Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
Wiewiórka 

Motocykl: cb 500
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 181
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-03-21, 22:25   

macie problemy z równowagą? :P :D :D
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-03-21, 22:28   

Wiewiórka, nie jest tak źle :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 22:29   

no tak racja Piwo ale to co dajmy na to w plener mam zabierać stojak ze sobą a moze odrazu podnosnik Nie wiem ale ciekawe zagadnienie i jakże inspirujace na tą wiosne trza wypróbowac jak to faktycznie bedzie z tym pierwszym razem na moto

[ Dodano: 2012-03-21, 22:30 ]
Cytat:

macie problemy z równowagą? :P :D :D
no teoretycznie nie choc nie wiem jakby to w pratyce na tym moto było bo w sumie głupio by tak było pierwszy raz na moto i glebe zaliczyć więc o równowage trzeba dbac
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-03-21, 22:31   

magik, idź na całość i pamiętaj, że motocykl jest najmniej stabilny do około 30km/h , powyżej tej prędkości można już robić na nim prawie wszystko i sam będzie jechał :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 22:34   

hehe w sumie racja :P tylko hmmm to podpada pod
Cytat:
Art. 202. § 1. Kto publicznie prezentuje treści pornograficzne w taki sposób, że może to narzucić ich odbiór osobie, która tego sobie nie życzy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Kto małoletniemu poniżej lat 15 prezentuje treści pornograficzne lub udostępnia mu przedmioty mające taki charakter albo rozpowszechnia treści pornograficzne w sposób umożliwiający takiemu małoletniemu zapoznanie się z nimi,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. Kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, przechowuje lub posiada albo rozpowszechnia lub publicznie prezentuje treści pornograficzne z udziałem małoletniego albo treści pornograficzne związane z prezentowaniem przemocy lub posługiwaniem się zwierzęciem,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 4. Kto utrwala treści pornograficzne z udziałem małoletniego poniżej lat 15,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 4a. Kto sprowadza, przechowuje lub posiada treści pornograficzne z udziałem małoletniego poniżej lat 15,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 4b. Kto produkuje, rozpowszechnia, prezentuje, przechowuje lub posiada treści pornograficzne przedstawiające wytworzony albo przetworzony wizerunek małoletniego uczestniczącego w czynności seksualnej
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 5. Sąd może orzec przepadek narzędzi lub innych przedmiotów, które służyły lub były przeznaczone do popełnienia przestępstw określonych w § 1--4b, chociażby nie stanowiły własności sprawcy.
 
 
Wiewiórka 

Motocykl: cb 500
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 181
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-03-21, 22:39   

no i powiało grozą... :>
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 22:43   

no bo to grożne jest tak na moto nie dośc ze mozna sie wywrócić poobijać i poodzierać to jeszcze grzywne albo i gorzej można dostać

No chyba żę faktycznie po ciemku :D :P
Ostatnio zmieniony przez magik 2012-03-21, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-03-21, 23:12   

magik, zawsze można próbować w garażu :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 23:14   

ale tam 30km/h nie rozwiniesz :(
 
 
Wiewiórka 

Motocykl: cb 500
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 181
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-03-21, 23:20   

magik napisał/a:
ale tam 30km/h nie rozwiniesz :(

wymiękasz :P
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 23:27   

Wiewiórka napisał/a:
wymiękasz :P
a do czego pijesz ?? W garażu nie ma szans rozpedzić moto do 30km/h nie ma placu a jakby po scianach jechac jak w "beczce" tez sie nie da bo sa 4 konty i jeszcze brama i wysokosci braknie to jest niewykonalne
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 23:34   

hehe magik czyli wymiekasz
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 23:38   

pewnie brak mi doswiadczenia w takich akcjach :P hehe :D :D:D:D
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-22, 06:55   

magik, najpierw wypadałoby się zastanowić nad tym, co to jest "treść pornograficzna"....
 
 
SoftLife 
...3,14 i reszta


Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113
Dołączył: 26 Maj 2011
Posty: 632
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-03-22, 07:22   

magik skoro twierdzisz, że się nie da to skąd wzięła się Twoja ksywka?
_________________
Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother !!
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/