo przez tydzień siedziałem w Solingen. |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-10-13, 10:53
|
|
|
kurde no widzisz...
Bede tam jeszcze 2 tygodnie a potem tydzien w domu i znowu okolice monachium.
Ale szef cos kombinuje z biurem w Katowicach to bym w koncu do PL wrocil
P.S. Ja tam wole Louisa |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-10-13, 18:32
|
|
|
Lawka, 27-28 będziesz w PL?
Niedziela nie zapowiada się tak pięknie jak dzisiejszy dzień, ale może uda się wskoczyć na motóra Ktoś chętny na niedzielne latanie? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-10-13, 18:52
|
|
|
| Ja się zgłaszam. |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-10-13, 19:58
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | Lawka, 27-28 będziesz w PL?
Niedziela nie zapowiada się tak pięknie jak dzisiejszy dzień, ale może uda się wskoczyć na motóra Ktoś chętny na niedzielne latanie? |
jak przyjade to chetnie. mialem rozbierac moto do malowania ale to bede miec reszte tygodnia na to |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
SoftLife
...3,14 i reszta

Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113 Dołączył: 26 Maj 2011 Posty: 632 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-10-13, 21:44
|
|
|
| od 13 jestem dostępny to chętnie polatam |
_________________ Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother |
|
|
|
 |
|
|