|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-03-28, 21:12
|
|
|
Arkadius chciałam zauważyć, że napisałam też o płci żeńskiej bo to też się jej tyczy . Nie szykanuje mężczyzn bo laski to też aniołki nie są. A rzadko się zdarza żeby uroda szła w parze z rozumem niestety. |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-03-28, 21:14
|
|
|
| kitana napisał/a: | | A rzadko się zdarza żeby uroda szła w parze z rozumem niestety. |
Oj i takie białe kruki się ponoć zdarzają Ale jeszcze nie dane mi było poznać osobiście |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-03-28, 21:15
|
|
|
No widzisz to witam w klubie bo mi też nie. Wystarczą 2 słowa i już wiesz z kim masz przyjemność |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2011-03-28, 21:17
|
|
|
| kitana napisał/a: | No widzisz to witam w klubie bo mi też nie. Wystarczą 2 słowa i już wiesz z kim masz przyjemność |
tak jest swieta prawda |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-03-28, 21:23
|
|
|
No niestety prawda co jest mega dobijające ale cóż life is brutal and full of zasadzkaz
No to jak będzie z tym zadupkiem bo oczywiście schodzimy na dość niebezpieczny i ciekawy temat |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-03-28, 23:58
|
|
|
Cholerka no . Czy Wy cały czas musiecie gadać o dupie, cyckach,buźce, cyckach i chyba jeszcze o dupie zapomniałem ... uwolnijmy swoją sexualność, spotkajmy się, stańmy w kółeczku i niech każda/każdy złapie kogoś po prawej stronie za tyłeczek a po lewej za zderzaczek tudzież torsik i popuści wodze fantazji doznając najwspanialszych chwil swojego życia, spowodowanych przez boską vodke lub hormony |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2011-03-29, 06:50
|
|
|
| Przemo napisał/a: | Cholerka no . Czy Wy cały czas musiecie gadać o dupie, cyckach,buźce, cyckach i chyba jeszcze o dupie zapomniałem ... uwolnijmy swoją sexualność, spotkajmy się, stańmy w kółeczku i niech każda/każdy złapie kogoś po prawej stronie za tyłeczek a po lewej za zderzaczek tudzież torsik i popuści wodze fantazji doznając najwspanialszych chwil swojego życia, spowodowanych przez boską vodke lub hormony |
hahahahaha. gdzie ta orgia bedzie? dajcie znać na pw |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-03-29, 10:28
|
|
|
Przemo a gdzie w naszych postach jest napisane choć słowo o cyckach np??
Forfiter organizatorem tej orgii jak widać jest Przemo |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-03-29, 11:43
|
|
|
kitana skoro mówi się o tym, że plecaczek "musi" być ładny, to w rozumowaniu faceta, tj czytaj między wierszami zawsze chodzi o buźke, cycki i tyłeczek .
A jak to się przyjęło u mnie na uczelni, kobiety są między innymi po to, by swoją urodą nadrabiały nasze niedoskonałości...morał jest więc taki, że kiedyś wkońcu trzeba ściągnąć ten kask |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-03-29, 19:11
|
|
|
Przemo oj tam kasku nie trzeba ściągać |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2011-03-29, 19:14
|
|
|
o prosze znowu sie zaczyna goracy temat |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-03-29, 19:27
|
|
|
Jaki tam gorący bez przesady |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2011-03-29, 19:53
|
|
|
dobra dobra ostatnio sledze temat wiec wiem o co biega |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-03-29, 19:59
|
|
|
No tylko szkoda, że do sedna sprawy związanej z plecakowaniem to mega daleka droga |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2011-03-29, 20:00
|
|
|
tak jest jak stad do RPA |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
|
|