Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-09-17, 21:13   

No to ja jutro gdzieś sobie pofrunę
Profil Facebook
 
 
adanior 
adanior


Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 648
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-09-17, 21:36   

Seldon napisał/a:
Shrekula napisał/a:

masz problemy sam ze sobą!


Shrekula
Wal grubo ... jak po LAWKA ...

Będzie walka! Fight, fight, fight !! !

A tak na poważnie to może lepiej nie rozdmuchiwać nieporozumień, bo rzeczywiście będzie nieprzyjemnie tak jak z Lawką gdzie poszło w zasadzie o nic. Nie musimy wszyscy mieć takiego samego zdania na każdy temat. Ważne żeby nam się fajnie ze sobą śmigało. Przepychanki słowne na forum nie są nam potrzebne.
Ostatnio zmieniony przez adanior 2012-09-17, 21:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-09-18, 08:16   

Seldon, Shrekula za kulisy proszę!!
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-09-18, 10:47   

Piwowarek napisał/a:
Seldon, Shrekula za kulisy proszę!!

A szkoda, bo się chciałem włączyć :D
Profil Facebook
 
 
Biały 
Biały


Motocykl: Honda 1000rr
Imię: Krzysiek
Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 156
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2012-09-18, 19:31   

Sobota 22.09.12 zlocik motocyklowy w Pszczynie organizowany przez kumpla Pawła i ekipę motoadventureteam.
http://motoadventureteam.com/



Link http://www.facebook.com/p...&type=1&theater
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki można włożyć kobiecie między nogi ...... ;]
Ostatnio zmieniony przez Biały 2012-09-18, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Shrekula 
z Łosienia


Motocykl: xj900 S
Imię: Maciej
Wiek: 41
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 379
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-09-18, 21:58   

Seldon napisał/a:
Shrekula LUZIQ ! Ja tylko napisałem, że mam frajdę z jazdy!
Jak wchodzisz wściekły na forum i chcesz się wyładować to proszę bardzo, doczytałeś między wierszami to co chciałeś i masz pretekst.
Wal grubo ... jak po LAWKA ...


SELDON NIE LUBIĘ LUDZI KTÓRZY SIĘ PRZECHWALAJĄ.
Przeczytaj sobie jeszcze raz swojego posta.
ale co mnie tam......
Do zobaczenia.

ps. Lawke przeprosiłem i jesteśmy umówieni na wódkę.
_________________
Żyj szybko, kochaj mocno i nie patrz za siebie.
Za siebie tylko w lusterka. SPRAWDŹ DWA RAZY !!
 
 
DJK 

Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-18, 22:37   

Piecol napisał/a:
Piwowarek napisał/a:
Seldon, Shrekula za kulisy proszę!!

A szkoda, bo się chciałem włączyć :D


Ja już otwierałem chipsy ;/
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2012-09-19, 05:52   

Dawcy Uśmiechu serdecznie zapraszają 22.09.2012r. w godz. od 12.00 do 16.00 na teren parkingu C.H. Dąbrówka pod Carrefourem na ul. Roździeńskiego w Katowicach na szkolenie w udzielaniu pierwszej pomocy. Przewidziane atrakcje dla uczestników szkolenia.
Po imprezie około 20.00 zabawa i koncert grupy Jam Session w Pubie Bikersbook w Wojkowicach.
 
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-09-19, 11:00   

3.14 jedziemy się pouczyć ratować ?
Jak będzie pogoda ja bym chętnie sztuczne oddychanie potrenował nawet na manekinie ;)
Profil Facebook
 
 
vardoger 
ak Lucas


Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 340
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2012-09-19, 16:45   

Chciałem nieśmiało zapytać grupę aby zaopiniowała pomysł wprowadzenie dla osób posiadających smartphony aplikacji o nazwie WhatsApp, w tejże aplikacji jest możliwość stworzenia grupy osób i podpięcia ich do czata. W razie szybkich spotkań, wypadów czy wyjazdów wszystkie osoby dostają informację. W mojej opinii jest to duże udogodnienie, w porównaniu do sprawdzania forum w domu czy na telefonie co kilka min. Jest to tylko pomysł, jeszcze nie sprawdzany ale wart uwagi ... jeżeli nie ma to sensu to sorry za zajęty czas. :zawstydzony Jedynym wymogiem jest dostęp do internetu, transfer jest znikomy.
 
 
adanior 
adanior


Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 648
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-09-19, 17:25   

vardoger, fajna sprawa, można by to wypróbować, tyle że obawiam się czy sposób komunikowania się za pomocą tej aplikacji nie spowodowałby z czasem całkowitego odcięcia się od forum.
Rozumiem że ta aplikacja działa na telefonie przez cały czas gdzieś w tle i daje znać jak pojawiają się jakieś nowe posty, czy jak ?
 
 
vardoger 
ak Lucas


Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 340
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2012-09-19, 18:03   

Dokładnie tak, można wykorzystywać ją jedynie jako informacja dodatkowa. Standardowo umawiamy się na forum. Przy okazji ktoś puszcza info na aplikacji i osoby które już śmigają albo są w okolicy dostają info na bieżąco.
 
 
Biały 
Biały


Motocykl: Honda 1000rr
Imię: Krzysiek
Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 156
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2012-09-19, 18:41   

http://www.rozrywka.pless...owa-w-pszczynie
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki można włożyć kobiecie między nogi ...... ;]
 
 
 
Dzik 


Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 630
Skąd: ST
Wysłany: 2012-09-19, 18:45   

adanior, Zainstalowałem tą aplikację.. zobaczymy jak to działa. Na pewno usprawni kontakt.
_________________
Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki.
 
 
vardoger 
ak Lucas


Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 340
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2012-09-19, 19:32   

Problem w tym, że trzeba mieć ludzi z ekipy w kontaktach. Im więcej tym lepiej ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/