Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-07-30, 22:34
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | eve, miał chyba mocno zrogowaciały naskórek |
to zależy od drivera tak właśnie myślę nad tym :
wjedzie na Chudów piling stóp za free na nowej nawierzchni do tego maseczka błotna i stopy jak ta lala
podczas jazdy akupunktura z komarów co z pewnością wpływa na dobre krążenie krwi
ehhh no można znaleźć dobre strony jazdy boso |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-07-30, 23:13
|
|
|
| eve, faktycznie może to powody tego że ten driver bez butów śmigał, a może po prostu niemiłosiernie stopy mu śmierdziały i chciał je przewietrzyć? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-07-31, 12:14 Wyjazd do Malagi
|
|
|
Motormania organizuje wyjazd. Ja chyba pojadę, ktoś chętny?
"... Pobyt na miejscu trwa 7 dni od 6. do 13 października- planujemy zatrzymać się w hotelu Globales Cortijo położonym w Marbelli u stóp legendarnej motocyklowej trasy z San Pedro do Rondy ( poza tym blisko plaży i nocnych atrakcji). Lecimy liniami Ryanair z Krakowa. Motocykle z Polski transportuje Czarny Ciągnik. Koszt transportu 1450zł, hotel + śniadania około 650zł/os/7 dni, lot Kraków –Malaga-Kraków około 600zł..." |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-07-31, 12:36
|
|
|
| Qba, masz jakiś link do pełnej trasy? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-07-31, 12:57
|
|
|
Piwowarek, nie na razie nie mam szczegółów. Rozmawiałem przed chwilą z Pejserem i powiedział mi, że będzie to podobny wyjazd jak listopadzie zeszłego roku. Jeśli chodzi o większe szczegóły to będą pojawiać się sukcesywnie. To jest hotel w jakim się zatrzymamy https://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=Globales+Cortijo+malaga&ie=UTF-8&ei=e7kXUKTvIo7jtQbQoIGQDQ&ved=0CFcQ_AUoAg. Możesz przeanalizować trasy obok. Zapewniony jest mega dobry asfalt.
Planowany jest niebawem test panigale vs bmw 1000RR to zapytam Pejsera o dokładną rozpiskę trasy. |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-07-31, 13:11
|
|
|
| Qba, Paniegale vs BMW S1000RR HP4 powinni przetestować. Bawarczycy podrasowali seryjne S1000RR i wypuścili HP4, które waży poniżej 200kg zalana płynami, ma seryjny pakiet Akrapović Titanium, kute obręcze kół, asystenta startu, odświeżoną 7-stopniową kontrolę trakcji, efektywniejsze hamulce i co najważniejsze elektronicznie sterowane zawieszenie, które będzie samo się dostosowywało do nawierzchni i stylu jazdy, aby zapewnić maksymalną przyczepność, a co za tym idzie poprawione osiągi. Jestem bardzo ciekaw tych zmian i efektów jakie przyniosą. Podejrzewam, że Niemcy tak łatwo nie oddadzą korony Włochom dlatego pojawia się na rynku HP4. Co zrobią Włosi? Wojna trwa i zapewne już niedługo zobaczymy kolejną bitwę. |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-07-31, 13:12, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-07-31, 13:17
|
|
|
| Piwowarek. Było by idealnie by to była najnowsza odmiana bmw. Nie wiadomo tylko, czy jest na stoku oddana do testów. Niech powalczą o to. |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-07-31, 13:24
|
|
|
Qba, niestety jeszcze nawet nie było oficjalnej premiery HP4, mam nadzieję, że oficjalnie ten High Performance ujrzy światło dzienne już na targach Intermot 2012 |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-07-31, 13:29
|
|
|
Przymierzasz się Piwowarku do RR ? |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-07-31, 13:46
|
|
|
Piecol, to nie moja bajka Owszem lubię mocne motocykle lecz nie tak radykalne i bezkompromisowe jak S1000RR. Moja Beatka jest na miarę moich potrzeb, kiedy chcę to mogę turystycznie pośmigać, a kiedy mam ochotę to jest ogień. Taki trochę złoty środek dla mnie. Jeżeli już miałbym zmieniać to na K1600R, które dopiero jest prototypem, ale do czasu premiery moja Beatka zdąży się zestarzeć i wtedy wymienię ją na lepszy model |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-07-31, 14:23
|
|
|
Jakby ten koncept co google pokazuje wszedł do produkcji to byłby to najlepszy motór na dzielni |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-07-31, 14:51
|
|
|
sorrki że wrzucę 3gr od siebie
taka BeeMKa może być jest prześliczna |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-07-31, 20:39
|
|
|
pytanko,
Jest jakieś moto 300 koni bo tak właśnie usłyszałam i chcę to zweryfikować
Stosunek masy do koni 1:1...a moto podobno waży ponad 300 kg |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2012-07-31, 22:34
|
|
|
http://www.motorcyclespecs.co.za/bikes/mtt.htm
320koni na 190kg.
stosunek 1:1 to mają prawie nowe r1.
generalnie lepszy chyba 1:1, niż 1:2 czy 2:1, jeśli chodzi o stosunki |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
| Ostatnio zmieniony przez emil 2012-07-31, 22:36, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
maniekxx

Motocykl: Blackbird
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 15 Kwi 2012 Posty: 34 Skąd: Radomsko
|
Wysłany: 2012-07-31, 23:14
|
|
|
| emil napisał/a: | | http://www.motorcyclespecs.co.za/bikes/mtt.htm |
Dwa koła z turbiną gazową od Rolls Royce-a. Silnik pochodzi ze śmigłowca i podobno "chodzi" na wszystkim co jest płynne i się spala
Ale jest coś jeszcze... A nazywa się Boss Hoss
http://www.prestizszczeci...zystkich-szefow
http://www.youtube.com/wa...l&v=BcZ6r1Vq9Qg |
_________________ Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu |
|
|
|
 |
|
|