Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szybkie pytanie, szybka odpowiedz !
Autor Wiadomość
MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-30, 16:57   

Pytanko:
wie ktos jak odkrecic nakrętke 27. Z kosza sprzęgłowego w Hondzie Shadow 750 (C2, 97 rok). jakis patent ktos ma jak zablokowac ten kosz zeby ruszyc ten shit?

lub. czy posiada ktos klucz pneumatyczna w okolicach Gliwic ktorym by mozna bylo ruszyc to gowno?
 
 
Vanhelsing 
Hardtail


Motocykl: H-D kicker only
Imię: Tomek
Wiek: 59
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 140
Skąd: SR
Wysłany: 2011-01-30, 19:03   

Wrzuć bieg ,zablokuj łańcuch na tylnej zębatce i pierdolnij gumowym młotkiem w klucz 27
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2011-01-30, 19:11   

wrzuc 1 bieg, druga osoba trzyma tylny hamulec, a ty bijesz mlotkiem w klucz, a lepiej jak bys załatwił klucz elektryk na 12v, coś jak pneumatyk tyle ze na 12v,
 
 
MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-01, 18:26   

problem w tym, ze wtedy blokuje sie kosz ale tarcze sie kreca w srodku....
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-02-07, 20:42   

było gdzieś na forum o oponach ktoś miał chyba z będzina do sprzedania sporo oponek z jakiegoś magazynu szukam i nie mogę znaleźć pamięta ktoś kto to był ?? ?
 
 
benzin 

Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: na telefon
Wysłany: 2011-02-07, 21:19   

walek809 napisał/a:
było gdzieś na forum o oponach ktoś miał chyba z będzina do sprzedania sporo oponek z jakiegoś magazynu szukam i nie mogę znaleźć pamięta ktoś kto to był ?


to byl ten gosc
http://moto.allegro.pl/op...1437644543.html
_________________
defloracje, tanio, dojeżdzam
 
 
rufus 


Motocykl: lep na baby ;)
Imię: rafaÂł
Wiek: 47
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 330
Skąd: Strzegom
Wysłany: 2011-02-07, 22:16   

Co myslicie o takiej kamerce na moto ? http://allegro.pl/show_item.php?item=1439788312
 
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2011-02-08, 20:19   

http://allegro.pl/mini-ka...1444769491.html


dzis dostałem kamerke. powiem że za tą kase to fajny sprzęt, dyskretnie mozna kamerować
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-02-14, 14:15   

orientuje sie ktoś gdzie i w jakiej cenie znajdę wentyle do felg przód i tył cbr 900rr sc 28
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2011-02-14, 14:21   

a wyjmij stary wentyl i skocz do chłopaków na mec, może co dobiorą.
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-02-14, 14:26   

właśnie zdjąłem dwa i nie obeszło się bez uszkodzenia :) jak nie znajdę nigdzie to dasz mi namiary
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2011-02-14, 14:31   

tu nie trzeba namiarów, helgum czy jak to sie zwie na światłach obok komisu, to chyba wiesz gdzie :) wentle pewnie są standardowe jeśli chodzi o średnice i sposób mocowania, jedynie długość może być różna, ale to bedziesz widział, do samochodu 5zł sztuka kosztuje :D
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-02-14, 14:36   

helgum czy olicar :) podejrzewałem ze to coś jak w autach spoko dzięki za info, ruszam z robotą bo się ciepło robi a mi się chce jeździć :)
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2011-02-14, 14:46   

olicar, kiedyś to był helgum ;) wentle powinni mieć jak to gumiarze, na miejscu :D
 
 
YGH 

Motocykl: CerBeR F3 '96
Imię: Jaco
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 1863
Skąd: ROW
Wysłany: 2011-02-14, 15:26   

Pytanie - o co zaczepiona jest sprężyna centralnej stopki w CBRce (f3) ?? Jakby ktoś był miły i wrzucił fotkę to byłbym wdzięczny.

Nie miałem założonej stopki bo mam inny wydech i po złożeniu opierałaby się o łańcuch. Teraz to przerabiam i nie wiem o co zaczepiona ma być sprężyna. Za cholerę ni w ząb ni w oko nie pasi mi to.
Luknijcie i poradźcie coś.


[ Dodano: 2011-02-15, 09:37 ]
przekopałem allegro i znalazłem - http://allegro.pl/stopka-...1458681369.html , okazało się, że sprężyna przychodzi do blaszki. Przekopałem karton z częściami, który dostałem od poprzedniego właściciela i mam:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/