Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Patra
2012-02-20, 04:16
Olej motul 5100 - oryginał?
Autor Wiadomość
Ice man 


Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1045
Skąd: DG
Wysłany: 2012-02-21, 15:56   

ostanio taki sam kupiłem i też sie zastanawiałem nad tym czy orginalny bo to był jedyny olej jaki mieli w normalnym opakowaniu a jak chciałem wziaść castrola to facet pokazł mi zwykłą butelke jak po płynie do spryskliwaczy z napisem castrol
_________________
STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 
 
robert 


Motocykl: Suzuki GSX-R 750 K1
Imię: Robert
Wiek: 47
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-02-21, 18:17   

Ice man napisał/a:
a jak chciałem wziaść castrola to facet pokazł mi zwykłą butelke jak po płynie do spryskliwaczy z napisem castrol

pewnie nalewany w beczki dlatego takie opakowanie ale za to cena inna np.
castrol power 1 racing 4T 10w50 w org. butelce 1L 44zl a taki sam lany z beczki po 36zl
_________________
Naprawa motocykli,czesci i akcesoria ,transport motocykli.

www.s-g-m.pl
 
 
 
Ice man 


Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1045
Skąd: DG
Wysłany: 2012-02-21, 18:34   

Wiesz Robert o 10 zl na litrze nie zbiednieje a juz kilku ludzi spotkałem ze za olej z beki zapłacili wiekszymi kosztami takze oszczednośc raczej względna
_________________
STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 
 
robert 


Motocykl: Suzuki GSX-R 750 K1
Imię: Robert
Wiek: 47
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-02-21, 18:47   

Ice man napisał/a:
Wiesz Robert o 10 zl na litrze nie zbiednieje a juz kilku ludzi spotkałem ze za olej z beki zapłacili wiekszymi kosztami takze oszczednośc raczej względna


no u mnie mozesz popatrzec jak nalewam z beczki:P
wiesz jak ktos chce sprzedac podrobiony towar to rownie dobrze moze byc w org. opakowaniu polska kraj cudow :P je jeszcze na szczescie nie spotkalem lewego oleju a leje z beczek nie tylko do moto ale i mocno wysilonych silnikow samochodowych ale tam sie wymienia olej co kilka wyscigow wiec czysty bezsens kupowac olej w bankach 4 litrowych
A co do butelek po plynie do spryskiwaczy ;) np taki olej do skrzyni automatycznej w bmw e65 jest dostepny tylko w autoryzowanych serwisach bmw i to nalewany tylko i wylacznie z beczki do pojemnika ktory sam przywieziesz :D
_________________
Naprawa motocykli,czesci i akcesoria ,transport motocykli.

www.s-g-m.pl
 
 
 
Ice man 


Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1045
Skąd: DG
Wysłany: 2012-02-21, 19:09   

wiesz jak bym widział beczke to moze bym sie zdecydował faktycznie nawet w niby orginalnym opakowaniu moze sie trafic "perełka" sam jak bym miał olej wymieniac tak jak piszesz w mocno wysilonych silnikach co kilka kilometrów to bym odrazu beke kupował ale na tyle co mi tego oleju pójdzie to wole nie oszczędzać ;)
_________________
STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 
 
Daro ZX 


Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 1344
Skąd: SY
Wysłany: 2012-02-21, 19:18   

robert napisał/a:

castrol power 1 racing 4T 10w50 w org. butelce 1L 44zl


a 4 L org. to koszt 105 zł po co przepłacać ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/