Przesunięty przez: Patra 2012-02-20, 04:16 |
Olej motul 5100 - oryginał? |
| Autor |
Wiadomość |
Ice man

Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1045 Skąd: DG
|
Wysłany: 2012-02-21, 15:56
|
|
|
| ostanio taki sam kupiłem i też sie zastanawiałem nad tym czy orginalny bo to był jedyny olej jaki mieli w normalnym opakowaniu a jak chciałem wziaść castrola to facet pokazł mi zwykłą butelke jak po płynie do spryskliwaczy z napisem castrol |
_________________ STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 |
|
|
|
 |
robert

Motocykl: Suzuki GSX-R 750 K1
Imię: Robert
Wiek: 47 Dołączył: 27 Kwi 2011 Posty: 467 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-02-21, 18:17
|
|
|
| Ice man napisał/a: | | a jak chciałem wziaść castrola to facet pokazł mi zwykłą butelke jak po płynie do spryskliwaczy z napisem castrol |
pewnie nalewany w beczki dlatego takie opakowanie ale za to cena inna np.
castrol power 1 racing 4T 10w50 w org. butelce 1L 44zl a taki sam lany z beczki po 36zl |
_________________ Naprawa motocykli,czesci i akcesoria ,transport motocykli.
www.s-g-m.pl |
|
|
|
 |
Ice man

Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1045 Skąd: DG
|
Wysłany: 2012-02-21, 18:34
|
|
|
| Wiesz Robert o 10 zl na litrze nie zbiednieje a juz kilku ludzi spotkałem ze za olej z beki zapłacili wiekszymi kosztami takze oszczednośc raczej względna |
_________________ STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 |
|
|
|
 |
robert

Motocykl: Suzuki GSX-R 750 K1
Imię: Robert
Wiek: 47 Dołączył: 27 Kwi 2011 Posty: 467 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-02-21, 18:47
|
|
|
| Ice man napisał/a: | | Wiesz Robert o 10 zl na litrze nie zbiednieje a juz kilku ludzi spotkałem ze za olej z beki zapłacili wiekszymi kosztami takze oszczednośc raczej względna |
no u mnie mozesz popatrzec jak nalewam z beczki:P
wiesz jak ktos chce sprzedac podrobiony towar to rownie dobrze moze byc w org. opakowaniu polska kraj cudow je jeszcze na szczescie nie spotkalem lewego oleju a leje z beczek nie tylko do moto ale i mocno wysilonych silnikow samochodowych ale tam sie wymienia olej co kilka wyscigow wiec czysty bezsens kupowac olej w bankach 4 litrowych
A co do butelek po plynie do spryskiwaczy np taki olej do skrzyni automatycznej w bmw e65 jest dostepny tylko w autoryzowanych serwisach bmw i to nalewany tylko i wylacznie z beczki do pojemnika ktory sam przywieziesz |
_________________ Naprawa motocykli,czesci i akcesoria ,transport motocykli.
www.s-g-m.pl |
|
|
|
 |
Ice man

Motocykl: GSXR 1100, FZ1
Imię: Tomek
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1045 Skąd: DG
|
Wysłany: 2012-02-21, 19:09
|
|
|
wiesz jak bym widział beczke to moze bym sie zdecydował faktycznie nawet w niby orginalnym opakowaniu moze sie trafic "perełka" sam jak bym miał olej wymieniac tak jak piszesz w mocno wysilonych silnikach co kilka kilometrów to bym odrazu beke kupował ale na tyle co mi tego oleju pójdzie to wole nie oszczędzać |
_________________ STRZEMIESZYCE - DZIWKI SZAMPAN STRZELANINY
 |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2012-02-21, 19:18
|
|
|
| robert napisał/a: |
castrol power 1 racing 4T 10w50 w org. butelce 1L 44zl |
a 4 L org. to koszt 105 zł po co przepłacać |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|