Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-02-05, 23:51
|
|
|
motórowych snów wszystkim życzę |
|
|
|
 |
GhostRider [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-02-06, 00:02
|
|
|
| a ja tam wole anielskich snow ;P |
|
|
|
 |
Kasiek

Motocykl: VFR 750
Imię: Kasiek
Wiek: 43 Dołączyła: 19 Gru 2010 Posty: 267 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-02-06, 00:04
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | Cortex, no wiesz, ja tam gościa nie znam, ale czytając czasem co wypisuje i jakie ma parcie na LOVE to się zastanawiam. Chyba nikt mu nie powiedział, że to przereklamowana bajeczka |
Piwowarku, co Ty gadasz. Jaka przereklamowana bajeczka? Przecież my tu wszyscy w udanych związkach żyjemy |
_________________ ~Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia~ |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-02-06, 00:04
|
|
|
duszek, duszek a niech Ci się przyśnią anielice ulicy |
|
|
|
 |
GhostRider [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-02-06, 00:34
|
|
|
Duszek, przyjdzie Wiosna bedzie napierdalac na moto ! Jak sobie pomysle o tym litrze co czeka na warsztacie od razu jakos lepiej na serduchu Nie ma to jak 1.1 |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-02-06, 07:31
|
|
|
Dzień dobry wszystkim
GhostRider, bez przekleństw proszę!
Kasiek, taaaaaaa, zapomniałem o Tobie |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Stig

Motocykl: Papuć i drzetka
Imię: Stig
Wiek: 43 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 1593 Skąd: Pless
|
Wysłany: 2012-02-06, 07:35
|
|
|
Bry. Widzę, że nie tylko ja cierpię na bezsenność
Kasiek coś taka różowa? |
_________________ Świnia i Transalp |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-02-06, 07:42
|
|
|
Dobry dobry !
Kasiek wróciłaś do różówych korzeni ?
Szkoda, że nie było mnie tu wczoraj...........dzis juz pozamiatane......ale nie mogę się powstrzymać.... Ludzie to nie jest forum samotnych serc, ani towarzystwo wzajemnej adoracji. Masz problem ? każdy je ma, ale publiczne użalanie się nad sobą nikomu jeszcze nie pomogło.
No ......to dodałam swoje 3 grosze i zabieram sie za pracę
Miłego wszystkim smutnym i wesołym |
|
|
|
 |
Kasiek

Motocykl: VFR 750
Imię: Kasiek
Wiek: 43 Dołączyła: 19 Gru 2010 Posty: 267 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-02-06, 07:50
|
|
|
Tak, zaróżowiłam się.
Armor, Ghost miał wczoraj gorszy dzień (a tak serio, to wydaje mi się, że za dużo wczoraj chlapnął i miał jakiegoś romantisiowego wkręta ). Trzeba mu to wybaczyć. Reszta wesoła jak zawsze.
Piwowarek, jak mogłeś o mnie zapomnieć? To się nie godzi. |
_________________ ~Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia~ |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-02-06, 08:12
|
|
|
Kasiek gdyby to był jeden taki dzień, to bym przemilczała.
No ale koniec tematu |
|
|
|
 |
gregor8216

Motocykl: Honda slr 650, vfr 750
Imię: Grzegorz
Wiek: 44 Dołączył: 26 Lip 2011 Posty: 346 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-02-06, 08:41
|
|
|
Dzień dobry ! Wczoraj czytając „te” posty wyłączyłem kompa aby mnie nie kusiło napisać czegoś miłego …… ech …
Może dzisiaj będzie lepiej.. :/ |
_________________ manetka.... i dzida |
|
|
|
 |
GhostRider [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-02-06, 11:31
|
|
|
Puscilo mi narazie ... i OK jest. Wczoraj ogladalem pieknego gsxf 1100 z 96 roku, wlasciciel na sezon chce go sprzedac, jakby ktos byl zainteresowany |
|
|
|
 |
gregor8216

Motocykl: Honda slr 650, vfr 750
Imię: Grzegorz
Wiek: 44 Dołączył: 26 Lip 2011 Posty: 346 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-02-06, 13:02
|
|
|
| W związku z tym że stałem się bezrobotny chciałem Was prosić o pomoc…. POMOŻECIE ? |
_________________ manetka.... i dzida |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-02-06, 14:36
|
|
|
| gregor8216, ślij do mnie na maila swoje CV z info jaka praca Cie interesuje, postaram się pomóc. |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-02-06, 14:57
|
|
|
po prostu wczoraj tu było wesoło
Witam świrów w nowym tygodniu |
|
|
|
 |
|
|