Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hondzia Shadow zerknijcie
Autor Wiadomość
jedynak 

Motocykl: Mercedes Citaro G
Imię: Gregor
Wysłany: 2014-09-22, 17:02   Hondzia Shadow zerknijcie

Prosiłbym aby koledzy fachowym okiem ocenili poniższy sprzęcik...w każdym detalu :-)

Proszę o rzetelne opinie,uzasadniające,opisujące wrażenia oraz czy sprzęt wart uwagi,czy względem rocznika tani/drogi,czy rocznik 1998 jest zgodny itd itd.

http://otomoto.pl/honda-s...n-M3975794.html

http://jade.otomoto.pl/ho...0-M4118902.html

http://jade.otomoto.pl/ya...m-M4102513.html

Z góry dzięx.
Szukam czegoś w tym stylu do max 9000-9500zł
Ostatnio zmieniony przez jedynak 2014-09-22, 17:06, w całości zmieniany 1 raz  

GhoustDragon 

Motocykl: VT 1100 C3 AERO '98
Imię: Piotr
Wysłany: 2014-09-22, 17:21   

VT 800 były produkowane tylko w 88 roku.

Więcej rzetelnych informacji uzyskasz na forum SHOC.PL
Ostatnio zmieniony przez GhoustDragon 2014-09-22, 17:21, w całości zmieniany 1 raz  

jedynak 

Wysłany: 2014-09-22, 17:59   

czyli sprzedawca "machnął" się o 10 latek??? :-D
A jeśli to 88r. to warto czy nie?

elemeledudek 

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wysłany: 2014-09-22, 21:30   

W tej firmie JADE byłem kiedyś osobiście i macałem ich sprzęty a nawet na dwóch się przejechałem. Wygładały naprawdę dobrze. Człowiek w rozmowie tez rzeczowy. Twierdził niestety że sprowadza tylko mniejsze pojemności bo lepiej zchodza, więc interesu nie zrobiliśmy, bo Suzuki Volusia okazała się dla mnie zdecydowanie za mała.

horbal 
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wysłany: 2014-09-22, 21:45   

Jade to jedyny handlarz którego mogę polecić, kilku kumpli kupiło juz tam motocykle i zawsze wszyscy zadowoleni. Ja bylem tam osobiście juz ze 3 razy i motocykle naprwade fajne tam mają a facet wie co sprzedaje.

sagittarius 

Motocykl: MS 1900
Imię: Edi
Wysłany: 2014-09-23, 09:54   

edynak, jak uzbroisz się w cierpliwośc i dobrze poszukasz to w Twoim budżecie znajdziesz Drag Stara 650 (takie moje małe spostrzeżenie ;) )

jedynak 

Wysłany: 2014-09-23, 14:38   

Właśnie żonka namawia mnie na Drag Stara :-)
Nawet pozwoliła zwiększyć budżet do 11tysi.
Czyli Drag Star mówicie lepiej siądzie niż Shadowka?

Mam czas do wiosny,więc analizuję,czytam,porównuję ;-)

Aż kiedyś na jakimś zlocie będę piFka stawiał kolegom za dobre rady...których nigdy za wiele ;-)

sagittarius 

Wysłany: 2014-09-23, 14:57   

edynak, słuchaj żonki, żonka zawsze ma rację :D

procek225 

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wysłany: 2014-09-23, 15:49   

edynak, dragstar fajny jest. Jak lecimy grupa glownie nakedy i scigi szescsetki ale jest tez dragstar i do 130 jedzie rowno (fakt ze nie jezdzimy zbyt ostro). a i na zakretach daje rade, tyle ze szybko zaczyna trzec roznymi czesciami o asfalt. Pewnie kolega by ci cos wiecej napisal. Zaatakuj uzytkownika natan na pw.

Jarzyna Kris 

Motocykl: Jinlun 250
Imię: Krzysiek
Wysłany: 2014-09-23, 22:20   

Panowie, co wy dupcycie? DragStar 650 się toczy nie jedzie - to po pierwsze i to wie każdy (nie obraź się procek, ale jeśli do 130 km/h xvs650 jedzie równo z sześćsetkami R4 to no nie wiem co powiedzieć o tych 600-tkach, zamulone chyba jakieś :) albo "dwójki" nie wrzucacie). A już z plecakiem :D - to po drugie. Mam kumpla który, nikt nie wie czemu, kocha Dragstary i zjeździł na różnych takich sprzętach pół Europy. Jego słowa po trasie nad morze 650tką nie nadają się do cytatu. I podobno dopiero od 1.3 zaczynają się prawdziwe DragStary.
Z drugiej strony znam ludzi, którzy cenią sobie długie podróże 125-tkami, jadą po 70 km/h ale może to o to chodzi? Mogę się nie znać, gusta są jak dupa.

jedynak 

Wysłany: 2014-09-24, 16:02   

Dokładnie.Czytałem właśnie że Drag Starka 650 to do setki idzie w miarę ale każda cyferka powyżej to już zaliczana z modlitwą :-)
Ja tam nie mam zamiaru bic rekordów predkości ale żeby to w miarę jechało i żeby żadne tam gruchy popędzające z betonem na budowy mnie nie objeżdżały :-D

Z wyglądu podoba mi się zaje...e ale w dwójkę,gdzie ja 95kg,żonka 60kg, to trochę balastu jest.
Analizuję i szukam kompromisu.
Żeby głupawo nie wyglądać a i żeby to w miarę jechało.Z czasem budżet wzrośnie a i pojemność będzie się chciało większą.

Rozważam teraz 3 motungi.
Shadowke,Drag Starkę oraz Intruza.
Marauder też wchodzi w grę ale wyczytałem znowu że to niezbyt polecany model Suzuki.

Nawet nie wiecie jak bardzo mi pomagacie.
Wydaje mi się że na wiosnę będę już posiadaczem optymalnie najlepszego wzgl.moich wymagań sprzętu,ale to w dużej mierze za Waszymi spostrzeżeniami i sugestiami za które z góry dziex :-)

procek225 

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wysłany: 2014-09-24, 16:34   

edynak, Jarzyna Kris, pisze o normalnej szosowej jezdzie, w grupie a nie scigankach w miescie czy poza nim i z obserwacji moich dynamika dragstara jest ok. Wiecej moze sie kierownik wypowiedziec bo tylko on wie czy musi ostro wahlowac biegami zeby tak bylo. Z wyprzedzaniem puszek w zakresie 90 do 120 tez niezle sobie radzil ( w pojedynke bez bagazu).
Teraz inna rzecz: brak owiewki i wyprostowana pozycja skutecznie zniecheca cie raczej do prob dluzszych przelotow szybszych niz 120 .
A tak pozatym skoro to twoj pierwszy motór to bedziesx zadowolony ze wszystkiego. Brak porownania uszczesliwia. Chcesz wybrac dobrze, olej nasze rady i wypowiedzi i kup to co cie najbardziej kreci.
Mozesz sproboeac sie kazdym przejechac ale te pare minut i tak nic ci nie powie, dopiero z czasem poznasz motocykl i bedziesz wiedzial czy to to czy nie to i albo zostaniesz przy nim albo odwroci ci sie o 180 i kupisz enduro lub sporta. Albo wogole rzucisz to w diably bo ci zona zabroni albo stwierdzisz ze muchy w zebach to nie to. Wiec kup to na widok czego geba ci sie usmiecha, serce bije szybciej i bedzie w zadowalajacym stanie technicznym. :)

jedynak 

Wysłany: 2014-09-24, 17:24   

procek225 masz dużo racji w tym co piszesz :-)
Jednakże chciałbym nie robić sobie obciachu przy pierwszym lepszym spotkaniu np Virówką którą tu wszyscy ganią :P

Zrazić się nie zrażę,wierz mi B) a co do przesiadki...cóż,czas pokaże,jednakże bardzo podobają mi się sprzęty z armaturą i myślę że tak mi już zostanie ;)

Głupota lat młodzieńczych a co z nią szło w parze,chęć prędkości,wyścigów----chyba wyparowała z wiekiem,pozostała chęć poczucia wiatru we włosach (tzn resztce włosów :D )

Nie chciałbym oczywiście zupełnie nikogo tu obrazić,oczywiście posiadaczy sportowych,enduro,szosa motungów których bardzo poważam i cenię---ile ludzi tyle upodobań :P
I dodam że zawodowo jadąc moim autobusem wcześniej ciężarówką,zawsze starałem i staram się w korku robić miejsce motocyklistom aby mogli sobie swobodnie przedzierać korek,oraz do luster patrzę zawsze uważnie wypatrując motocyklistów B)

sagittarius 

Wysłany: 2014-09-24, 17:46   

edynak, proponuję ci zalogowac się na fora wybranych marek/modeli i tam poczytasz sobie uwagi użytkowników a nie ich kolegów ;) wiadomo każdy chwali swoje ale zawsze można wyciągnąc jakieś wnioski :) choc to co pisze procek225, w zupełności się z tym zgadzam jako użytkownik DSa 650 ;) za to koledze Jarzyna Kris, proponuję najpierw pojeździc DSem a potem dopiero niech zabiera zdanie :) z całym szacunkiem dla niego

Jarzyna Kris 

Motocykl: Jinlun 250
Imię: Krzysiek
Wysłany: 2014-09-27, 22:00   

sagittarius napisał/a:
..... za to koledze Jarzyna Kris, proponuję najpierw pojeździc DSem a potem dopiero niech zabiera zdanie :) z całym szacunkiem dla niego

Pytał się chłop o zdanie to powiedziałem, jeśli 650 jest taka dobra to oprze się każdej krytyce i facet kupi i tak i tak, bez względu na opinie.
Nie pojeżdzę na DS, bo - z całym szacunkiem do użytkowników :D - na kible jestem jeszcze za młody i na jazdę z nogami do przodu przyjdzie może kiedyś czas. Nie mój klimat i nie moje prędkości

Odpowiedz do tematu