Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
eve 
...3,14 i reszta


Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3417
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-07-30, 22:34   

Piwowarek napisał/a:
eve, miał chyba mocno zrogowaciały naskórek :P

to zależy od drivera ;) tak właśnie myślę nad tym :
wjedzie na Chudów piling stóp za free na nowej nawierzchni do tego maseczka błotna i stopy jak ta lala :D
podczas jazdy akupunktura z komarów co z pewnością wpływa na dobre krążenie krwi :D
ehhh no można znaleźć dobre strony jazdy boso :)
_________________
"Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia."
 
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-07-30, 23:13   

eve, faktycznie może to powody tego że ten driver bez butów śmigał, a może po prostu niemiłosiernie stopy mu śmierdziały i chciał je przewietrzyć?
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-07-31, 12:14   Wyjazd do Malagi

Motormania organizuje wyjazd. Ja chyba pojadę, ktoś chętny?

"... Pobyt na miejscu trwa 7 dni od 6. do 13 października- planujemy zatrzymać się w hotelu Globales Cortijo położonym w Marbelli u stóp legendarnej motocyklowej trasy z San Pedro do Rondy ( poza tym blisko plaży i nocnych atrakcji). Lecimy liniami Ryanair z Krakowa. Motocykle z Polski transportuje Czarny Ciągnik. Koszt transportu 1450zł, hotel + śniadania około 650zł/os/7 dni, lot Kraków –Malaga-Kraków około 600zł..."
Profil Facebook
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-07-31, 12:36   

Qba, masz jakiś link do pełnej trasy?
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-07-31, 12:57   

Piwowarek, nie na razie nie mam szczegółów. Rozmawiałem przed chwilą z Pejserem i powiedział mi, że będzie to podobny wyjazd jak listopadzie zeszłego roku. Jeśli chodzi o większe szczegóły to będą pojawiać się sukcesywnie. To jest hotel w jakim się zatrzymamy https://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=Globales+Cortijo+malaga&ie=UTF-8&ei=e7kXUKTvIo7jtQbQoIGQDQ&ved=0CFcQ_AUoAg. Możesz przeanalizować trasy obok. Zapewniony jest mega dobry asfalt.

Planowany jest niebawem test panigale vs bmw 1000RR to zapytam Pejsera o dokładną rozpiskę trasy.
Profil Facebook
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-07-31, 13:11   

Qba, Paniegale vs BMW S1000RR HP4 powinni przetestować. Bawarczycy podrasowali seryjne S1000RR i wypuścili HP4, które waży poniżej 200kg zalana płynami, ma seryjny pakiet Akrapović Titanium, kute obręcze kół, asystenta startu, odświeżoną 7-stopniową kontrolę trakcji, efektywniejsze hamulce i co najważniejsze elektronicznie sterowane zawieszenie, które będzie samo się dostosowywało do nawierzchni i stylu jazdy, aby zapewnić maksymalną przyczepność, a co za tym idzie poprawione osiągi. Jestem bardzo ciekaw tych zmian i efektów jakie przyniosą. Podejrzewam, że Niemcy tak łatwo nie oddadzą korony Włochom dlatego pojawia się na rynku HP4. Co zrobią Włosi? Wojna trwa i zapewne już niedługo zobaczymy kolejną bitwę.
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-07-31, 13:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-07-31, 13:17   

Piwowarek. Było by idealnie by to była najnowsza odmiana bmw. Nie wiadomo tylko, czy jest na stoku oddana do testów. Niech powalczą o to.
Profil Facebook
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-07-31, 13:24   

Qba, niestety jeszcze nawet nie było oficjalnej premiery HP4, mam nadzieję, że oficjalnie ten High Performance ujrzy światło dzienne już na targach Intermot 2012 :)
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-07-31, 13:29   

Przymierzasz się Piwowarku do RR ? :D
Profil Facebook
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-07-31, 13:46   

Piecol, to nie moja bajka :) Owszem lubię mocne motocykle lecz nie tak radykalne i bezkompromisowe jak S1000RR. Moja Beatka jest na miarę moich potrzeb, kiedy chcę to mogę turystycznie pośmigać, a kiedy mam ochotę to jest ogień. Taki trochę złoty środek dla mnie. Jeżeli już miałbym zmieniać to na K1600R, które dopiero jest prototypem, ale do czasu premiery moja Beatka zdąży się zestarzeć i wtedy wymienię ją na lepszy model :)
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-07-31, 14:23   

Jakby ten koncept co google pokazuje wszedł do produkcji to byłby to najlepszy motór na dzielni ;)
Profil Facebook
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-07-31, 14:51   

sorrki że wrzucę 3gr od siebie ;)

taka BeeMKa może być jest prześliczna :>
 
 
armor 


Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 685
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-07-31, 20:39   

pytanko,
Jest jakieś moto 300 koni ?? bo tak właśnie usłyszałam i chcę to zweryfikować :)
Stosunek masy do koni 1:1...a moto podobno waży ponad 300 kg :)
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2012-07-31, 22:34   

http://www.motorcyclespecs.co.za/bikes/mtt.htm

320koni na 190kg.

stosunek 1:1 to mają prawie nowe r1.

generalnie lepszy chyba 1:1, niż 1:2 czy 2:1, jeśli chodzi o stosunki :D
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
Ostatnio zmieniony przez emil 2012-07-31, 22:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
maniekxx 


Motocykl: Blackbird
Imię: Marcin
Wiek: 41
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 34
Skąd: Radomsko
Wysłany: 2012-07-31, 23:14   

emil napisał/a:
http://www.motorcyclespecs.co.za/bikes/mtt.htm

Dwa koła z turbiną gazową od Rolls Royce-a. Silnik pochodzi ze śmigłowca i podobno "chodzi" na wszystkim co jest płynne i się spala ;o
Ale jest coś jeszcze... A nazywa się Boss Hoss :)
http://www.prestizszczeci...zystkich-szefow
http://www.youtube.com/wa...l&v=BcZ6r1Vq9Qg
_________________
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/