Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
banita
Banita&Bąbel

Motocykl: 3x kamerton & kawa i saki
Imię: PIOTR
Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 3720 Skąd: HINDEnBURG -Zabrze
|
Wysłany: 2012-08-06, 14:57
|
|
|
| szerokości przyczepności zdrowia dużo wachy bez awaryjnego motóra życzę wam |
|
|
|
 |
ZibiMT01

Motocykl: YAMAHA MT01
Imię: Zbigniew
Wiek: 53 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 159 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-08-06, 15:26
|
|
|
| crasch100, EL Sebo 100 lat w siodle wam życzę |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-08-06, 15:49
|
|
|
crasch100, EL Sebo wszystkiego MoTóRo'wego |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
hery1
hery

Motocykl: honda1000F
Imię: heniek
Wiek: 69 Dołączył: 24 Lis 2010 Posty: 37 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2012-08-06, 17:05
|
|
|
| crasch100, EL Sebo wszystkiego co się MoTóRa tyczy Heniu Tobie życzy |
_________________ hery |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-08-06, 18:15
|
|
|
EL Sebo, Crasch100, Panowie spełnienia w każdej dziedzinie życia...nie tylko tego motocyklowego |
|
|
|
 |
PatriSH

Motocykl: FZ1N
Imię: Patrish
Wiek: 31 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 279 Skąd: katowice
|
Wysłany: 2012-08-06, 18:41
|
|
|
EL Sebo, Crasch100, wszystkiego motórowego życze. |
|
|
|
 |
EL Sebo
...3,14 i reszta

Motocykl: Yamaha YZF R1, WR400f
Imię: Sebastian
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 207 Skąd: Siewierz
|
Wysłany: 2012-08-06, 20:56
|
|
|
Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję |
|
|
|
 |
Seldon

Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53 Dołączył: 29 Lip 2010 Posty: 476 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-08-06, 22:13
|
|
|
| EL Sebo, Crasch100 wszystkiego najlepszego, i jak najwięcej motoorowej przygody. |
|
|
|
 |
jaarek

Motocykl: R1200 R
Imię: jarek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 321 Skąd: SL
|
Wysłany: 2012-08-06, 22:17
|
|
|
| EL Sebo, Crasch100 wszystkiego najlepszego |
| Ostatnio zmieniony przez jaarek 2012-08-06, 22:17, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-08-07, 08:56
|
|
|
El Sebo - Crash - wszystkiego dobrego.
Pozdrawiam z Chorwacji. Za chwilkę startuję powinklować, a winkle zacne są... Właściwie to jest jeden wielki winkiel... |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-08-07, 10:37
|
|
|
Dzień dobry
ale sie nam sypią te urodzinki
Zibcio najlepszego brachu, spełnienia planów tych osobistych i motórowych, przyczepności w każdej sytuacji i oby cię nigdy więcej już nie zatytanowali
 |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-08-07, 11:14
|
|
|
| Zibi, Seba Wszystkiego Najmotórowszego. |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-08-07, 11:35
|
|
|
| ZiBi Sto lot ! |
|
|
|
 |
Lipkens
Motocykl: XJ900A, AFRICA
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 1267 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-08-07, 13:11
|
|
|
Faktycznie posypały się urodziny...więc
ElSebo
Crash
Zibi
Wszystkiego najlepszego!! |
| Ostatnio zmieniony przez Lipkens 2012-08-07, 13:11, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
crasch100

Motocykl: Honda CBR Fireblade 900rr GS1200
Imię: Kamil
Wiek: 41 Dołączył: 27 Maj 2012 Posty: 364 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-08-07, 13:52
|
|
|
DZIĘKUJE WSZYSTKIM za życzenia, oraz Wszystkiego co NAJLEPSZE i spełnienia nawet najbardziej wyimaginowanych marzeń dla ElSebo i Zibi-ego!!!!
A jeśli ktoś ma ochotę to w piątek obiecane wcześniej podsmażanie kiełbasek przy ognisku, start 19:00 ktoś się pisze ;>?? |
|
|
|
 |
|
|