Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-08-26, 09:01
|
|
|
SoftLife, ja chętnie, ale u mnie leje... szkoda, że tak wcześnie dzisiaj pisałeś, bo już spałem ;p a jak pytałem w czwartek ( 2012-08-23, 22:40) o weekendowe latanie to nikt się nie zgłaszał...
Wczoraj sam wokół komina objeździłem. |
_________________ prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu |
|
|
|
 |
Ali72
Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 383 Skąd: Silesia
|
Wysłany: 2012-08-26, 09:03
|
|
|
| SoftLife napisał/a: | | ktoś gdzieś się wybiera na niedzielne latanie? |
Ja planuje troche polatac bo po wczorejszej rajzie czuje maly niedosyt :-)
Dzis, tak jak i wczoraj ma sie wypogofzic po 11:00. Wiec mozma cos zaplanowac od godzin popoludniowych.
[ Dodano: 2012-08-26, 09:10 ]
asasello, z tego co pamietam we wspomniany czwartek powiedziales ze zamiescisz info na forum. Nic nie napisales, a chetni byli i latali :-) |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-08-26, 09:15
|
|
|
| Ali72 napisał/a: | | asasello, z tego co pamietam we wspomniany czwartek powiedziales ze zamiescisz info na forum. Nic nie napisales, a chetni byli i latali :-) |
(2012-08-23, 22:40)- mój post po powrocie do domu
jestem chętny na dziś |
_________________ prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu |
|
|
|
 |
SoftLife
...3,14 i reszta

Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113 Dołączył: 26 Maj 2011 Posty: 632 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-08-26, 09:17
|
|
|
| dalej pada... )o: |
_________________ Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-08-26, 09:22
|
|
|
| I nie zanosi się na zmianę.. |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
Ali72
Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 383 Skąd: Silesia
|
Wysłany: 2012-08-26, 09:25
|
|
|
| SoftLife napisał/a: | | dalej pada... )o: |
Troche cierpliwosci, kolo poludnia przestanie :-) ja tez bym wolal pogode od samego rana. |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-08-26, 09:27
|
|
|
Hej wszystkim... Wczoraj tez troche polatałem... 600km - przelot z Chorwacji na Grossglocknera... Pierwszy raz byłem naprawdę wycieńczony jazdą na moto... Nawet bardziej niż podczas 900 kilometrowego deszczowego powrotu z majowej rajzy. Upał był niemiłosierny... i wszechobecne korki... 1-2, hanulec, wymijanie aut ... i tak przez dobre 200 km. A na Glocku wczoraj wieczorem bomba... Wreszcie temp. poniżej 30 stopni:-) dziś wstałem i... jest 6 stopni, wieje i leje... Chyba przedłużę z przyczyn niezależnych urlop I poczekam na słoneczko... Ma być jutro ładnie...
[ Dodano: 2012-08-26, 09:29 ]
Ktos ma ochotę zapraszam na browara i jutrzejsze smiganie po Glocku:-) |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-08-26, 10:20
|
|
|
| Ali72 napisał/a: | | a chetni byli i latali :-) |
szkoda ze na forum nic nie napisali że latają |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Ali72
Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 383 Skąd: Silesia
|
Wysłany: 2012-08-26, 10:43
|
|
|
| eve napisał/a: | | Ali72 napisał/a: | | a chetni byli i latali :-) |
szkoda ze na forum nic nie napisali że latają |
Pogoda byla podobna do dzisiejszej i nie bylo wiadomo o ktorej sie wypogodzi na dobre. Wiec pisanie posta o rajzie 30 min przed wyruszeniem nie ma sensu. Wiec kazdy latal z osobna:-) A ja wczoraj mialem latanie po szpitalach i zapowiadalo sie ze nigdzie nie rusze na moto :-/
[ Dodano: 2012-08-26, 11:03 ]
| Mec napisał/a: |
Ktos ma ochotę zapraszam na browara i jutrzejsze smiganie po Glocku:-) |
Juz mialem siadac na moto i leciec na Glocka, a tu niespodziewanie Kasia przeczytala o browarze w Twoim poscie :-/ No i cici rici rajza na Glocka w rzici :-) |
|
|
|
 |
vardoger
ak Lucas

Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 23 Cze 2012 Posty: 340 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2012-08-26, 11:26
|
|
|
Ja wczoraj zaliczyłem SIEWIERZ->OLSZTYN->ŚWIĘTA ANNA-> KONIECPOL->BOBOLICE-> OGRODZIENIEC i powrót przez OLKUSZ a wyjechałem tylko do sklepu
Miało trochę popadać a pogoda okazała się świetna warto ryzykować czasem |
|
|
|
 |
Bass
Pal gumę a nie dusze

Motocykl: R1200GS
Imię: SEBA
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1296 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-08-26, 11:28
|
|
|
vardoger, masz racje czasami lepiej zaryzykować jak marudzić ze leje
Witam Wszystkich |
_________________ Bass - www.riss.pl Hurtownia odzieży BHP
 |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-08-26, 11:39
|
|
|
u mnie właśnie PRZESTAŁO LAĆ.
zbiórka? |
_________________ prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu |
|
|
|
 |
Bass
Pal gumę a nie dusze

Motocykl: R1200GS
Imię: SEBA
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1296 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-08-26, 11:45
|
|
|
asasello, jestem za ale muszę jeszcze troszkę odczekać bo troszkę popiłem miodu |
_________________ Bass - www.riss.pl Hurtownia odzieży BHP
 |
|
|
|
 |
Ali72
Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 383 Skąd: Silesia
|
Wysłany: 2012-08-26, 11:47
|
|
|
Haaa... Tak jak pisalem, kole poludnia przestanie lac Na 13 powinienem byc ready :-) |
|
|
|
 |
Bass
Pal gumę a nie dusze

Motocykl: R1200GS
Imię: SEBA
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1296 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-08-26, 11:50
|
|
|
| Ali72, przepraszam ze nie odp. na sms-a ale nie mam takiej możliwości podczas jazdy motocyklem a gdy już go odczytałem to miałem 0,7 l w d...e |
_________________ Bass - www.riss.pl Hurtownia odzieży BHP
 |
|
|
|
 |
|
|