Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-09-23, 23:33
|
|
|
| Dawno nie byłem, ale rynek jest. |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-09-23, 23:36
|
|
|
Dzieki jeszcze raz.
Zona sie ucieszy a przy okazji ja sie przejade jeszcze w tym roku
pozdrawiam |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-09-23, 23:37
|
|
|
| W niedzielę możesz skoczyć do Ogrodzieńca- zjeżdżają się motonici z okolicy. Są knajpki, gdzie można wysiorpać kawę, albo zjeść coś dobrego. |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-09-23, 23:52
|
|
|
Niedziele mam juz zaplanowana. Poza tym jak pisalem korzystam z pn bo dzieci w przedszkolu i nie trzeba nikogo fatygowac.
Ale dzieki za info. Moze zahaczymy w pn o ten Ogrodzieniec jak starczy czasu
dojazd do Ogrodzienca droga 790 lub 791 jak mniemam ? |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
| Ostatnio zmieniony przez Lawka 2012-09-23, 23:53, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-24, 08:50
|
|
|
Lawka jak chcesz pojechać na wycieczkę to możesz zabrać żonkę w taką trasę:
MAPA
A - start
B - terminal
C - punkt widokowy na Pustynie Błędowską
D - winkle na Pieskowej Skale
E - rynek na Skale |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-09-24, 08:58
|
|
|
Punkt C powinien brzmieć: Punkt widokowy na las i chaszcze błędowskie, nie wiedzieć czemu zwane nadal pustynią |
| Ostatnio zmieniony przez adanior 2012-09-24, 09:00, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Shrekula
z Łosienia

Motocykl: xj900 S
Imię: Maciej
Wiek: 41 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 379 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-09-24, 09:37
|
|
|
Aj tam aj tam czepiasz sie, maja to wycinac.
Ale I tak jest ladny widoczek .
Warto tam pojechac. !
[ Dodano: 2012-09-24, 09:45 ]
A na skale pewnie juz jesien I mnogo kolorowych drzew.
Trza jeszcze pojechac.
LAWKA bedziecie zadowoleni z zoneczka z wypadu na Skale. O tej porze jest tam pieknie. |
_________________ Żyj szybko, kochaj mocno i nie patrz za siebie.
Za siebie tylko w lusterka. SPRAWDŹ DWA RAZY |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-24, 09:51
|
|
|
Chłopaki, filmów na necie nie będę umieszczał z wiadomych przyczyn, zobaczycie je w Buczkowicach |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Lawka

Motocykl: V-Strom 650A K8
Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 345 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-09-24, 10:04
|
|
|
Piwowarek, dzieki
a co jest na tym terminalu ze mam tamtedy jechac a nie droga 94 ? |
_________________ Suzuki GSF 600N Bandit --> Honda CBR 1100XX --> Suzuki V-Strom 650A K8
Buying accessory exhaust and using it with dB killer is like going to the whorehouse for a hug |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-24, 10:09
|
|
|
Lawka, pare zakretów, ale przynajmniej nie ciśniesz drogą szybkiego ruchy tylko przez wioski ...ale jak kto woli |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-09-24, 15:27
|
|
|
| Lawka napisał/a: | Piwowarek, dzieki
a co jest na tym terminalu ze mam tamtedy jechac a nie droga 94 ? |
To że przynajmniej będziesz wiedział co to za miejsce na którym lata połowa forum. Ja poznałem je dopiero wczoraj. Przejedź się, zobacz. Parę fajnych zakrętów z ładnym asfaltem. |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-24, 21:14
|
|
|
| Lawka napisał/a: | Piwowarek, dzieki
a co jest na tym terminalu ze mam tamtedy jechac a nie droga 94 ? |
Jak będziesz jechał przez terminal to uważaj, bo choć asfalt pierwsza klasa to zakręty są zdradliwe- niespodziewanie okazują się bardzo ostre a droga nagle zmienia kierunek...
Jak jechałem tamtędy pierwszy raz za takim jednym to momentami miałem taką minę
jest szybko... bardzo szybko |
|
|
|
 |
Shrekula
z Łosienia

Motocykl: xj900 S
Imię: Maciej
Wiek: 41 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 379 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-09-24, 23:25
|
|
|
| asasello napisał/a: | | Jak jechałem tamtędy pierwszy raz za takim jednym to momentami miałem taką minę |
Ciekawy jestem jaki miał kolor włosów |
_________________ Żyj szybko, kochaj mocno i nie patrz za siebie.
Za siebie tylko w lusterka. SPRAWDŹ DWA RAZY |
| Ostatnio zmieniony przez Shrekula 2012-09-24, 23:26, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-25, 08:04
|
|
|
Shrekula, zapewne zielony |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
|
|