Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MOTOGP 2011
Autor Wiadomość
Superbike 
KiedyÂś Crazyforfun

Motocykl: Na razie bez
Wysłany: 2011-03-18, 11:22   MOTOGP 2011

Zaczynamy zabawę w MotogGP. Mamy teraz baardzo ciekawy układ z niesamowicie silną Hondą (patrz wyniki testów zimowych i po FP 1 w Katarze), szukającym złotego środka i kiełznającym sztywnego potwora :D Rossim, Spiesem i Lorenzo ciągle groźnymi...do tego Simoncelli (rozjebałą mnie znowu jego szopa na zdjęciu klasowym - tylką ją widać z daleka :) ) nowicjusze też niczego sobie... Co do Moto2 to ja jestem ciekawy jak pokaże się Marc Marquez. Czekałem na naszego zawodnika a tu kupa jak to u nas zwykle bywa i jakieś tłumaczenia o problemach z wizą, sprzętem itd...nie będę krakał ale...

A Wy jakie macie typy? Na kogo stawiacie?

Burst 

Motocykl: Yamaha FZ6 S2
Imię: Michał
Wysłany: 2011-03-18, 13:52   

Obawiam się, że niestety w 1 rundzie będziemy mieli show Hondy. Stoner jak się nie zagotuje to powinien bez większych trudności wygrać. Bardzo ciekawy jestem jazdy Spiesa i Simoncelliego. Ubolewam natomiast nad Ducati i Rossim bo to nie tak powinno wyglądać. Szkoda, że nie jest ani w pełni zdrowy, ani przez to w pełni przygotowany. Mimo wszystko miejmy nadzieję na dobry show i niezłą walkę :)

ElectroOne 
People can fly

Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wysłany: 2011-03-19, 15:35   

Czołem. Dawno mnie nie było bo musiałem dojść do siebie po przeczytaniu postów kilku debili. Już jutro pierwszy wyścig. Zobaczymy kto rozda karty. Swoją drogą Yamaha w tym sezonie prezentuje się wyjątkowo paskudnie w nowym malowaniu.

Miki72 

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Wysłany: 2011-03-19, 18:32   

na którym kanale TV jest transmisja?
www.motoautostrada.pl

YGH 

Motocykl: CerBeR F3 '96
Imię: Jaco
Wysłany: 2011-03-19, 18:40   

pewnie na €sporcie bedzie.

slusar_o2 

Motocykl: suzuki
Imię: Marcin
Wysłany: 2011-03-19, 19:26   

na sportklubie. Na eurosporcie leci SBK

http://www.bikepics.com/members/slusar_o2/

Miki72 

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Wysłany: 2011-03-19, 19:37   

slusar_o2 napisał/a:
na sportklubie. Na eurosporcie leci SBK

Faktycznie na Sportklubie
THX
www.motoautostrada.pl

karel01 

Motocykl: Honda CBR 600 F3
Imię: Andrzej
Wysłany: 2011-03-19, 20:12   

Ktoś wie, co jaka dokładnie była przyczyna niewystartowania Łukasza Wargały?
Dlaczego nie jest listowany już na stronie MotoGP w liście zawodników Moto2?

Pozdro!

Burst 

Wysłany: 2011-03-19, 20:28   

karel01 napisał/a:
Ktoś wie, co jaka dokładnie była przyczyna niewystartowania Łukasza Wargały?

"Z przyczyn technicznych" cokolwiek to znaczy. Poza tym pech z wizą i kiedy chłopaki upalali w pierwszym treningu on podobno dopiero "był w drodze". Tyle Mick wytłumaczył na antenie Sporklubu. Poza tym on się nazywa Wargala ;)

PO KWALIFIKACJACH:
1. Stoner - miazga....
2. Dani - pewnie i tak 1 w 1 zakręcie także ok
3. Lizak - jak dla mnie na miarę obecnych możliwości M1
9. Rossi - słabo, bardzo słabo. Przed nimi jest nawet niefabryczna maszyna.

Liczę na dobry wyścig i walkę o 2 wolne miejsca na podium bo na 1 to chyba wiadomo kto będzie stał :)

EDIT:
Ciekawe info dla tych, którzy nie oglądali kwalifikacji. Mick mówił, że na przestrzeni weekendu Stoner poprawił się ok. 0.8s Pedrosa 1,2 etc. a Rossi 0.150s - 0.200s.....
Ostatnio zmieniony przez Burst 2011-03-19, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  

Tweety 

Motocykl: Yamaha
Imię: Gosia
Wysłany: 2011-03-19, 22:00   

Honda będzie groźna w tym sezonie, Lorenzo będzie miał nie mały zgryz :-).
Rossi no cóż dalej walczy z ustawieniami ale mam nadziej że będzie dobrze , a co do jutrzejszego wyścigu to już sie doczekać nie moge , bo treningi czy kwali to nie to samo co wyścig :-).

Piecol 

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wysłany: 2011-03-19, 23:51   

Dziś próbowałem oglądać to motoGP ... ale jak dla mnie to nuda jak ch***
Może jestem ignorantem, ale najciekawsze to były ubrania tych koleżków. Nie wiem co Wy w tym widzicie ?
Profil Facebook

slusar_o2 

Motocykl: suzuki
Imię: Marcin
Wysłany: 2011-03-20, 01:11   

moto gp to pokaz sił ;) Warto oglądać niższe klasy, bo tam dużo więcej się dzieje. Ja osobiście zawsze przekładałem 250cc/moto2/supersporty ponad główne klasy, czyli 500cc/moto gp/SBK. Młodzi gniewni robią więcej zamieszania i emocji niż ich starsi wyrachowani koledzy. Jednak nie warto oceniać wyścigów po kwalifikacjach ;) moto gp też potrafi być bardzo ciekawe.

http://www.bikepics.com/members/slusar_o2/

Superbike 
KiedyÂś Crazyforfun

Wysłany: 2011-03-22, 20:49   

Ten wyścig pokazał, że w tym sezonie warto oglądać wszystkie klasy ! Górna stawka wyrównana, nie ma tylko jednego lidera... moim zdanie bomba.. Start atomowy i kapitalne parcie na metę :) W moto 2 szkoda mi marqueza, ale i tak jest niesamowity jak na debiutanta w nowej dla niego klasie. Zajebisty sezon będzie i tyle, bez odstawania od Superbików, jak to miał miejsce w poprzednich latach :)

Burst 

Wysłany: 2011-03-22, 22:29   

Szkoda tylko, że nie wszyscy są w pełni zdrowi bo wtedy to dopiero byłby sezon ! Tak to bez Rossiego i być może jeszcze parę razy się zdarzy, że Dani będzie w połowie wyścigu tracił z powodu zdrowia. Jak to mówią "nie można mieć wszystkiego" :)

Superbike 
KiedyÂś Crazyforfun

Wysłany: 2011-04-01, 23:34   

No i zaczynamy kolejną rundę GRAN PREMIO bwin DE ESPANIA na torze w Jerez. Po 2 ch FP Hondy jadą jak zaczarowane, raz Stoner raz Pedrosa. Ale nie brakuje czarnych koni, patrz Wielka Szopa, czy też Afroman :D Ja osobiście mam nadzieję, że Ducati pod 46 zacznie jechać (tak jak FP 1), a w Moto2 MarQuez nie glebnie w trakcie wyścigu.

Mam propozycję - nie że kopiuję z Motosp, bo u nas na razie byłoby bez nagród (a może w przyszłości dało by radę coś zmontować? ) ale może zabawimy się :D w typowanie pierwszej 5 tki w wyścigu MotoGP? Jak myślicie?

Odpowiedz do tematu