Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
tomko222

Motocykl: Yamaha FZ6 Fazer
Imię: Tomek
Wiek: 34 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 255 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-02-08, 04:16
|
|
|
najlepszego |
_________________ 2009-2014 Honda CB500 1998
2014-obecnie Yamaha FZ6 Fazer 2008 |
|
|
|
 |
Kasberg
Kasberg

Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64 Dołączył: 07 Cze 2011 Posty: 738 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-02-08, 07:24
|
|
|
Piwowarek podpisuję sie po życzeniami od Eve plus STO LAT NA MOTÓRZE w super zdrowiu. |
_________________ Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-02-08, 07:48
|
|
|
Piwowarek No to jeszcze raz wszystkiego naj! i oby ta trójka z przodu przynosiła szczęście
[ Dodano: 2012-02-08, 07:53 ]
| gregor8216 napisał/a: | Chciałbym ogłosić konkurs ! Wysoka nagroda dla zwycięscy którą przekaże w Buczkowicach..
Otwieram działalność gospodarczą i związku z tym mam małego „rebusa” więc proszę Was o „poważne” propozycje nazwy firmy (profil – budownictwo drogowe ).
Przy wieczornym drinku może coś dobrego wymyślicie.. |
Jak chcesz zakładać działalność, to radzę się pośpieszyć, bo jeśli się nie mylę to tylko do kwietnia można załapać sie niższy ZUS (przez 2 lata) |
|
|
|
 |
Akatora
Szyja Prezesa

Motocykl: C z a RR n u s z e k
Imię: Joasia
Dołączyła: 16 Kwi 2010 Posty: 2665 Skąd: Z piekła rodem !!
|
Wysłany: 2012-02-08, 08:24
|
|
|
Piwowarek absolutnie wszystkiego naj naj |
_________________ Na sprzedaz Hornetka 600s 2000r, Kawasaki GPZ 500 1995r, Toyota Yaris 1,0 2008r.
 |
|
|
|
 |
gregor8216

Motocykl: Honda slr 650, vfr 750
Imię: Grzegorz
Wiek: 44 Dołączył: 26 Lip 2011 Posty: 346 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-02-08, 08:35
|
|
|
| armor napisał/a: |
Jak chcesz zakładać działalność, to radzę się pośpieszyć, bo jeśli się nie mylę to tylko do kwietnia można załapać sie niższy ZUS (przez 2 lata) |
zaczynam od marca! Rząd stwarza problemy bo chce walczyć z mikro firmami i teraz nie możesz świadczyć usług firmie w której wcześniej było się zatrudnionym na umowę o pracę . Pracujesz w Zusie ?
[ [b]Dodano: 2012-02-08, 08:44 ]
Piwowarek, sto lat ……
http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0 |
_________________ manetka.... i dzida |
| Ostatnio zmieniony przez gregor8216 2012-02-08, 08:48, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
SoftLife
...3,14 i reszta

Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113 Dołączył: 26 Maj 2011 Posty: 632 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-02-08, 08:47
|
|
|
| Najlepszego motórowego solenizancie! |
_________________ Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother |
|
|
|
 |
jaarek

Motocykl: R1200 R
Imię: jarek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 321 Skąd: SL
|
Wysłany: 2012-02-08, 08:53
|
|
|
| wszystkiego najlepszego. |
|
|
|
 |
Mario

Motocykl: Virago535
Imię: Mariusz
Wiek: 59 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 399 Skąd: ST
|
Wysłany: 2012-02-08, 08:54
|
|
|
Piwowarek wszystkiego najlepszego ! 100 lat motórowania |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2012-02-08, 09:01
|
|
|
Piwowarek wszystkiego najlepszego !!!!!!!! |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-02-08, 09:17
|
|
|
Szanowny Piwowarku - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!
Najlepszego śmigania oraz najlepszych innych rzeczy dających przyjemność. |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
adik199

Motocykl: Suzi
Imię: Adrian
Wiek: 35 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 262 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-02-08, 09:22
|
|
|
| Najlepszego Prezesie |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-02-08, 09:32
|
|
|
Piwowarku! Wszystkiego najlepszego. Zdrówka i zajebistego sezonu 2012 !
| Cytat: | | zaczynam od marca! Rząd stwarza problemy bo chce walczyć z mikro firmami i teraz nie możesz świadczyć usług firmie w której wcześniej było się zatrudnionym na umowę o pracę . Pracujesz w Zusie ? |
Mnie się wydaje, że możesz pod warunkiem, że będziesz robić "coś" innego :
http://podatki.gazetapraw...trudnienia.html
I najważniejsze z tekstu "– Ważne jest zatem, aby faktyczny, a nie tylko umowny zakres świadczonych usług różnił się w istotny sposób od zakresu zadań wykonywanych na rzecz byłego pracodawcy" |
|
|
|
 |
Wiewiórka
Motocykl: cb 500
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 23 Lis 2011 Posty: 181 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-02-08, 10:38
|
|
|
Piwowarku spełnienia marzeń |
|
|
|
 |
Dragonita

Motocykl: Rower.... xD
Imię: Ania
Wiek: 37 Dołączyła: 18 Lis 2010 Posty: 452 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-02-08, 11:00
|
|
|
STO LAT!! STO LAT!! Wszystkiego najlepszego dla Wodza |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-02-08, 11:05
|
|
|
| gregor8216 napisał/a: | Pracujesz w Zusie ?
|
nie, mam działalność
Piecol, nie moze świadczyć usług na rzecz byłego pracodawcy. Chodzi m.in. o to, zeby uniknąć sytuacji, ze pracodawcy będą zwalniali pracowników, a następnie będą ich zatrudniali na zasadach umów agencyjnych. Możliwe, ze doszedł teraz też zapis mówiący o zakresie świadczonych usług, ale to akurat zawsze można obejść |
|
|
|
 |
|
|