Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-17, 21:13
|
|
|
| No to ja jutro gdzieś sobie pofrunę |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-09-17, 21:36
|
|
|
| Seldon napisał/a: | | Shrekula napisał/a: |
masz problemy sam ze sobą! |
Shrekula
Wal grubo ... jak po LAWKA ... |
Będzie walka! Fight, fight, fight !
A tak na poważnie to może lepiej nie rozdmuchiwać nieporozumień, bo rzeczywiście będzie nieprzyjemnie tak jak z Lawką gdzie poszło w zasadzie o nic. Nie musimy wszyscy mieć takiego samego zdania na każdy temat. Ważne żeby nam się fajnie ze sobą śmigało. Przepychanki słowne na forum nie są nam potrzebne. |
| Ostatnio zmieniony przez adanior 2012-09-17, 21:38, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-18, 08:16
|
|
|
| Seldon, Shrekula za kulisy proszę!! |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-18, 10:47
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | | Seldon, Shrekula za kulisy proszę!! |
A szkoda, bo się chciałem włączyć |
|
|
|
 |
Biały
Biały

Motocykl: Honda 1000rr
Imię: Krzysiek
Dołączył: 11 Kwi 2011 Posty: 156 Skąd: Pszczyna
|
Wysłany: 2012-09-18, 19:31
|
|
|
Sobota 22.09.12 zlocik motocyklowy w Pszczynie organizowany przez kumpla Pawła i ekipę motoadventureteam.
http://motoadventureteam.com/
Link http://www.facebook.com/p...&type=1&theater |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki można włożyć kobiecie między nogi ...... ;]
 |
| Ostatnio zmieniony przez Biały 2012-09-18, 19:35, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Shrekula
z Łosienia

Motocykl: xj900 S
Imię: Maciej
Wiek: 41 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 379 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-09-18, 21:58
|
|
|
| Seldon napisał/a: | Shrekula LUZIQ ! Ja tylko napisałem, że mam frajdę z jazdy!
Jak wchodzisz wściekły na forum i chcesz się wyładować to proszę bardzo, doczytałeś między wierszami to co chciałeś i masz pretekst.
Wal grubo ... jak po LAWKA ... |
SELDON NIE LUBIĘ LUDZI KTÓRZY SIĘ PRZECHWALAJĄ.
Przeczytaj sobie jeszcze raz swojego posta.
ale co mnie tam......
Do zobaczenia.
ps. Lawke przeprosiłem i jesteśmy umówieni na wódkę. |
_________________ Żyj szybko, kochaj mocno i nie patrz za siebie.
Za siebie tylko w lusterka. SPRAWDŹ DWA RAZY |
|
|
|
 |
DJK
Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 43 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-18, 22:37
|
|
|
| Piecol napisał/a: | | Piwowarek napisał/a: | | Seldon, Shrekula za kulisy proszę!! |
A szkoda, bo się chciałem włączyć |
Ja już otwierałem chipsy |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-09-19, 05:52
|
|
|
Dawcy Uśmiechu serdecznie zapraszają 22.09.2012r. w godz. od 12.00 do 16.00 na teren parkingu C.H. Dąbrówka pod Carrefourem na ul. Roździeńskiego w Katowicach na szkolenie w udzielaniu pierwszej pomocy. Przewidziane atrakcje dla uczestników szkolenia.
Po imprezie około 20.00 zabawa i koncert grupy Jam Session w Pubie Bikersbook w Wojkowicach. |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-19, 11:00
|
|
|
3.14 jedziemy się pouczyć ratować ?
Jak będzie pogoda ja bym chętnie sztuczne oddychanie potrenował nawet na manekinie |
|
|
|
 |
vardoger
ak Lucas

Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 23 Cze 2012 Posty: 340 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2012-09-19, 16:45
|
|
|
Chciałem nieśmiało zapytać grupę aby zaopiniowała pomysł wprowadzenie dla osób posiadających smartphony aplikacji o nazwie WhatsApp, w tejże aplikacji jest możliwość stworzenia grupy osób i podpięcia ich do czata. W razie szybkich spotkań, wypadów czy wyjazdów wszystkie osoby dostają informację. W mojej opinii jest to duże udogodnienie, w porównaniu do sprawdzania forum w domu czy na telefonie co kilka min. Jest to tylko pomysł, jeszcze nie sprawdzany ale wart uwagi ... jeżeli nie ma to sensu to sorry za zajęty czas. Jedynym wymogiem jest dostęp do internetu, transfer jest znikomy. |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-09-19, 17:25
|
|
|
vardoger, fajna sprawa, można by to wypróbować, tyle że obawiam się czy sposób komunikowania się za pomocą tej aplikacji nie spowodowałby z czasem całkowitego odcięcia się od forum.
Rozumiem że ta aplikacja działa na telefonie przez cały czas gdzieś w tle i daje znać jak pojawiają się jakieś nowe posty, czy jak ? |
|
|
|
 |
vardoger
ak Lucas

Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 23 Cze 2012 Posty: 340 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2012-09-19, 18:03
|
|
|
| Dokładnie tak, można wykorzystywać ją jedynie jako informacja dodatkowa. Standardowo umawiamy się na forum. Przy okazji ktoś puszcza info na aplikacji i osoby które już śmigają albo są w okolicy dostają info na bieżąco. |
|
|
|
 |
Biały
Biały

Motocykl: Honda 1000rr
Imię: Krzysiek
Dołączył: 11 Kwi 2011 Posty: 156 Skąd: Pszczyna
|
|
|
|
 |
Dzik

Motocykl: Na 4 kołach :/
Imię: Wyśmienite
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 630 Skąd: ST
|
Wysłany: 2012-09-19, 18:45
|
|
|
| adanior, Zainstalowałem tą aplikację.. zobaczymy jak to działa. Na pewno usprawni kontakt. |
_________________ Gdyby kobiety rządziły światem, to nie byłoby wojen. Byłaby tylko kupa zazdrosnych krajów nie odzywających się do siebie.
Kobiety kłamią, ale mają cycki, a my lubimy cycki!
Kochajmy i szanujmy kobiety, tylko one mają cycki. |
|
|
|
 |
vardoger
ak Lucas

Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 23 Cze 2012 Posty: 340 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2012-09-19, 19:32
|
|
|
Problem w tym, że trzeba mieć ludzi z ekipy w kontaktach. Im więcej tym lepiej |
|
|
|
 |
|
|