Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-09-29, 15:36
|
|
|
W domu. Dzięki za jazdę.
Jaarek gratuluję opanowania, pięknie wyszedłeś z opresji.
[ Dodano: 2012-09-29, 15:37 ]
| Piwowarek napisał/a: | Ja już w domu Dzięki za wspólne latanie. Dziś się wyszalałem na maxa |
Bo jesteś lekko szalony |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-29, 15:54
|
|
|
adanior, czasem trzeba się wyszaleć |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-09-29, 15:59
|
|
|
A do jutra Ci wystarczy, czy czasami oznacza codziennie ?
Latasz tak, jakbyś z motora w ogóle nie schodził.
Idę cebulę odstawić bo przez Ciebie musi teraz długo poodpoczyać i wyleczyć zakwasy |
| Ostatnio zmieniony przez adanior 2012-09-29, 16:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-29, 16:04
|
|
|
| adanior, jak raz w tygodniu siądę na motór to jest dobrze. Ostatnio wiele obowiązków zajmuje mi większość czasu, więc lipa ze śmiganiem. |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
jaarek

Motocykl: R1200 R
Imię: jarek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 321 Skąd: SL
|
Wysłany: 2012-09-29, 16:09
|
|
|
ja w domu .było OK! choć z małym ..ale... Dzięki za śmiganie w pięknych okolicach.
podziwiam cebulke że tak sprytnie dawała rady. |
| Ostatnio zmieniony przez jaarek 2012-09-29, 16:11, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-29, 16:15
|
|
|
jaarek, a ja nadal nie wiem który to był winkiel :/
...no a Cebula to by nie jednego litra dziś objechała |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-09-29, 16:15, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
rafi

Motocykl: FZ8N
Imię: Rafał
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 161 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2012-09-29, 16:19
|
|
|
Ja też w domu, super dzień na śmiganie Dzięki za mile spędzony czas |
| Ostatnio zmieniony przez rafi 2012-09-29, 16:22, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-29, 16:33
|
|
|
gratuluję udanego wyjazdu, ja nie mogłem .
Ktoś się wybiera jutro, czy wszyscy po dzisiejszym mają dość?
Najwyżej sam polatam...
[ Dodano: 2012-09-29, 16:35 ]
będę przy kompie dopiero w nocy
liczę na mnogie wpisy odnośnie jutra |
_________________ prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu |
|
|
|
 |
luke.d

Motocykl: Yamaha Maxim-X bobber
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sie 2012 Posty: 187 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-29, 17:09
|
|
|
Mam w planach przejechac sie z kumpela, tylko jeszcze nie wiem gdzie na 100% jade na zlot samochodow zabytkowych pod Fashion House i potem jakas trasa. |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-29, 18:20
|
|
|
Melduje sie doma. Radosc z pierwszej prawdziwej rajzy po dzwonie wielka.
Dzięki wszystkim.
Jutro wstepny plan to Pieniny. |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
Seldon

Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53 Dołączył: 29 Lip 2010 Posty: 476 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-29, 19:34
|
|
|
| Też się melduje, jak zwykle było super. |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-29, 20:15
|
|
|
| Melduje się w Wieliczce. Rozumiem, że jutro zgarniacie mnie w drodze w Pieniny! |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
Ali72
Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 383 Skąd: Silesia
|
Wysłany: 2012-09-29, 21:29
|
|
|
Melduje się w domu.
Na 22:30 ide do kina na film o znajomym ziomku z mojej dzielnicy, który za życia był kilka razy u mnie w domu :-)
Jest ktoś chętny na nocny seans ? są jeszcze fajne miejscówki w kinie.
[ Dodano: 2012-09-29, 21:36 ]
Kto chętny na jutrzejsze nawijanie ok 350-400km, to meldować się na BP w Kato o 11:00. |
| Ostatnio zmieniony przez Ali72 2012-09-29, 21:30, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-29, 21:59
|
|
|
Ale to będzie hardcore 120km/h w korku ?
Seldon opowiadał, że Wasze rajzy to raczej dla PRO'ów są |
|
|
|
 |
Seldon

Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53 Dołączył: 29 Lip 2010 Posty: 476 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-29, 22:44
|
|
|
| Piecol napisał/a: |
Seldon opowiadał, że Wasze rajzy to raczej dla PRO'ów są |
Tak, tylko dla zawodników z licencją Moto GP
Mówiłem, że dalsze jazdy raczej nie są dla 'świeżaków', trzeba umieć wyprzedzać, zachować szyk w grupie i nie wariować, to że qmpel przejechał winkiel, nie znaczy, że Ty też dasz radę przejechać z taką samą prędkościa. Qmpel może mieć inny motocykl, inne opony lub np. znać winkiel. Trochę pokory w życiu trzeba...
Piecol, jak będziesz się trochę odpychał nogami, to dasz radę |
|
|
|
 |
|
|