|
KAMERA NA MOTO |
| Autor |
Wiadomość |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2012-01-25, 22:15
|
|
|
a więc zostały mu te okulary |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-01-25, 22:21
|
|
|
niestety do C7 nie mam uchwytów dedykowanych, do swojego SGS mam właśnie taki uchwyt z wycięciem na kamerę i sprawdza się super w aucie... do tego program który automatycznie zaczyna nagrywania w przypadku nagłego przyspieszenia lub hamowania
a co do dźwięku .. zobaczymy czy przy 120km/h też będzie taki dobry ;d
http://allegro.pl/nokia-c...2024022702.html
coś takiego byś potrzebował .. i jakoś to przymocować do moto |
|
|
|
 |
Daro ZX

Motocykl: rn20
Imię: Daro
Wiek: 41 Dołączył: 09 Kwi 2010 Posty: 1344 Skąd: SY
|
Wysłany: 2012-01-25, 22:24
|
|
|
| i daj znać jak Ci się ten naprawdę super dźwięk spisuje |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-01-26, 11:51
|
|
|
Wczoraj w Carreofur'rze na Roździeńskiego w Katowicach (naprzeciw Ikea'i) widziałem takie kamerki jakie ja posiadam. Cena ok 90 zł bez karty.
http://www.youtube.com/watch?v=4TFnMDW92iI
są tuż przy bramkach wejsciowych na sklep po lewej stronie.
Mam mocowane do kasku na rzep przemysłowy. Nie narzekam. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-01-26, 14:12
|
|
|
| Michał, kogo chcesz podglądać ? |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Martin.B.M.

Motocykl: Fajny
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 109 Skąd: Kalety
|
Wysłany: 2012-01-26, 16:52
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | chce nagrywać pałe żeby ci pokazywać na terminalu |
Ja jedynie mogę Cię przestrzec przed kupnem tego http://pl.polphone.pl/u/p3142_Kamera_na_kask.php i podobnych .Naszło mnie kiedyś na kupno taniej kamerki na crossa ,bo jak w kilku latamy to zdarzają się śmieszne jakieś gleby itp ,czy aby nagrać jakiś wypad na tor itp.
1. co mnie szokło to to że nie działa to gówno na aku 1,2v tylko trzeba mieć baterie lub baterie z możliwością ładowania 1,5v więc znów więcej kasy.(na opakowaniu piszę że aku aaa bez problemu chodzą)
2. to to że kamerka ma 2 opcje jakości ale obie mizerne ,tel lepiej nagrywa.
3.na ściga się nie nadaje bo powyżej 200- o 250-299 nie wspomnie to już nic nie widać.
Kamerka dobra tak na rower ,jak ktoś na nim jeździ jak baba,albo na pieszo chodzi,ja dałem w promocji ok 120zł ,spodziewałem się chłamu,ale współczuję tym co dali 200-300zł.
Ale taniej wychodzi kupić kamerke zapalniczkę za 20zł ma micro sd niż to bo jakość jest ta sama a na moto mniej zajmuje |
_________________ SKLEP/SERWIS MOTOCYKLOWY. www.mgm-moto.pl
 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2012-01-26, 17:31
|
|
|
ta jest dobra
http://gazetki.zoom.pl/!flash/katalog/karta.php?productid=335936&idhosta=3425
ale raczej tylko do auta
choc z zamocowaniem jej do moto nie powinno byc problemu
bo do kasku to nie sadze |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
| Ostatnio zmieniony przez benzin 2012-01-26, 17:34, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Martin.B.M.

Motocykl: Fajny
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 109 Skąd: Kalety
|
Wysłany: 2012-01-28, 09:46
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | CEGŁA JAK CHU*
[ Dodano: 2012-01-26, 21:30 ]
WIDZE ZE JEDNAK TRZA DAC KOLO 1000 ZA KONKRETNY SPRZET..... to jednak skołuje sobie jakiś uchwyt na cyfrówke lub telefon ;] |
No chyba najlepsze i najtańsze wyjście ,taką kupisz za 200-300zł na mini dv czy sd i jakość lepsza a że gabaryty większe to tam ciort. Zamontujesz na bak czy z tyłu na podnóżek i po spr. |
_________________ SKLEP/SERWIS MOTOCYKLOWY. www.mgm-moto.pl
 |
|
|
|
 |
|
|