|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-23, 22:36
|
|
|
sesja dopiero w czerwcu już sie do nauki wziąłeś ? |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-24, 12:40
|
|
|
| kitana napisał/a: | No a do Mnie wspaniała rodzinka się zjechała. Musze być miła, uprzejma i być w ich towarzystwie |
Ja tam nie narzekam na zjazdy rodzinne,w sumie to tylko kuzynostwo się zjeżdża,ale jest zawsze bardzo miło i za to lubie święta. |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-04-24, 16:17
|
|
|
| street_angel napisał/a: | sesja dopiero w czerwcu już sie do nauki wziąłeś ? |
kto będzie miał sesje ten będzie miał sesje ehhh tylko ta obrona została i napisanie cudownej pracy |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-04-24, 20:09
|
|
|
wesołych jajec i spokojnych świat |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-24, 23:55
|
|
|
| linka90 napisał/a: | kto będzie miał sesje ten będzie miał sesje ehhh tylko ta obrona została i napisanie cudownej pracy |
fakt, kto bd miał to bd miał sesję jak szybko zaczełam tak szybko skończyłam studiowanie
jaki temat pracy masz?
PS. wesołego karpia, mokrego mikołaja, a i bym zapomniała zajączka pod choinką |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-04-25, 13:25
|
|
|
| street_angel napisał/a: | | linka90 napisał/a: | kto będzie miał sesje ten będzie miał sesje ehhh tylko ta obrona została i napisanie cudownej pracy |
fakt, kto bd miał to bd miał sesję jak szybko zaczełam tak szybko skończyłam studiowanie
jaki temat pracy masz?
|
"Układ żył krwionośnych jako unikalny klucz dostępu: algorytm i implementacja"
wiem, że Ci to nic nie mówi generalnie chodzi o to, że układ krwionośny palca ma swój wzór unikalny dla każdego palca i niepowtarzalny w skali globalnej, tak jak linie papilarne. Przy czym ich kradzież jest niemożliwa. W odróżnieniu od linii papilarnych wzorzec po odcięciu kończyny się zmienia i jego pobranie jest trudniejsze. Dlatego jest lepszy od linii papilarnych czy geometrii twarzy. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-25, 22:02
|
|
|
accent - co ty studiujesz? biologia? informatyka? a swoją drogą to nawet ciekawy temat |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-04-26, 07:53
|
|
|
| street_angel napisał/a: | accent - co ty studiujesz? biologia? informatyka? a swoją drogą to nawet ciekawy temat |
Informatyke stosowaną na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-04-28, 20:32
|
|
|
poumierali wszyscy, że taka cisza?? |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-04-28, 20:42
|
|
|
grobowa cisza jest pogoda to chyba wszyscy smigaja
albo sie uczą |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-28, 20:48
|
|
|
| Ja już pojeździłem,dzisiaj mała kraksa jeszcze.Kolega mi sie zainstalował w lewej tylniej owiewce,dobrze,ze nie skończyłem jeszcze malować. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-28, 22:07
|
|
|
| august napisał/a: | | sie zainstalował w lewej tylniej owiewce |
ładnie to zabrzmiało |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-28, 22:28
|
|
|
ładnie,ładnie,na szczęscie lewa strona ogona i kierunki do wymiany.Ogon już zamówiłem,w sumie będę jeździć dalej.Kolega,który się instalował ma trochę większe straty: bok do malowania,nówka szybka do wymiany,kieunek chyba strzelony |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-28, 22:31
|
|
|
oj dzieci, dzieci jeździć obok siebie nie potraficie
dobrze że wam się nic nie stało, przy takich głupotach to czasami różne rzeczy się działy |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-28, 22:41
|
|
|
Dzieci?zdarza się w sumie ja się nie przejąłem za bardzo.Gdyby jechał koło mnie to nic by sie nie stało,jechał w moim sladzie mała prędkość to się nic nie stało,wszystko to wina tego czarnego kota co nam drogę przebiegł
Edit: W sumie do dorsłosci jeszcze daleko,tak takie trochę wieksze dzieci. |
|
|
|
 |
|
|