 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Wiewiórka
Motocykl: cb 500
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 23 Lis 2011 Posty: 181 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-03-21, 22:25
|
|
|
macie problemy z równowagą? |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-03-21, 22:28
|
|
|
Wiewiórka, nie jest tak źle |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-21, 22:29
|
|
|
no tak racja Piwo ale to co dajmy na to w plener mam zabierać stojak ze sobą a moze odrazu podnosnik Nie wiem ale ciekawe zagadnienie i jakże inspirujace na tą wiosne trza wypróbowac jak to faktycznie bedzie z tym pierwszym razem na moto
[ Dodano: 2012-03-21, 22:30 ]
| Cytat: |
macie problemy z równowagą? | no teoretycznie nie choc nie wiem jakby to w pratyce na tym moto było bo w sumie głupio by tak było pierwszy raz na moto i glebe zaliczyć więc o równowage trzeba dbac |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-03-21, 22:31
|
|
|
magik, idź na całość i pamiętaj, że motocykl jest najmniej stabilny do około 30km/h , powyżej tej prędkości można już robić na nim prawie wszystko i sam będzie jechał |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-21, 22:34
|
|
|
hehe w sumie racja tylko hmmm to podpada pod | Cytat: | Art. 202. § 1. Kto publicznie prezentuje treści pornograficzne w taki sposób, że może to narzucić ich odbiór osobie, która tego sobie nie życzy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Kto małoletniemu poniżej lat 15 prezentuje treści pornograficzne lub udostępnia mu przedmioty mające taki charakter albo rozpowszechnia treści pornograficzne w sposób umożliwiający takiemu małoletniemu zapoznanie się z nimi,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. Kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, przechowuje lub posiada albo rozpowszechnia lub publicznie prezentuje treści pornograficzne z udziałem małoletniego albo treści pornograficzne związane z prezentowaniem przemocy lub posługiwaniem się zwierzęciem,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 4. Kto utrwala treści pornograficzne z udziałem małoletniego poniżej lat 15,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 4a. Kto sprowadza, przechowuje lub posiada treści pornograficzne z udziałem małoletniego poniżej lat 15,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 4b. Kto produkuje, rozpowszechnia, prezentuje, przechowuje lub posiada treści pornograficzne przedstawiające wytworzony albo przetworzony wizerunek małoletniego uczestniczącego w czynności seksualnej
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 5. Sąd może orzec przepadek narzędzi lub innych przedmiotów, które służyły lub były przeznaczone do popełnienia przestępstw określonych w § 1--4b, chociażby nie stanowiły własności sprawcy. |
|
|
|
|
 |
Wiewiórka
Motocykl: cb 500
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 23 Lis 2011 Posty: 181 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-03-21, 22:39
|
|
|
no i powiało grozą... |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-21, 22:43
|
|
|
no bo to grożne jest tak na moto nie dośc ze mozna sie wywrócić poobijać i poodzierać to jeszcze grzywne albo i gorzej można dostać
No chyba żę faktycznie po ciemku :P |
| Ostatnio zmieniony przez magik 2012-03-21, 22:43, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-03-21, 23:12
|
|
|
magik, zawsze można próbować w garażu |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-21, 23:14
|
|
|
ale tam 30km/h nie rozwiniesz |
|
|
|
 |
Wiewiórka
Motocykl: cb 500
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 23 Lis 2011 Posty: 181 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-03-21, 23:20
|
|
|
| magik napisał/a: | ale tam 30km/h nie rozwiniesz |
wymiękasz |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-21, 23:27
|
|
|
| Wiewiórka napisał/a: | wymiękasz | a do czego pijesz W garażu nie ma szans rozpedzić moto do 30km/h nie ma placu a jakby po scianach jechac jak w "beczce" tez sie nie da bo sa 4 konty i jeszcze brama i wysokosci braknie to jest niewykonalne |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-21, 23:34
|
|
|
| hehe magik czyli wymiekasz |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-21, 23:38
|
|
|
pewnie brak mi doswiadczenia w takich akcjach hehe :D:D:D |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-03-22, 06:55
|
|
|
| magik, najpierw wypadałoby się zastanowić nad tym, co to jest "treść pornograficzna".... |
|
|
|
 |
SoftLife
...3,14 i reszta

Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113 Dołączył: 26 Maj 2011 Posty: 632 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-03-22, 07:22
|
|
|
| magik skoro twierdzisz, że się nie da to skąd wzięła się Twoja ksywka? |
_________________ Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |