Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Dragonita

Motocykl: Rower.... xD
Imię: Ania
Wiek: 37 Dołączyła: 18 Lis 2010 Posty: 452 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-04-18, 09:05
|
|
|
Tak na rowerze ....wiem wiem ale jak dojade do połowy trasy i to pod wiatr to już mi ciepło jest ;p |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-18, 09:32
|
|
|
| armor napisał/a: | Na rowerze to ubierz się ciepło. Mi sople spod kasku dziś wisiały |
Dlatego dzisiaj do Wawki nie smignąłem na moto... musiałbym wyjechać najpóźniej o 6.00 a wracał też będę zapene późno. Kwestię ubranek na zmianę mam już wyćwiczoną |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
Kasberg
Kasberg

Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64 Dołączył: 07 Cze 2011 Posty: 738 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-04-18, 09:58
|
|
|
| armor napisał/a: | Na rowerze to ubierz się ciepło. Mi sople spod kasku dziś wisiały |
A miało być ciepło i słonecznie brrr brrr rrr |
_________________ Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych |
|
|
|
 |
Dragonita

Motocykl: Rower.... xD
Imię: Ania
Wiek: 37 Dołączyła: 18 Lis 2010 Posty: 452 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-04-18, 13:58
|
|
|
I jest piękne słońce .... a ja juz po 3h jazd po mieście kurcze ale super plecakowanie jest już fajne ale samodzielna jazda to wypas |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-18, 14:37
|
|
|
Dragonita, ćwicz ćwicz!! Mam nadzieję, że w tym sezonie będę mógł się odwdzięczyć i Tobie pyknąć kilka fotek, jako kierownikowi moto!!! |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
Dragonita

Motocykl: Rower.... xD
Imię: Ania
Wiek: 37 Dołączyła: 18 Lis 2010 Posty: 452 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-04-18, 14:48
|
|
|
.... co do tego sezonu nie jestem jeszcze aż taka pewna ale na następny może już się uda ale ważne żeby już prawko było w kieszeni ;] |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-18, 23:15
|
|
|
armor, no to było do przewidzenia.... od dłuższeg czasu o tym było głośno...
Myślę, że Ducati zostanie Ducati, a to element globalnej rywaliacji z BMW.
A i melduję się po rajzie... zmczony bo zmęczony, ale nie mogłem sobie odmówić ponad godzinki nocngo śmigania...
[ Dodano: 2012-04-18, 23:16 ]
Piwowarek, dostalem to od nich na maila
Muszę powiedzieć, że zachowują się z dużym taktem...
[ Dodano: 2012-04-19, 13:39 ]
Dla zainteresowanych i tych jeszcze nie zdecydowanych majówką nad Gardą i w okolicach. Mamy zarezerwowany apartament w Tignale. Cena 330euro za 6 dni, czyli dzielic trzeba na ilość osob, które pojada. Dopłata bedzie za reczniki i pościel i byc może za koncowe sprzatanie. Rezerwacja jest od 29.04 do 5.05.2012. Do soboty proszę o ostateczne potwierdzenie na 100% kto jedzie, gdyż muszę nam zalatwic noclegi po drodze.
Jeżeli pojedzie 6 osób (to jest max) cea spania wyniesie 9 euro na łebka za dobę, czyli niecałe 40PLN za dobę. Podejrzewam, że spanie w weekend majowy w Polsce będzie droższe
Dodatkowo przebieg szacujemy na 3000-4000km - paliwo sobie każdy może obliczyć.
Śniadania robimy sobie sami, a w trsie jemy w knajpkach, które nam wpadną w oko. Z mojego doświadczenia posiłek wyjdzie pomiędzy 10-20 Euro w zależności od miejsca, standardu i pojemności brzucha
Baza jest w Tignale na zachodnim brzegu jeziora, a trasówka została przeze mnie dokładnie rozpisana, z tym, że na bieżąco będziemy ją motyfikowali na miejscu w zależności od naszych chęci, samopoczucia, pogody, etc.
Najpóźniej weekend zamierzam zarezerwować spanie w drodze nad Gardę i w drodze powrotnej - stąd koniecznie muszę wiedzieć w ile osób jedziemy.
Na razie jest nas trzech, kto chętny proszę o sygnał. W razie pytań szczegółowych piszcie na PW.
Trasówkę macie tutaj: http://forum.motocyklisto...lice-vt4978.htm |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-04-19, 15:02
|
|
|
| Ktoś dziś lata?? |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
Lipkens
Motocykl: XJ900A, AFRICA
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 1267 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-04-19, 15:53
|
|
|
| No to tradycyjna kawka za 40 min |
_________________ Four wheels move the body, two wheels move the soul. |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-04-19, 21:19
|
|
|
Dzięki chłopaki za wspólne latanie |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Seldon

Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53 Dołączył: 29 Lip 2010 Posty: 476 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-04-19, 21:34
|
|
|
Dzięki, dzisiaj jakoś kwadratowo brałem winkle |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-04-19, 21:48
|
|
|
| DeadRider, 3mam |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-04-19, 21:49
|
|
|
Seldon, asfalt był kwadratowy |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
|
|