Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
PatriSH

Motocykl: FZ1N
Imię: Patrish
Wiek: 31 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 279 Skąd: katowice
|
Wysłany: 2012-03-22, 22:19
|
|
|
adanior, sprzet naprawde dobry, a tym bardziej jak krajowka i pewniak. A cena no w miare normalna choc mozna kupic taniej, ale zawsze lepiej dolozyc a miec z pewnego zródła. |
|
|
|
 |
Seldon

Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53 Dołączył: 29 Lip 2010 Posty: 476 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-03-22, 22:24
|
|
|
adanior, ja tam nigdy nie jeździłem motórem z owiewką i powiem tak, 150 bez problemu nawet na dłuższym dystansie, a przy 180-200 pęd powietrza przypomni Ci czym jedziesz |
|
|
|
 |
Lipkens
Motocykl: XJ900A, AFRICA
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 1267 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-03-22, 22:36
|
|
|
A jak dla mnie to moto tylko z owiewką jesli mysli sie o takis dalszych wypadach. Nieporównywalny komfort z nakedem.
Jak na małe dzidowanie naked jak najbardziej...czujesz że żyjesz |
_________________ Four wheels move the body, two wheels move the soul. |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-03-22, 22:42
|
|
|
150 wystarczy, więcej mi nie potrzeba, chociaż na fajerze zaraz po kupnie zdarzyło mi się zahaczyć w okolice 240 i powiem szczerze, że tej prędkości wcale tam nie było czuć, tylko zamek w plecaku się rozpinał Ale te 150 na nakedzie to chyba nawet bardziej będzie odczuwalne. Przeważnie jeżdżę w okolicach 120 więc powinno być ok. Najwyżej będę jeździł blisko za kimś
A na dalsze wypady też nie jeżdżę. |
| Ostatnio zmieniony przez adanior 2012-03-22, 22:44, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-03-22, 22:46
|
|
|
Mnie brak owiewki nie przeszkadza. Teraz w Wawce na moto jestem. 160 -180 bez problemu dość dlugimi dystansami lecialem przy bocznym wietrze. Fajny fitness. Kwestia przyzwuczajenia, a czuć wiatr to fajna sprawa!
[ Dodano: 2012-03-22, 22:52 ]
Diavelem mam nagrane na kamerze 257km/h. Byla na baku więc się nie mogłem położyć. Zaczęło mnie zwiewać z moto |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-03-22, 22:55
|
|
|
Mec, Piwowarek pewnie zaraz napisze że na Ducati inaczej wieje
Pamiętam że jak robiłem prawko na cbf250 to przy 100 kask trzymał się już tylko na pasku tak go dźwigało. Ale on był o 2 numery a duży |
| Ostatnio zmieniony przez adanior 2012-03-22, 22:57, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-03-22, 23:00
|
|
|
Na Ducati inaczej wieje
...ale tak na serio adanior, sam musisz ocenić czy to Twoja bajka Mnie się podoba jak czuję, że jadę |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-03-22, 23:03
|
|
|
| W sumie, zawsze można dokupić szybkę.... i go zeszpecić. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-23, 05:40
|
|
|
| Ja tam się za bardzo nie znam, ale wg mnie, trzeba się zastanowić do czego moto będzie wykorzystywane- jeśli głównie jazda po mieście i trasa na krótkich odcinkach, to naked będzie oki, ale jeśli będą to dalsze podróże i większe prędkości, owiewka byłaby wskazana. |
|
|
|
 |
Seldon

Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53 Dołączył: 29 Lip 2010 Posty: 476 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-03-23, 07:51
|
|
|
| adanior, weekend mam wolny, dawaj znać polatasz GSR, zobaczysz czy naked Ci pasi, co tam więcej kombinować, zrobisz 300km to będziesz miał rozeznanie. |
| Ostatnio zmieniony przez Seldon 2012-03-23, 07:52, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-03-23, 09:00
|
|
|
Dzień dobry
Wyłania sie słońce zza mgły
będzie pięknie
uwielbiam urlop w takie dni |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-03-23, 09:00
|
|
|
Ja się przymierzałem do z750 R, ale jak siadłem i poczułem zgięcie kolan i pozycje jak na MTB to mi odeszły chęci.
Golasy są najlepsze, ja ciągle żałuje, że kupiłem Versysa nawet jeździłem na nim bez szyby, ale lansik a'la turystyk musi być.
A tu masz zajebisty tekst:
http://panwiewiorka.rider...stwa,b2584.html |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-03-23, 09:07
|
|
|
| Piecol, bardziej wzbogaconego "mięsem" tekstu nie było? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Wiewiórka
Motocykl: cb 500
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 23 Lis 2011 Posty: 181 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-03-23, 09:48
|
|
|
Patrzę za okno i strasznie Wam zazdroszczę wolnego piątku |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-03-23, 09:53
|
|
|
Wiewiórka łączę się z Tobą w bólu siedząc w pracy
Ale na szczęście już półmetek |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
|
|