|
Szybkie pytanie, szybka odpowiedz ! |
| Autor |
Wiadomość |
MadJack [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-01-30, 16:57
|
|
|
Pytanko:
wie ktos jak odkrecic nakrętke 27. Z kosza sprzęgłowego w Hondzie Shadow 750 (C2, 97 rok). jakis patent ktos ma jak zablokowac ten kosz zeby ruszyc ten shit?
lub. czy posiada ktos klucz pneumatyczna w okolicach Gliwic ktorym by mozna bylo ruszyc to gowno? |
|
|
|
 |
Vanhelsing
Hardtail

Motocykl: H-D kicker only
Imię: Tomek
Wiek: 59 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 140 Skąd: SR
|
Wysłany: 2011-01-30, 19:03
|
|
|
| Wrzuć bieg ,zablokuj łańcuch na tylnej zębatce i pierdolnij gumowym młotkiem w klucz 27 |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2011-01-30, 19:11
|
|
|
| wrzuc 1 bieg, druga osoba trzyma tylny hamulec, a ty bijesz mlotkiem w klucz, a lepiej jak bys załatwił klucz elektryk na 12v, coś jak pneumatyk tyle ze na 12v, |
|
|
|
 |
MadJack [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-02-01, 18:26
|
|
|
| problem w tym, ze wtedy blokuje sie kosz ale tarcze sie kreca w srodku.... |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-02-07, 20:42
|
|
|
było gdzieś na forum o oponach ktoś miał chyba z będzina do sprzedania sporo oponek z jakiegoś magazynu szukam i nie mogę znaleźć pamięta ktoś kto to był ? |
|
|
|
 |
benzin
Motocykl: V-Raptor
Imię: Panicz
Wiek: 82 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 957 Skąd: na telefon
|
Wysłany: 2011-02-07, 21:19
|
|
|
| walek809 napisał/a: | | było gdzieś na forum o oponach ktoś miał chyba z będzina do sprzedania sporo oponek z jakiegoś magazynu szukam i nie mogę znaleźć pamięta ktoś kto to był ? |
to byl ten gosc
http://moto.allegro.pl/op...1437644543.html |
_________________ defloracje, tanio, dojeżdzam |
|
|
|
 |
rufus

Motocykl: lep na baby ;)
Imię: rafaÂł
Wiek: 47 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 330 Skąd: Strzegom
|
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-02-14, 14:15
|
|
|
| orientuje sie ktoś gdzie i w jakiej cenie znajdę wentyle do felg przód i tył cbr 900rr sc 28 |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-02-14, 14:21
|
|
|
| a wyjmij stary wentyl i skocz do chłopaków na mec, może co dobiorą. |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-02-14, 14:26
|
|
|
właśnie zdjąłem dwa i nie obeszło się bez uszkodzenia jak nie znajdę nigdzie to dasz mi namiary |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-02-14, 14:31
|
|
|
tu nie trzeba namiarów, helgum czy jak to sie zwie na światłach obok komisu, to chyba wiesz gdzie wentle pewnie są standardowe jeśli chodzi o średnice i sposób mocowania, jedynie długość może być różna, ale to bedziesz widział, do samochodu 5zł sztuka kosztuje |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-02-14, 14:36
|
|
|
helgum czy olicar podejrzewałem ze to coś jak w autach spoko dzięki za info, ruszam z robotą bo się ciepło robi a mi się chce jeździć |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-02-14, 14:46
|
|
|
olicar, kiedyś to był helgum wentle powinni mieć jak to gumiarze, na miejscu |
|
|
|
 |
YGH
Motocykl: CerBeR F3 '96
Imię: Jaco
Dołączył: 10 Lis 2010 Posty: 1863 Skąd: ROW
|
Wysłany: 2011-02-14, 15:26
|
|
|
Pytanie - o co zaczepiona jest sprężyna centralnej stopki w CBRce (f3) Jakby ktoś był miły i wrzucił fotkę to byłbym wdzięczny.
Nie miałem założonej stopki bo mam inny wydech i po złożeniu opierałaby się o łańcuch. Teraz to przerabiam i nie wiem o co zaczepiona ma być sprężyna. Za cholerę ni w ząb ni w oko nie pasi mi to.
Luknijcie i poradźcie coś.
[ Dodano: 2011-02-15, 09:37 ]
przekopałem allegro i znalazłem - http://allegro.pl/stopka-...1458681369.html , okazało się, że sprężyna przychodzi do blaszki. Przekopałem karton z częściami, który dostałem od poprzedniego właściciela i mam: |
|
|
|
 |
|
|